Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

as turiu ta AVON krema, kur minejai, jokios is jo naudos schmoll.gif daugiau nei puse metu teplioju, turbut tik del to, kad tepciau kazkuo ir tiek. po gimdymo atsistate net pilvas puikiausiai, visiskai lygus, bet krutine tai siaubas kokia liko. speju,kad cia vienintele iseitis- operacija doh.gif
Atsakyti
O aš išbandžiau laaaabai brangų KANEBO krūtinės-kaklo kremą, jis kainuoja 1319 Lt už 100 ml, bet efektas to vertas .... patempė viršun D dydžio krūtinę, net nustebau biggrin.gif
Atsakyti
oho kaina tai grazi,man per brangu.na mano b dabar dydzio nu nera ji labai nudribus ar kaip balionai istraukti oro ti oda tiokia ne stangri,kazkaip kai lieti jauciasi blush2.gif
Atsakyti
sveikos grozio puoseletojos ir zinoves.turiu suneli kuriam jau 5.5 men ir tik po gimdymo 1.5 menesio temaitinau,mat daugiau pieno mano krutine nebegamino verysad.gif .ir dabar beda ta kad po maitinimo mano dailioji standi buvusi krutine pasidare kaip nutampytas maisas schmoll.gif nors maitindama naudojau spec lemeneles bet tas nepagelbejo.noriu paklaust kokius jus moteris pratimus darot kad krutine butu standesne ar isvis imanoma susigrazint tokia forma kokia buvo pries pastojima?!!Gal naudojat kokius krutines standomuosius kremus?esu siektiek nugirdus kad tokie yra kremai,o gal zinote kokios firmos jie geriausi ir koks ju pavadinimas?man labai reikia jusu patarimu.laukiu atsakymu,aciu is anksto.P.S:nezinau ar buvo tokia tema, jei buvo tai sorry kad pasikartoju
Atsakyti
Turiu ta pacia beda-nors maitinau tik 2 savaites, po to dingo pienelis,mano krutine grizo i buvusi 3 dydi,bet forma....nusirengiu vonioje ir verkiu...Galvoju apie korekcija skalpeliu,nes jau sunaudojau Oriflame biustui skirta serumo butelaiti,darau pratimus,-NIEKO mad.gif
Atsakyti
Mane sudomino naminiai receptai, reiks pabandyti ax.gif
Atsakyti
O gal kuri bandėte natūralios kilmės tabletes "Natural push-up"?
Iš informacinio lapelio : "Tai biologiškai aktyvus maisto apildas, kurio sudėtyje -tik natūralūs komponentai. Svarbiausios aktyviosios medžiagos yra trijų rūšių apynių ekstraktai. Šiame produkte nėra dirbtinių priedų, konservantų, gyvulinės kilmės produktų ir hormonų."
Į sudėtį įeina apyniai, grikiai, avižos, salyklas, miežiai ir pan.
Poveikis atsiranda po 3-4 savaičių vartojimo, o visas kursas ne mažiau 8 savaičių.
Skamba gražiai, ir nuotraukos palyginimui labai gražios, ypač ta, kur po preparato vartojimo smile.gif Pirmojoj nuotraukoj vaizdelis labai primena manąją krūtinę, o va antrojoj......Taip ir įsivaizdavau save su tokia krūtine. ax.gif
Beje, 8 savaičių kursas kainuotų 660 lt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida_pb @ 2006 05 14, 07:49)
Tu rimtai?  blink.gif Padidejo nuo A iki D ir dabar vel turi A?  doh.gif Maniau kad maximum vienu, nu ar dviem dydziais krutine padideja, bet ne tiek. O be to, atrodo kad po tokio padidejimo veliau lieka bent B ar C dydis  g.gif  Tiesiog stebuklai vyksta  tongue.gif Siaip tai mano dydis A ir as nuosirdziai tikiuosi kad po pirmo vaikelio mano krutine padides su visam  unsure.gif


Pas mane padidejo nuo B iki D, o sumazejo iki AA. Vaizdelio nekomentuosiu doh.gif
Atsakyti
As irgi pasidalinsiu patirtimi. Kai laukiausi, krutine siaubingai greitai isdidejo ir oda neatlaike, sutrukinejo. Kai baigiau maitinti, o maitinau ilgai, 7 menesius, vaizdas buvo tragiskas. Negalejau vasara net atviresnes maikutes uzsideti, nes visa krutine buvo isvagota melynu randu. Ziauriai kompleksavau del to ir grauziausi. Taip pat ji buvo suglebusi ir pakritusi. Pasiskaicius apie naturalius aliejukus, nusipirkau simondsiju aliejaus ir naudojau veidui. Paskui kazkaip keleta kartu juo patepiau ir krutine. Ir dabar retsykiais pateplioju, ne kasdien, nes pamirstu, bet...
Pradejau pastebeti, kad issilygino dauguma randu ir krutine sutvirtejo. Aisku, ne audiniai, bet oda bigsmile.gif Nu zinokit, negaliu pati patiketi, bet tiesa, galiu ramiai ziureti i krutine. Aisku, ji dar nera ideali, kokia buvo iki nestumo, bet to ir nesitikiu, vistik turiu vaikuti ir niekada nebeatrodysiu taip kaip anksciau. Komplekso del krutines jau atsikraciau... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krize: 21 vasario 2007 - 09:46
vargas mum- moterim, ne viena problema, tai kita... reiks pabandyti ta simondsiju alieju... tikekimes poveikis bus, nes turta nemaza ir as turiu... tik po staigaus svorio numetimo, oda paglebo, tiksliau gal nespejo susitraukt taip greitai... isvis, ar yra kokia stebuklinga priemone, kad ziauriai sustangrintu oda, kad sutrauktu ja? blush2.gif jei ir toliau taip, tai teks pas pona vitku apsilankyti unsure.gif verysad.gif noriu dar svorio numest, bet baisoka del odos... g.gif
Atsakyti
tie pratimai veiksmingi, pakelia kazkiek krutine, bet ka daryti, kai tarkim po staigaus svorio kritimo, atsiranda odos perteklius? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheba @ 2007 02 21, 17:24)
vargas mum- moterim,  ne viena problema, tai kita... reiks pabandyti ta simondsiju alieju... tikekimes poveikis bus, nes turta nemaza ir as turiu... tik po staigaus svorio numetimo, oda paglebo, tiksliau gal nespejo susitraukt taip greitai... isvis, ar yra kokia stebuklinga priemone, kad ziauriai sustangrintu oda, kad sutrauktu ja?  blush2.gif jei ir toliau taip, tai teks pas pona vitku apsilankyti  unsure.gif  verysad.gif  noriu dar svorio numest, bet baisoka del odos...  g.gif


Siaip kosmetologai odos stangrinimui rekomenduoja aptrinimus ledukais, bet man tai truputi per ziauru, as labai jautri salciui. Bet tikiu, kad jei sugebeciau tas proceduras iskesti, tai krutine buciau susigrazinus daug anksciau.
Atsakyti