Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 05 21, 14:58)
O kiek braškėse? Parašyk ,kai gausi ir išbandysi mirksiukas.gif


braskese iseis apie 120 Lt, tureciau jau tuoj gauti. Girdejau is keliu merginu apie ji neblogu atsiliepimu. Bet as trinsiuosi ledukais, tai negalesiu pasakyti, koks tikrasis jo poveikis. Mano krutine 80DD, tai reikia tepliotis kazkuo, nors jei dar sukusi, tai bus graziau:)
Atsakyti
Na jus man, kvailei, pasakykite kaip galima sustangrinti lasinius?...
Kad raumeni sustangrinti galima, tai as zinau, nes pati sportuoju. Raumuo yra po krutines riebalais, tad jei ji bent jau vidutinio dydzio, tai nieko nesimatys, tik krutines viduriukas bus kietesnis (jei supratote apie ka as kalbu)

Krutines stangrinimas yra tas pats kaip ir kalbeti apie pilvo preso stangrinima kai turi dideles tris rinkes ant pilvo. Kazin ar tu per lasinius matysi savo pagalveles?... smile.gif

Nemanau, kad kremai irgi pades....niekas nepades efektyviai schmoll.gif
Geriausiai pades savo pacios nusiteikimas: sportuosi del tikslo - busi laiminga, mazes riebalu ant viso kuno (krutines taip pat), nesportuosi, jokie kremai nepades, nebent kol tepsiesi.
Viena diena baigsime teptis kremais ir pradesime sportuoti. Taciau dar uz kiek laiko visos suprasime, kad niekas nepades senstanciam kunui, reikia susitaikyti su tuo ka turi, nes ateityje bus tik blogiau. O negi mes jau tokios blogos? Juk dar esame labai jaunos!..
Ka kalbesime po 15 metu doh.gif doh.gif doh.gif smile.gif
Atsakyti
kremai stangrina oda.Niekas raumenu per oda nestangrina lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet gi kremu nesitepsi visa gyvenima po 2 kartus dienoje?.... rolleyes.gif
Viena diena pasakysim - ech...gana!...
Tada po savaites krutines oda bus kaip ir kazkadais....
Ir vis tiek teks su tuo susitaikyti...tik veliau... doh.gif
Geriausia yra sportas ir paprastas, daug nekainuojantis drekinamasis kremas (koks uz 10lt). mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistruole @ 2007 05 21, 16:35)
Bet gi kremu nesitepsi visa gyvenima po 2 kartus dienoje?....  rolleyes.gif
Viena diena pasakysim - ech...gana!...
Tada po savaites krutines oda bus kaip ir kazkadais....
Ir vis tiek teks su tuo susitaikyti...tik veliau... doh.gif
Geriausia yra sportas ir paprastas, daug nekainuojantis drekinamasis kremas (koks uz 10lt).    mirksiukas.gif


o veida irgi tepi 2 men. ir po to jau visa gyvenima dziaugiesi grazia oda?
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 05 21, 15:37)
o veida irgi tepi 2 men. ir po to jau visa gyvenima dziaugiesi grazia oda?


drinks_cheers.gif čia gerai pasakei... gi kūno oda reikia visuomet rūpintis, kaip ir veidu. o krūtinės odai - jeigu pati krūtine didesnė- dar labiau reikia drėgmės ir stangrinimo, kad ji netįstų unsure.gif man tai decleoras padeda. į viršų krūtinės gal ir nekelia, bet oda žymiai geriau atrodo, tikrai stangresnė. pabandysiu dar po diorą. ten rašo, kad liemenėlės efektą duodą blink.gif turbūt tai taiko mažai krūtinei lotuliukas.gif
Atsakyti
Na man veida tepti jau pilnai uztenka, ir tai neprisiverciu ax.gif O jei dar ir krutine reiktu doh.gif Tiesa uzpakali ir slaunis tepu po duso, kai nepamirstu. Bet efektas is karto! Bet as to nesureiksminu.

