Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 27, 13:25)
Na, tai dar niekas Kanebo nebandėt  blush2.gif


gėda prisipažint, bet pinigėliai, skirti Kanebo, nuplaukė basutėms blush2.gif . Ir kas mane patraukė į tą pardę užsukt doh.gif . Na nieko, kitą mėnesį tikrai kremas bus mano biggrin.gif

QUOTE(odetat @ 2007 06 27, 14:10)
Gal kuri zinote ar galima maitinant krutimi tepti stangrinamuosius kremus krutine, o pratimais stangrinti nes ziuriu s.... gaunasi mano D dydzio krutine visai suglebo ir patyso verysad.gif


pirmuoju klausimu negalėčiau prakonsultuot, bet va kad po maitinimo iš grožybių lieka š..., tai įsitikinau doh.gif . Sumažėjo visu dydžiu, jau nekalbant apie suglebimą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 27, 13:25)
Na, tai dar niekas Kanebo nebandėt  blush2.gif

naudoju,patinka thumbup.gif bet esu toks zmogutis,kuris visa laika iesko dar geresnio,noreciau kt firmos pamegint,gal siek tiek pigesni blush2.gif
Atsakyti
man pinigai skirti kanebo irgi nuplauke kitam pirkiniui - suknelei blush2.gif bet to nebuvo progos išlėkti iš tų Šiaulių.... tikiuosi pavyks šį savaitgalį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(odetat @ 2007 06 27, 15:10)
Gal kuri zinote ar galima maitinant krutimi tepti stangrinamuosius kremus krutine, o pratimais stangrinti nes ziuriu s.... gaunasi mano D dydzio krutine visai suglebo ir patyso verysad.gif

Galima, tik negalima spenelių tepti ir aplink spenelius... ir ne tik to rudo plotelio, bet ir dar šiek tiek toliau, kad neduok die mažius neprisilaižytų. Dar gerai tepti krūtų viršutinę dalį (nu ta odos dalį kur laiko krūtinę). Pratimus tai ne tik galima, bet ir patartina daryti, tik liemenuko nereikia pamiršt, ir kad jis būtų tinkamo dydžio. O svarbiausiai taisklingai maitinti, kad maitinant kūdikis netemtų krūtų, jam žindžiand krūtys turi būti laisvai nusvirusios, neįtemtos. Tuomet gali tikėtis šiokių tokių rezultatų, bet stebuklų nelauk. Sekmės maitinant ir saugant krūtis 4u.gif .
Atsakyti
Kanebo kremuką tai galima ant spenelių tepti, sakė viena kieta konsultantė sarmoj, kokiam tai seminare dalyvavo tai daugumą krūtinės kremų negalima tepti ant spenelių , o Kanebo galima.

Guinnot dabar naudoju, tai nežinau, na Kanebo man labaiu patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 11, 16:53)
Dėl Kanebo priemonės PAŽADU kad patemps, niekad nemaniau kad mano cukinijos formos D dydis sustangrės ir užsiries, na čia taip grubiai tariant, bet efektas akivaizdus, be to galima tepti ir ant spenelių, nes ne visus kremus galima tepti ant spenelių, man tai aiškino  ax.gif


o kiek tas stebuklas kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2007 07 05, 15:29)
o kiek tas stebuklas kainuoja g.gif

Atsakau už Bitutę32:
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 11, 15:25)
Oi, parašiau blogai KANEBO krūtinės tepaliuko kainą net 1319 Lt užvožiau lotuliukas.gif o jis kainuoja 319 Lt, vertas dėmesio, bet dabar bandysiu Guinot, sako kad labai geras  rolleyes.gif


Sudomino mane čia ta KANEBO reklama g.gif .
Atsakyti
aš jau du mėnesius naudoju High care Formula stick krūtinei kremuką - efektas nerealus. D dydžio krūtinė tikrai sustangrėjo, Super, rekomeduoju.
Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2007 07 07, 21:33)
aš jau du mėnesius naudoju High care Formula stick krūtinei kremuką - efektas nerealus. D dydžio krūtinė tikrai sustangrėjo, Super, rekomeduoju.


o kur jo yra pirkti ax.gif
Atsakyti
weyergans high care centruose, yra vilniuje, kaune ir klp.
www.high-care.lt
180 lt
Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2007 07 08, 16:13)
weyergans high care centruose, yra vilniuje, kaune ir klp.
www.high-care.lt
180 lt

Ten to kremuko nelabai dauk indely, o kiek laiko jo užtenka? Pagal aprašymą tai supratau jį reikia naudoti panašiai kaip kaukę g.gif .
Atsakyti
na štai kanebo jau pas mane namie biggrin.gif jėtau, kaip buvo gaila tokia sumą iškart sumokėti už kažkokį kremą doh.gif kažkaip iki 200 mokėti dar taip baisiai sąžinė negraužia, bet 314 - tai skaudančia širdim doh.gif na kol kas stebuklų nepastebėjau - bet ir naudoju tik 2 dienos. patinka tekstūra, nedaug reikia, odą drėkina gerai rolleyes.gif eksperimentas tęsiasi biggrin.gif po mėnesio turėsiu vaikščioti užsirietusiais apvalumais lotuliukas.gif
Atsakyti