Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(gintarija @ 2006 11 18, 19:21)
nu žinai galvoju, kad imsiu paskolą (labai rizikuosiu ilgu įsiskolinimu) ir kitų metų pradžioje norėčiau daryti  ax.gif



Ne tu viena lotuliukas.gif Kaip sakoma, nerizikuosi-šampano negersi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2006 11 18, 20:36)
Ne tu viena lotuliukas.gif Kaip sakoma, nerizikuosi-šampano negersi tongue.gif

Prie to pačio noriu paklaust, kur jūs dabar imat paskolas, gal kuris bankelis geras sąlygas duoda?Prieš du metus mes ėmėm vartotojišką Nord'e-Viltė tada rekomendavo thumbup.gif ..dar atidavinėsim blush2.gif tris metus..bet vistiek dar vieną reikia imti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 11 18, 22:40)
Prie to pačio noriu paklaust, kur jūs dabar imat paskolas, gal kuris bankelis geras sąlygas duoda?Prieš du metus mes ėmėm vartotojišką Nord'e-Viltė tada rekomendavo thumbup.gif ..dar atidavinėsim blush2.gif tris metus..bet vistiek dar vieną reikia imti g.gif


as pries 4 metus emiau paskola butui is hansa banko tai uztampe mus iki galvos skausmo del visokiu dokumentu ir t.t. tai to jiems reikia tai ano. kaip dirniukus varinejo blush2.gif
siuo metu is draugu keliu labai daug pagyrimu girdejau vilniaus bankui. tai asmeniskai as tikriausiai bandyciau is pradziu ten eiti. nors mano saskaita ir yra hansa banke.
4u.gif
Atsakyti
Aš esu pasiėmusi paskolą būstui iš Hansa banko, tai iš ten ir galvoju imti, jau buvau apsiklausinėti, duoda max 4 metams, o su tom palūkanom labai įdomiai.Malė malė, bet esmė ta, kad palūkanų procentai apie 11 g.gif Prisimenu, kad imant pvz.2tkst. 2 metams permokėtum 260lt
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2006 11 18, 22:50)
Aš esu pasiėmusi paskolą būstui iš Hansa banko, tai iš ten ir galvoju imti, jau buvau apsiklausinėti, duoda max 4 metams, o su tom palūkanom labai įdomiai.Malė malė, bet esmė ta, kad palūkanų procentai apie 11 g.gif Prisimenu, kad imant pvz.2tkst. 2 metams permokėtum 260lt

o procentas visur toks didelis? as cia normalus toks? as kazkaip dar nesidomejau bet gal reiks ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 18, 22:51)
o procentas visur toks didelis? as cia normalus toks? as kazkaip dar nesidomejau bet gal reiks  ax.gif  g.gif

Man atrodo visur ir dar didesnis doh.gif Tik banko vadybininkai labai moka gražiai kalbėti biggrin.gif Gali pasirodyti ir mažesnis. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2006 11 18, 22:53)
Man atrodo visur ir dar didesnis doh.gif  Tik banko vadybininkai labai moka gražiai kalbėti biggrin.gif Gali pasirodyti ir mažesnis. lotuliukas.gif


nu tai vadybininkai tam ir yra kad graziai kalbetu smile.gif reikia vienu zodziu turbtu per kelis bankus pereit ir paziuret kieno pasakele pasrodys geresne smile.gif
Atsakyti
Aš bijau, kad viskas nepavirstų kaip kazino. Kur ta riba? Kiek kartų galime daryti ir kada sustoti? Vis tikiesi, kad pasiseks.
Na kada tas lemtingasis kartas aplankys ax.gif

O kaip bankas snoras, kokios ten sąlygos rolleyes.gif gal visuose bankuose panašiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 11 19, 09:57)
Aš bijau, kad viskas nepavirstų kaip kazino. Kur ta riba? Kiek kartų galime daryti ir kada sustoti? Vis tikiesi, kad pasiseks.
Na kada tas lemtingasis kartas aplankys  ax.gif

O kaip bankas snoras, kokios ten sąlygos  rolleyes.gif  gal visuose bankuose panašiai  g.gif


Nu tikrai cia kaip kazino rulete, arba arba, galvoji, kad cia jau tikrai paskutinis kartas, o nepavyksta, pažliumbi ir vėl planuoji iš naujo. doh.gif Svarbiausia turėt viltį, o ji miršta paskutinė thumbup.gif Taip, kad darysim tol kol pasiseks, ane?

Gintarija, manau bankų palūkanos tokios pačios, na gal truputėli skiriasi, aš 2 kartus ėmiau iš to pačio banko, kuriamia turiu saskaitą, labai patogu jie ten gale men. nuskaičiuoja pinigėlius tai nereikia įnešinėt, eilių stovėt.
Atsakyti
Simbute, ir aš taip linkusi manyti, kad darom iki kol pasiseks. Bet jei ne. Gal nereikia tikrai taip blogai galvoti: pagal merginas pasižiūri, kurioms jau pavyko, tai turėtų ir mums pasisekti.
Na ką, kuris bankas prie širdies labiau, tai į tą ir reikia kreptis tada bigsmile.gif
Atsakyti
Leta7, matau skaitinėji, gal kokius planelius link IVF rezgi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simbute @ 2006 11 19, 11:48)
Leta7, matau skaitinėji, gal kokius planelius link IVF rezgi? ax.gif


Visom didelė wub.gif Būtinai pirma pasidarykit HCG jau 10 dpo matysis ar yra kas. Ružavas krinonas dar nieko nereiškia.
Aš bandysiu būtinai. Man kito pasirinkimo nėra. Pasisekti turi gi kažkada. Tik reikia pora ciklų pailsėti. Manau į žiemos pabaigą pabandysim n-tąjį kartą...
Atsakyti