Geriausia sportas koreguoja figura, stai kas.
Ar kartais ne per daug isijauciame i tuos kremus? Vienas veidui (dieninis, naktinis)
kitas krutinei, trecias slaunyms ir kojoms nuo celiulito, ketvirtas likusiam kunui, penktas po skutimosi, kad letintu plauku augima, sestas plaukams kauke, tada veidui kauke...
O siaube doh.gif doh.gif doh.gif
Net i sporto kluba nebesinori eiti pagalvojus apie tokia galybe buteliuku kas diena...

smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistruole: 21 gegužės 2007 - 15:17
dalis tiesos yra. galbūt per daug kremų naudojame rolleyes.gif bet veido krema tepti ant kūno man per brangu. o kremo nuo celiulito gi ant veido nevarysi biggrin.gif šiaip tikiu kremo poveikiu - labai atsigavo mano oda kai tinkama krema pataikiau odai. visos problemos dingo. be veido kremo gyvent negalėčiau. kūno oda (tarp jų ir krūtinės) sausa, tad man ją būtina drėkinti. ir nors pačiai kartais siaubas apima kiek kremo naudoju (paakiams, veidui, kaklui su krūtine, nuo celiulito, kitoms kūno vietoms, rankų kremas, nagų odelių kremas) doh.gif bet tikiu, kad kai tinkamai drėkini ir stangrini oda kremais, žymiai vėliau oda sensta biggrin.gif
su sporto nauda sutinku. bet atvirai pergyvenu, kad kai prades degti riebalai nuo krūtinės tai, kur oda dėsis. gal tada geriau pilna krūtinė, nei maža ir vien oda. nors pas mane nemaža ir forma labai jau šiaip sau, bet netikiu kad sportas, sumažinęs man papus, kartu panaikins ir odos perteklių.
Atsakyti
QUOTE(aistruole @ 2007 05 21, 17:16)
Na man veida tepti jau pilnai uztenka, ir tai neprisiverciu    ax.gif  O jei dar ir krutine reiktu    doh.gif    Tiesa uzpakali ir slaunis tepu po duso, kai nepamirstu. Bet efektas is karto! Bet as to nesureiksminu.

Geriausia sportas koreguoja figura, stai kas.
Ar kartais ne per daug isijauciame i tuos kremus? Vienas veidui (dieninis, naktinis)
kitas krutinei, trecias slaunyms ir kojoms nuo celiulito, ketvirtas likusiam kunui, penktas po skutimosi, kad letintu plauku augima, sestas plaukams kauke, tada veidui kauke...
O siaube      doh.gif      doh.gif    doh.gif
Net i sporto kluba nebesinori eiti pagalvojus apie tokia galybe buteliuku kas diena...
 
smile.gif      smile.gif      smile.gif


na, mus, moteris uz tai ir myli vyrai - uz idetas pastangas buti graziomis 4u.gif Juk niekas nevercia tepliotis kremais, bet po to nereikia zurkti, kad kaimyne grazesne tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 21 gegužės 2007 - 17:08
Nesutinku, Apvalute...mylimas vyras 'grazesne' kaimyne nenuziures... smile.gif Manau jam bus grazesne jo, tokia sveika, sportiska, stangraus kuno, mylima zmona. O kaimyne issitepliojusi kuna kremais ir super priziuretais nagais bei plaukais... rolleyes.gif Visu vyru nelaime smile.gif

Juokauju smile.gif
Atsakyti
na jau tikrai nemanau, kad kremai nieko gero neduoda, bet svarbiausia man atrodo suderinti: ir pajudeti reikia, ir kremukais pasiteplioti ne pro sali blush2.gif g.gif yra pora stangrinanciu cia, jei ka domina: http://www.open24.lt...groziui/?lang=2 smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar nebandėt niekas L'OCCITANE krūtinės kremo g.gif

user posted image
Atsakyti