Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

Ar niekas nebandėte L'OCCITANE krūtinės geliuko

user posted image
Atsakyti
na pasidalinsiu ispudziais apie kita krema krutinei. pries tai naudojau deceleor. bet nebegavau pirkti, tai pirkau estee lauder. nu tai š.... labai daug reikia tepti, toks kibus jis. esu susitaikiusi su mintim, kad papu kremai man nepakels, bet tikiuosi iš ju gero drėkinimo ir stnagrinimo odos. decleoras toki efekta duoda iš karto, o lauder tai nesamone. laukiu, kol išbaigsiu. nevertas tokiu pinigu. veliau bandysiu clarins. man ta kosmetika apskritai labai patinka. gal ir krutines kremas nenuvils.
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 06 11, 11:26)
na pasidalinsiu ispudziais apie kita krema krutinei. pries tai naudojau deceleor. bet nebegavau pirkti, tai pirkau estee lauder. nu tai š.... labai daug reikia tepti, toks kibus jis. esu susitaikiusi su mintim, kad papu kremai man nepakels, bet tikiuosi iš ju gero drėkinimo ir stnagrinimo odos. decleoras toki efekta duoda iš karto, o lauder tai nesamone. laukiu, kol išbaigsiu. nevertas tokiu pinigu. veliau bandysiu clarins. man ta kosmetika apskritai labai patinka. gal ir krutines kremas nenuvils.


as baigineju Clarins biusto zele. Kvapelis nekoks schmoll.gif Bet susigeria greit, lengvos konsistencijos zele. Man patiko thumbup.gif Dabar numeciau nemazai svorio, tai tepu, kad netaip suglebtu. Man gal vaidenasi, bet jos tikrai pagrazejo:)
Dabar po sio bandysiu LIERAC:)
Atsakyti
Oi, parašiau blogai KANEBO krūtinės tepaliuko kainą net 1319 Lt užvožiau lotuliukas.gif o jis kainuoja 319 Lt, vertas dėmesio, bet dabar bandysiu Guinot, sako kad labai geras rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 06 11, 11:35)
as baigineju Clarins biusto zele. Kvapelis nekoks schmoll.gif  Bet susigeria greit, lengvos konsistencijos zele. Man patiko thumbup.gif  Dabar numeciau nemazai svorio, tai tepu, kad netaip suglebtu. Man gal vaidenasi, bet jos tikrai pagrazejo:)
Dabar po sio bandysiu LIERAC:)


o kas čia per firma? g.gif kur tokia prekiauja?

QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 11, 15:25)
Oi, parašiau blogai KANEBO krūtinės tepaliuko kainą net 1319 Lt užvožiau lotuliukas.gif o jis kainuoja 319 Lt, vertas dėmesio, bet dabar bandysiu Guinot, sako kad labai geras  rolleyes.gif


lotuliukas.gif toks nemažas skirtumiukas. o jis rimtai toks veiksmingas? jeigu man akivaizdžiai patemps krūtine į viršų - tai negaila ir tu 319 Lt. ax.gif
Atsakyti
Dėl Kanebo priemonės PAŽADU kad patemps, niekad nemaniau kad mano cukinijos formos D dydis sustangrės ir užsiries, na čia taip grubiai tariant, bet efektas akivaizdus, be to galima tepti ir ant spenelių, nes ne visus kremus galima tepti ant spenelių, man tai aiškino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 11, 15:53)
Dėl Kanebo priemonės PAŽADU kad patemps, niekad nemaniau kad mano cukinijos formos D dydis sustangrės ir užsiries, na čia taip grubiai tariant, bet efektas akivaizdus, be to galima tepti ir ant spenelių, nes ne visus kremus galima tepti ant spenelių, man tai aiškino  ax.gif


bigsmile.gif klok, kur rasti pirkti ax.gif . A vdrug ir man stebuklas įvyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 11, 16:53)
Dėl Kanebo priemonės PAŽADU kad patemps, niekad nemaniau kad mano cukinijos formos D dydis sustangrės ir užsiries, na čia taip grubiai tariant, bet efektas akivaizdus, be to galima tepti ir ant spenelių, nes ne visus kremus galima tepti ant spenelių, man tai aiškino  ax.gif


geras biggrin.gif kai tik pabaigsiu ta savo nesamone lauder, bandysiu kanebo. dėl rezultato negaila lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi merginos, gi Sarmoje yra, Europoje ir Akropolyje Vilniuje, ir Kristianoje Gedimino prospekte, O Kaune kanebo yra Kristianoje Maironio gatvėje ir rodos Akropoly Kauno, kituose miestuose tai nežinau kur, tiesa Kaune tai Megoje dar Kristianoje mačiau, gero naudojimo, labai ilgam užtenka, jis naikina efektyviai ir po rankomis "sparniukus" kaklą lygina, mapatysit džiaugsitės ir man dar kavos pastatysit mirksiukas.gif

