Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

QUOTE(bytte @ 2007 07 09, 08:29)
Ten to kremuko nelabai dauk indely, o kiek laiko jo užtenka? Pagal aprašymą tai supratau jį reikia naudoti panašiai kaip kaukę g.gif .


nu vat dar liko puse induko, tai manau keturiems menesiukams. bet pas mane papuliai dideli, tai daug reikia mirksiukas.gif . o ir tepu negailedama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2007 07 09, 10:35)
nu vat dar liko puse induko, tai manau keturiems menesiukams. bet pas mane papuliai dideli, tai daug reikia  mirksiukas.gif . o ir tepu negailedama  g.gif


nuėjau į tą puslapį.. to kremuko sudėtyje yra veršiuko smegenų swoon.gif
Atsakyti
aha ir dvylikapirstes zarnos ekstrakto biggrin.gif
man, kai pasake tame centre, vos neapsivemiau, bet zinok, tos smegenys ir zarnos visai kvepia, pats kremukas vientisas, tokia zele, jokiu smegenu neplaukioja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2007 07 09, 11:48)
aha ir dvylikapirstes zarnos ekstrakto biggrin.gif
man, kai pasake tame centre, vos neapsivemiau, bet zinok, tos smegenys ir zarnos visai kvepia, pats kremukas vientisas, tokia zele, jokiu smegenu neplaukioja smile.gif


tai turbūt tos žarnos ir smegenys ir laiko papulius užriestus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 07 09, 10:50)
nuėjau į tą puslapį.. to kremuko sudėtyje yra veršiuko smegenų  swoon.gif

Nu smegenai tai ne ... kokie nors... blush2.gif O kituose kremuose placentos dar būna...

Jai taip ilgai to kremuko užtenka, tai normali kaina. Pas mane kai vietoj krutinės tik ... Tai išvis ilgam turėtų užtekt g.gif .
Aš dabar naudoju AVON, nu tai ar tepu ar netepu nieks nesikeičia... Man po antro vaiko maitinimo doh.gif koks vaizdelis. Kažkaip po pirmo greit viskas taisėsi ir su visai niekam tikusiais kremukais, dabar galvoju kad turbūt ir be jų būtų krūtinė atsistačius lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2007 07 09, 12:53)
Nu smegenai tai ne ... kokie nors... blush2.gif  O kituose kremuose placentos dar būna...

Jai taip ilgai to kremuko užtenka, tai normali kaina. Pas mane kai vietoj krutinės tik ... Tai išvis ilgam turėtų užtekt g.gif .
Aš dabar naudoju AVON, nu tai ar tepu ar netepu nieks nesikeičia... Man po antro vaiko maitinimo  doh.gif  koks vaizdelis. Kažkaip po pirmo greit viskas taisėsi ir su visai niekam tikusiais kremukais, dabar galvoju kad turbūt ir be jų būtų krūtinė atsistačius lotuliukas.gif .


nu jooo..... ne koks nors... bet vistiek skamba šlykštokai unsure.gif paskaitau, kaip ta krūtinė po vaikų suprastėja, tai baisu man darosi.... pas mane labai jau nemaža, tai jau dabar panika kyla, kad po pirmo vaiko kabaruos doh.gif jau ieškausi plastikos chirurgo... kai pasigimdysiu, pamaitinsiu ir iškart po skalpeliu - mažinsiu savuosius unsure.gif
Atsakyti
as tai jau buvau pas plastikos chirurga - sake, kad po gimdymo tikriausiai nukars papyciai, nes dideli ir taip, o raumenio pas mane nedaug biggrin.gif. tai auginu dabar raumeni ir tepu kremais, ir labai bijau gimdymo bei po jo sekanciu papyciu nutysimo.
Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2007 07 09, 13:58)
as tai jau buvau pas plastikos chirurga - sake, kad po gimdymo tikriausiai nukars papyciai, nes dideli ir taip, o raumenio pas mane nedaug biggrin.gif. tai auginu dabar raumeni ir tepu kremais, ir labai bijau gimdymo bei po jo sekanciu papyciu nutysimo.


labiausia to ir bijau doh.gif o kaip tu augini tą raumenį? papasakok, nes ir man tai labai aktualu blush2.gif
Atsakyti
nu sportuoju su treniruokliais kur stumi svori nuo saves, cia dirba virsutinis raumuo, ir is shonu suvedi rankas- dirba papu shoniniai raumenai.
ir namie, ir darbe sudedu rankas kaip maldai ir stumiu stipriai, labai raumuo jauciasi biggrin.gif

bet cia jau bus, kaip bus. jei lemta, tai nepades nei raumenys, nei kremai. reikes tada tikrai skalpelio.
as tai jau tikra tuo, kad po gimdymo darysiuos, su implantu graziau stovi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2007 07 09, 14:44)
nu sportuoju su treniruokliais kur stumi svori nuo saves, cia dirba virsutinis raumuo, ir is shonu suvedi rankas- dirba papu shoniniai raumenai.
ir namie, ir darbe sudedu rankas kaip maldai ir stumiu stipriai, labai raumuo jauciasi biggrin.gif

bet cia jau bus, kaip bus. jei lemta, tai nepades nei raumenys, nei kremai. reikes tada tikrai skalpelio.
as tai jau tikra tuo, kad po gimdymo darysiuos, su implantu graziau stovi biggrin.gif


aš tai irgi žinau, kad darysiuosi.... tik keista, kam tas implantas, jeigu ir taip krūtinė nemaža g.gif gal užteks ir to pačio audinio unsure.gif užknisa mane tie mano papai verysad.gif turėčiau kokį B ir vargo nematyčiau verysad.gif o dabar bėdos ir su apatiniais, ir su rūbais ir su bėgiojimu ir dar kur būsimos bėdos po vaikų unsure.gif nei grožio nei patogumo verysad.gif tuoj bliauti pradėsiu....
Atsakyti
na jis pastato papuka. as tuo paciu ir dydziu pasididinciau, nes man labai grazu didele krutine smile.gif
manes tai neknisa, man labai grazu, o vyrams dar graziau. o mano vyrui tai is viso nerealiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2007 07 09, 15:17)
na jis pastato papuka. as tuo paciu ir dydziu pasididinciau, nes man labai grazu didele krutine smile.gif
manes tai neknisa, man labai grazu, o vyrams dar graziau. o mano vyrui tai is viso nerealiai biggrin.gif


oho... na ir pasiryžimas 4u.gif MB tai irgi labai patinka, kad maniškiai dideli, bet man tai daugiau vargas negu malonumas... nieku gyvu nedidinsiu.... schmoll.gif manau, kad po vaiko bus aišku, ar tik pakėlimą darysiu, ar pakėlimą kartu su mažinimu...
kad vyrai spokso į didelius tai sutinku, bet man tas jų spoksojimas tai šlykštus... daugiau nieko ir nemato unsure.gif
Atsakyti