Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

QUOTE(Sheba @ 2007 02 21, 18:24)
reiks pabandyti ta simondsiju alieju...


ir as galvoju nusipirkt, vakar maciau eurovaistinej, nedidelis buteliukas turbut koki 150ml apie 29lt, jei zinociau kad geras tai pirkciau o dabar suabejojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2007 02 22, 09:16)
Siaip kosmetologai odos stangrinimui rekomenduoja aptrinimus ledukais, bet man tai truputi per ziauru, as labai jautri salciui. Bet tikiu, kad jei sugebeciau tas proceduras iskesti, tai krutine buciau susigrazinus daug anksciau.



dekui uz patarima, pasistengsiu iskesti ax.gif o kaip daznai, tokia "egzekucija" reiketu kartoti? doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Laura_k @ 2007 02 22, 13:07)
ir as galvoju nusipirkt, vakar maciau eurovaistinej, nedidelis buteliukas turbut koki 150ml apie 29lt, jei zinociau kad geras tai pirkciau o dabar suabejojau  doh.gif



kad tos priemones, individualus dalykas, vienam tinka, kitam gali netikt... rolleyes.gif jei bandysit ta simondsiju alieju, tai parasykit kokie rezultatai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sheba: 23 vasario 2007 - 16:40
Po dukrytės maitinimo krūtinė atrodė tiesiog tragiškai- mat pieną teko nutraukinėti. Išbandžiau krūvą visokių priemonių ir geriausia man- Matis kstangrinamais remas krūtinei. Rezultatai akivaizdūs, nes kitas priemones naudojant tas pats, kas losijonu kūnui pasitept.
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2007 02 28, 16:24)
Po dukrytės maitinimo krūtinė atrodė tiesiog tragiškai- mat pieną teko nutraukinėti. Išbandžiau krūvą visokių priemonių ir geriausia man- Matis kstangrinamais remas krūtinei. Rezultatai akivaizdūs, nes kitas priemones naudojant tas pats, kas losijonu kūnui pasitept.



kokia kaina jo, ir kur pirkot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(olilove @ 2006 12 07, 17:30)
Krūtinę gali tepti ir kūnui skirtais stangrinamaisiais kremais, tik tepti reikia sukamaisiais judesiai, o geriausiai tepti lyg piešdama 8. Taip pat gali ir nakčiai daugiau prisitept to kremo, ir užsidėt ar medvilninį liemenuką, ar tiesiog šiltesnę aptemptą maikutę

Iš fizinių pratimų gali padėti atsispaudimai, bet yra toks vienas tikrai veiksmingas ir nesudėtingas, tik nežinau kaip tau čia jį aprašyt, kad aišku būtų g.gif

siaip noreciau zinot apie kremuka kuris tangrintu krutine,noreciau po pirma juos isbandyt.is avon katalogo neiseina nes nera kas mano kraste ji platintu,o gal kas zino gerus kremukus is vaistiniu?o gal tokiu kremuku ir "eurokos" pardese yra?nu vienzodz man reik kremuko krutinej stangrint ir zinoma kuris butu ne trumpalaikis kaip kai kurie tik islaiko krutine 1 menesiui blink.gif bigsmile.gif biggrin.gif o tu mansktu esu iki kaklo krutinej prisidarius,o ypac mano treniruoklis-vaiko metimas ir traukimas prie saves vot! doh.gif padekite plyyyyyyyz verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Shater @ 2007 01 31, 12:53)
Turiu ta pacia beda-nors maitinau tik 2 savaites, po to dingo pienelis,mano krutine grizo i buvusi 3 dydi,bet forma....nusirengiu vonioje ir verkiu...Galvoju apie korekcija skalpeliu,nes jau sunaudojau Oriflame biustui skirta serumo butelaiti,darau pratimus,-NIEKO  mad.gif