O aš va bandysiu šiandien ar ryt Guinot krūtinės kremuką nusipirkti

Tiesa Kanebo to kremuko 100 ml pakuotėj, tai apsimoka ir reikia nedaug, įsigeria greitai, be abjeo būkite budrios ir pirkdamos Kanebo kremuką krūtinei paprašykite Kanebo mėginukų paakiams , veidukui, labai geros priemonės ir tų mėginukų bent paakiams tai man mėnesiui užteko mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 12, 10:00)
Oi merginos, gi Sarmoje yra, Europoje ir Akropolyje Vilniuje, ir Kristianoje Gedimino prospekte, O Kaune kanebo yra Kristianoje Maironio gatvėje ir rodos Akropoly Kauno, kituose miestuose tai nežinau kur, tiesa Kaune tai Megoje dar Kristianoje mačiau, gero naudojimo, labai ilgam užtenka, jis naikina efektyviai ir po rankomis "sparniukus" kaklą lygina, mapatysit džiaugsitės ir man dar kavos pastatysit  mirksiukas.gif

O aš va bandysiu šiandien ar ryt Guinot krūtinės kremuką nusipirkti

Tiesa Kanebo to kremuko 100 ml pakuotėj, tai apsimoka ir reikia nedaug, įsigeria greitai, be abjeo būkite budrios ir pirkdamos Kanebo kremuką krūtinei paprašykite Kanebo mėginukų paakiams , veidukui, labai geros priemonės ir tų mėginukų bent paakiams tai man mėnesiui užteko  mirksiukas.gif  blush2.gif


tai lauksim atsiliepimu ir apie guinot 4u.gif bet jei kanebo kremo yra 100 ml tai ir kaina normali, nes paprastai po 50 ml būna, o kaina apie 150 lt kitų kremų.
o kur tau dave mėginukus? ne visose kristianose ir sarmose geranoriškai juos duoda doh.gif savaitgali būsiu kaune tai paišlaidausiu blush2.gif MB vėl bambės, kad ant š... pinigus leidziu unsure.gif

čia apie šitą kalba eina?
user posted image
braškese kaina 90 dol.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo henika: 12 birželio 2007 - 09:56
Taip, būtent šitas, kol iš braškių atsisiūsit tai ir kaina bus panaši kaip parduotuvėj, geriau pirkti čia ir na jau, gi perkate tokią brangybę ir tegul tik pabando neduot mėginukų, jeigu neturi Kanebo tegul duoda kitos firmos gerą kokį pamėgint, juk jūs perkat, esat rimta klientė ne šiaip prašot, dar nebuvo taip kad jos nepultų ieškot mėginukų jeigu perki kokį produktą, tada tai jau aš išsirekalauju tiek kad ohoho, nėr čia ko tegul duoda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 12, 10:59)
Taip, būtent šitas, kol iš braškių atsisiūsit tai ir kaina bus panaši kaip parduotuvėj, geriau pirkti čia ir na jau, gi perkate tokią brangybę ir tegul tik pabando neduot mėginukų, jeigu neturi Kanebo tegul duoda kitos firmos gerą kokį pamėgint, juk jūs perkat, esat rimta klientė ne šiaip prašot, dar nebuvo taip kad jos nepultų ieškot mėginukų jeigu perki kokį produktą, tada tai jau aš išsirekalauju tiek kad ohoho, nėr čia ko tegul duoda  biggrin.gif


kartais jos pradeda pezėti, kad tipo tokiu ir tokiu neturi mėginėliu. man tai bet ko irgi nereikia. jeigu perku kanebo tai ir kanebo megineliu noriu lotuliukas.gif kažin ar veido kaukiu mėginiu būna g.gif nes butent jos dabar man reikėtu biggrin.gif paakiams ka nors iškaulyti irgi ne prošal būtų blush2.gif
Atsakyti