Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 12, 09:00)
Oi merginos, gi Sarmoje yra, Europoje ir Akropolyje Vilniuje, ir Kristianoje Gedimino prospekte, O Kaune kanebo yra Kristianoje Maironio gatvėje ir rodos Akropoly Kauno, kituose miestuose tai nežinau kur, tiesa Kaune tai Megoje dar Kristianoje mačiau, gero naudojimo, labai ilgam užtenka, jis naikina efektyviai ir po rankomis "sparniukus" kaklą lygina, mapatysit džiaugsitės ir man dar kavos pastatysit  mirksiukas.gif


na pas save kaime greičiausiai kad nerasiu šio gėrio, tai teks savaitgaly paplanuot kelionę iki Klaipėdos rolleyes.gif . Nu laaabai tikiuosi, kad sutrauks tas skūras, likusias po maitinimo cool.gif
Atsakyti
Dėl kanebo kaukių tai tokia yra "volšebna" kaukė "10 minute relax " vadinasi kažkas panašaus, turėjau mėginuką, 10 ml anas, tai užteko nemeluoju, kokiems 8 geriems kartams, nerealiai faina, atpalaiduoja "susuktą snukiuką" lotuliukas.gif ta prasme kai per dieną nervuojies kad negali ko nors gero nusipirkti nes trūksta pinigų, tai va taip snukiuks susisuka raukšlėmis išsivagoja lotuliukas.gif o ta kauke patepus visą pyktį atleidžia lotuliukas.gif lotuliukas.gif na čia bajeris, bet rimtai, labai rekomenduoju tokios paklausinėti, be to aš visada turiu mažų indukų ir jeigu jos man suokia kad nėr mėginukų, aš kyšt savo induką, "prašom įkrėst, jūs gi sakėt kad indelį atsineščiau" na ir įdeda VISADA, jeigu yra didelis testeris, kaukės tai gerai nes jos niekas ten perdaug nemozoja, va į kremų dėžutes tai klientes ir nagiukus pakaišioja, tai tokių neprašau kremų, bet kaukės tai tai nenumozotos būna rolleyes.gif mirksiukas.gif blush2.gif ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 12 birželio 2007 - 11:58
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 12, 12:57)
Dėl kanebo kaukių tai tokia yra "volšebna" kaukė "10 minute relax " vadinasi kažkas panašaus, turėjau mėginuką, 10 ml anas, tai užteko nemeluoju, kokiems 8 geriems kartams, nerealiai faina, atpalaiduoja "susuktą snukiuką"  lotuliukas.gif ta prasme kai per dieną nervuojies kad negali ko nors gero nusipirkti nes trūksta pinigų, tai va taip snukiuks susisuka raukšlėmis išsivagoja  lotuliukas.gif o ta kauke patepus visą pyktį atleidžia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif na čia bajeris, bet rimtai, labai rekomenduoju tokios paklausinėti, be to aš visada turiu mažų indukų ir jeigu jos man suokia kad nėr mėginukų, aš kyšt savo induką, "prašom įkrėst, jūs gi sakėt kad indelį atsineščiau" na ir įdeda VISADA, jeigu yra didelis testeris, kaukės tai gerai nes jos niekas ten perdaug nemozoja, va į kremų dėžutes tai klientes ir nagiukus pakaišioja, tai tokių neprašau kremų, bet kaukės tai tai nenumozotos būna  rolleyes.gif  mirksiukas.gif  blush2.gif  ax.gif  lotuliukas.gif


gerai čia parašei lotuliukas.gif dėl savu indeliu tai irgi planuoju nešiotis savo... nors pardos galėtu savo tureti. manau nuo linziu indeliai gerai pasitarnautu g.gif
Atsakyti
Na taip, nuo linzių tiktų, iš bėdos galima tyrimų indelių (šlapimo) nusipirkti vasitinėj, jie didoki, bet sterilūs, kartais ir tokį nusinešu lotuliukas.gif Va body shope dabar jau aimanuoja kaip indelių neturi, tai aš kyšt tą tyrimų indelį, nagi man prašom šampūno pabanmdymui, na va taip ir išbandžiau TBS šampūnus, bet man jie ne super...... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 13, 09:20)
Na taip, nuo linzių tiktų, iš bėdos galima tyrimų indelių (šlapimo) nusipirkti vasitinėj, jie didoki, bet sterilūs, kartais ir tokį nusinešu  lotuliukas.gif Va body shope dabar jau aimanuoja kaip indelių neturi, tai aš kyšt tą tyrimų indelį, nagi man prašom šampūno pabanmdymui, na va taip ir išbandžiau TBS šampūnus, bet man jie ne super......  mirksiukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jaučiu kaip sarmistes išsižiotų kai atkiščiau šlapimo bandymo indeli kokiai kanebo veido kaukytei ir paakiu kremui - ir dar dadėčiau - man prašyčiau pilną indelį lotuliukas.gif
šampūnui tai sutinku - toks indelis gal ir neblogai ax.gif beje, man tie TBS šampūnai ir nieko stebuklingo schmoll.gif
jaučiu, kad savaitgali i kauna nevarsim, tai krūtines kremo pirkimą teks atidėti iki sekančio važiavimo i didesnį miesta. nors gyvenu ne pačiam didžiausiam užkampy - šiauliuose, bet čia kanebo neprekiauja verysad.gif o sarmistes net paklause, kas čia per firma doh.gif
Vilniuje prekiu ir firmu pasirinkimo atžvilgiu buvo geriau angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 11, 16:53)
Dėl Kanebo priemonės PAŽADU kad patemps, niekad nemaniau kad mano cukinijos formos D dydis sustangrės ir užsiries, na čia taip grubiai tariant, bet efektas akivaizdus, be to galima tepti ir ant spenelių, nes ne visus kremus galima tepti ant spenelių, man tai aiškino  ax.gif


beje, vis pamirštu paklausti. po kiek laiko pastebėjai to kremo poveikį 4u.gif
Atsakyti
buvo meteoritu manija,kuri dabar atslugo, tai ziuriu vystosi kita - Kanebo manija lotuliukas.gif
Atsakyti
Kanebo manija praktiškiau lotuliukas.gif

Poveikį pastebėjau gal po 2 savaičių, nu nežinau tiksliai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 14, 11:09)
Kanebo manija praktiškiau  lotuliukas.gif

Poveikį pastebėjau gal po 2 savaičių, nu nežinau tiksliai  unsure.gif


svarbiausia, kad pastebėjai thumbup.gif
jaučiu man ta kanebo manija gali nepigiai atiseiti blush2.gif
Atsakyti
Nu nepostringaučiau čia jeigu būtų nevykęs produktas schmoll.gif

Sakau pamatysi pokyčius thumbup.gif
Atsakyti
Na, tai dar niekas Kanebo nebandėt blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri zinote ar galima maitinant krutimi tepti stangrinamuosius kremus krutine, o pratimais stangrinti nes ziuriu s.... gaunasi mano D dydzio krutine visai suglebo ir patyso verysad.gif
Atsakyti