o avon firmos krema nebandei? blink.gif tau tai grizo i 3 numerio liemenele a vot manno krutine- ne.uzsidedu sena lemenuka kur pries gimdyma nesiojau,aisku 3nr,tai pasilenkiu ir krutine isdremba is savo "remu"!jau net vyras baigia uzjuokt kokia krutine beturiu:verysad: schmoll.gif krutine po maitinimo paliko kaip nukare vandens maisaij,ypac slikstu kai atsigulu su maike i lova,tai galiu sakyt krutines nebera,nes laisvaij galiu sonkaulius pasikasyt verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Aš kažkaip nelabai tikiu tais kremais, nemanau kad jie galėtų grąžinti tavo krūtinę tokią kokia ji buvo. Nors....Nesiginčiju. Man atrodo, kad reiktų ir papildomų masažų.
Atsakyti
QUOTE(Uzsispirele @ 2007 03 20, 16:01)
nu vienzodz man reik kremuko krutinej stangrint ir zinoma kuris butu ne trumpalaikis kaip kai kurie tik islaiko krutine 1 menesiui blink.gif


Nu nėr tokio kremo, kurio vienas ar du indeliai sustangrintų krūtinę visam gyvenimui, nėr... Poveikis jei ir yr, tai tik tam kartui. Kitaip ir nebus.
Atsakyti
aš irgi turiu tokia bėda. krūtinė didele ir oda gerokai nuo to svorio pakritus. nusipirkau decleor crema biustui. kol kas tik antra diena. ka pastebėjau, kad labai gerai drekina. gal į viršų ir nepakels, bet gal pati oda bus stangresnė g.gif galvoju po pirmo vaiko tiesiai šauti pas plastikos chirurga ir susimažinti savo grožybes, nes man daugiau vargo nei grožio su jomis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo henika: 16 gegužės 2007 - 07:48
Na žiuriu ne aš viena vargstu su savo "grožiu". Nebežinau ka daryti. Po gimdymo praėjo jau 8 metai ir niekas nesikeičia. Svoris mano mažas ir krtine maža, o apie pilva nebekalbu - suglebes. Pradedu galvoti apiesvorio priauginimas. Ugis 176 o sveriu tik 62. Tai ir maskatuojasi oda aplink. Košmaras kažkoks. Kaip jūs manot ar svorio priauginimas padėtų???
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2007 05 20, 16:46)
Na žiuriu ne aš viena vargstu su savo "grožiu". Nebežinau ka daryti. Po gimdymo praėjo jau 8 metai ir niekas nesikeičia. Svoris mano mažas ir krtine maža, o apie pilva nebekalbu - suglebes. Pradedu galvoti apiesvorio priauginimas. Ugis 176 o sveriu tik 62. Tai ir maskatuojasi oda aplink. Košmaras kažkoks. Kaip jūs manot ar svorio priauginimas padėtų???

na, jei atvirai, tai nemanau, kad padėtų svorio priauginimas. tavo svoris gi idealus mirksiukas.gif jaučiu, kad nukarusiai odai gali padėti nebent plastinės operacijos arba - jeigu nukarimas mažas, tai gal kokie super masažai padės rolleyes.gif na, bet jei manai, kad su kokiais 5 papildomais kg gerai atrodysi (pagal tavo ūgį turėtum atrodyti gerai mirksiukas.gif ) tai bandyk priauginėti, bet ar nepakenksi savo organizmui riebų ir kaloringą maistą valgydama?
Atsakyti
as laukiu is braskiu Clarins biusto zeles. Labai jau graziai apie ji raso. Kristianoje 50 ml - 189 Lt doh.gif Tai pagal kaina turetu buti neblogas gal blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 05 21, 13:53)
as laukiu is braskiu Clarins biusto zeles. Labai jau graziai apie ji raso. Kristianoje 50 ml - 189 Lt doh.gif  Tai pagal kaina turetu buti neblogas gal blush2.gif

O kiek braškėse? Parašyk ,kai gausi ir išbandysi mirksiukas.gif
Atsakyti