Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Na, taip. Pirma savaitė dar ramiai praeina, o antra kur kas sunkiau. Nes artėja testo diena, o rezultatas labai baugina. Bet kaip visos iškenčia, iškęsime ir męs mirksiukas.gif Laikykis zuikuti, sėkmės 4u.gif
Papildyta:
ale zuikučiai kokie gražūs, kad mums tokius po du mažiulius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 11 18, 17:35)
Na, taip. Pirma savaitė dar ramiai praeina, o antra kur kas sunkiau. Nes artėja testo diena, o rezultatas labai baugina. Bet kaip visos iškenčia, iškęsime ir męs  mirksiukas.gif  Laikykis zuikuti, sėkmės  4u.gif


aciu 4u.gif seip testo nesidarysiu ne uz ka blush2.gif taip sau pazadejau po daugybes testu su I juostele ax.gif po paskutinio pasakiau kad tai buvo paskutinis ir daugiau nei vieno jo nebedarysiu niekada blush2.gif
oi del zuikuciu gerai tu cia sakai wink.gif tiktu cia mums po du tokius smile.gif aisku netik mums abiems, bet ir visoms cia esancioms ir laukianciom 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saules_zuikutis: 18 lapkričio 2006 - 17:49
Žinoma, visoms po 2 , būtinai 4u.gif

Aš taip pat patarčiau testo nedaryti, geriau iš karto HCG kraujo tyrimas. Tiksliausias, aiškiausias, galutinis atsakymas, kuris išsklaido visas abejones.

Na, žinai, iš pirmo karto daug kam pasiseka, linkiu tau to paties wub.gif
Papildyta:
žinok labai džiaugiuosi, kad prisijungei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 11 18, 17:49)
Žinoma, visoms po 2 , būtinai  4u.gif

Aš taip pat patarčiau testo nedaryti, geriau iš karto HCG kraujo tyrimas. Tiksliausias, aiškiausias, galutinis atsakymas, kuris išsklaido visas abejones.

Na, žinai, iš pirmo karto daug kam pasiseka, linkiu tau to paties  wub.gif


aciu 4u.gif is tiesu realiai ziuriu i situacija blush2.gif man tas procentas dar mazesnis ko gero, bet yra kaip yra. kazkaip jau ramiau reaguoju i tai, kad ner tu pozymiu... na gal dar vienam ivf ir sukrapstysim kaip nors ax.gif nusprandziau masina parduoti, apseisiu as be jos jei ka smile.gif
kada manai galesi darytis ivf? 4u.gif
kokiam tu mieste gyveni? kazkaip pasmalsausiu pagalvojau blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saules_zuikutis: 18 lapkričio 2006 - 18:04
Zuikuti, sveika sugryzusi 4u.gif
Simbute, Zuikuti, nugi dar anksti jums panikuoti. Gydytoja sake kad gali kristi ruzavas krinonas, nes jis grauzia gleivine, taip kad dar pakentekit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 18, 19:00)
Zuikuti, sveika sugryzusi 4u.gif
Simbute, Zuikuti, nugi dar anksti jums panikuoti. Gydytoja sake kad gali kristi ruzavas krinonas, nes jis grauzia gleivine, taip kad dar pakentekit mirksiukas.gif

4u.gif tai kenciam kenciam abi su Simbute mes dabar 4u.gif kazkaip to krinono tai labai, labai mazai krenta g.gif maniau daugiau bus ax.gif kaip tu laikais? 4u.gif
Atsakyti
mergytes 4u.gif gintarija, zaneta, saules zuikuti wub.gif wub.gif wub.gif
Dekui jums, bet as jau zinau rezultatą tikrai verysad.gif verysad.gif Darviena brauk iš sarašiuko, jau pradėjo tepliot, nu lygiai kaip praeitą kartą g.gif Ir idomu kodėl man čia taip anksti pramuša, gal kas kokių įdėjų turit?
Ka tik pakalbėjom su vyru, tai 3 tikrai pas kitą gydytoją darysiu ir gal net rusijoj, dėkui jums visoms 4u.gif
Saules zuikuti labai malonu, kad grįžai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simbute: 18 lapkričio 2006 - 19:19
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 18, 17:56)
kada manai galesi darytis ivf?  4u.gif 


nu žinai galvoju, kad imsiu paskolą (labai rizikuosiu ilgu įsiskolinimu) ir kitų metų pradžioje norėčiau daryti ax.gif

labai bijau 3 bandymo rolleyes.gif
Atsakyti
Simbute, labai gaila 4u.gif
Gintarija linkiu sekmes 4u.gif
turi gi kazkada pasisekti pagaliau ax.gif
Atsakyti
Simbute, negi tau taip pat reikės 3 bandymo schmoll.gif

na, sakau, gal dar viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 11 18, 16:17)
Shakira, gaila, kad šį kartą mes taip nesėkmingai finišavom verysad.gif Man gydytoja irgi patarė pailsėt pora mėnesių ir vėl startuot mirksiukas.gif Labai to noriu 4u.gif Ir dabar jau tikrai žinau, kad bandysiu kitoj klinikoj 4u.gif



Nieko, Medeina, vistiek pasieksim savo.. Pralamėjom mūšį, bet ne kovą smile.gif
O vat dėl klinikos pakeitimo aš irgi labai svarstau..
Atsakyti
QUOTE(Shakira @ 2006 11 18, 20:25)
Pralamėjom mūšį, bet ne kovą smile.gif

console.gif
Atsakyti