Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(simbute @ 2006 11 18, 15:56)
Galit mane braukt iš sarašiuko, pradėjo ružavas krinonas eit, tai reiškia, kad eilinį kartą  verysad.gif Nu nežinau, kaip dar labiau buvo galima tikėt, laukt , melstis.......


Simbute, gal dar biski ankstoka nusimint g.gif juk yra buve ir tokiu atveju su laiminga pabaiga wub.gif Gal HCG pradzioj pasidaryk? 4u.gif
Jei leisi, dar nebrauskiu taves is sarasiuko, gal visgi viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simbute @ 2006 11 18, 14:56)

Galit mane braukt iš sarašiuko, pradėjo ružavas krinonas eit, tai reiškia, kad eilinį kartą  verysad.gif Nu nežinau, kaip dar labiau buvo galima tikėt, laukt , melstis.......

Simbute, man atrodo tu per daug skubi su rezultatais g.gif Kelinta diena tau po isodinimo g.gif O saiip tai ir man ruzavo krinono buvo bet baigesi nestuke.gif Taip kad dar ne viskas prarasta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shakira @ 2006 11 17, 14:54)
Ačiū visoms už palaikymą. Turiu planų, žinau ką veiksiu ir jei finansai leis, po trijų mėnesių vėl startuosiu.

Shakira, gaila, kad šį kartą mes taip nesėkmingai finišavom verysad.gif Man gydytoja irgi patarė pailsėt pora mėnesių ir vėl startuot mirksiukas.gif Labai to noriu 4u.gif Ir dabar jau tikrai žinau, kad bandysiu kitoj klinikoj 4u.gif
QUOTE(darviena @ 2006 11 18, 13:27)
Simbute, gal dar biski ankstoka nusimint  g.gif juk yra buve ir tokiu atveju su laiminga pabaiga  wub.gif Gal HCG pradzioj pasidaryk?  4u.gif
Jei leisi, dar nebrauskiu taves is sarasiuko, gal visgi viskas bus gerai  wub.gif

Aš irgi galvoju, kad ružavas Crinonas dar nieko nereiškia..palaukt truputuką..ir turėk vilties, kad viskas baigsis laimingai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medeina: 18 lapkričio 2006 - 16:17
4u.gif nu va iskenciau tik savaite bet visu blush2.gif ax.gif teko grizt cia 4u.gif reikia dabar skaityti visas naujienas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 18, 14:45)
4u.gif  nu va iskenciau tik savaite bet visu  blush2.gif  ax.gif  teko grizt cia  4u.gif  reikia dabar skaityti visas naujienas  ax.gif

Valio wub.gif saulės zuikuti 4u.gif , kaip tu laikaisi?Kokios pas tave naujienos?
Gerai, kad grįžai wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 11 18, 16:48)
Valio wub.gif saulės zuikuti 4u.gif , kaip tu laikaisi?Kokios pas tave naujienos?
Gerai, kad grįžai wub.gif  mirksiukas.gif


dekoju 4u.gif ko gero iki siol nebuvau supratusi iki galo ka visos cia esancios isgyvena, bet dabar manau jau tikrai didesni supratima turiu blush2.gif Medeina visgi esi saunuole 4u.gif ir stipri tokia 4u.gif
as tai nezinau net, kasdien pabliaunu (vienas draugas sako tai turbut nebesisioji visai, tai prajuokina biski smile.gif) ner tu geru pozymiu nors tu ka. ruzavuoja krinonas ir viskas blush2.gif
Atsakyti
Na, saulės_zuikuti, neiškentei smile.gif Visoms mums čia taip smile.gif bet deja negalim, neįlindę į supermamą, nepasmalsavę tongue.gif
O dar plius naujienų kokių nors sužinome, reikalingų mums pačioms ax.gif
Malonu tave čia vėl matyti, o tai būtum dingusi be jokių žinių, negalima taip smile.gif
Papildyta:
Simbute, tikrai, dar palauk, neskubėk g.gif
Atsakyti
biski nu geda kad pasiploviau taip is cia blush2.gif bet kad stogas nulekes ir nervai pakrike tai visko galima iskrest ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 18, 17:06)
biski nu geda kad pasiploviau taip is cia  blush2.gif  bet kad stogas nulekes ir nervai pakrike tai visko galima iskrest  ax.gif  smile.gif


Nieko čia tokio, kiekviena tai supras, visoms stogas važiuoja. Kiekvienai skirtingai. Matai ir aš galvoju, kad kai 3 darysiu į čia neisiu tas dvi savaites, nes tikrai labai sunku pakelti (bet jei iškęsiu) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 11 18, 17:14)
Nieko čia tokio, kiekviena tai supras, visoms stogas važiuoja. Kiekvienai skirtingai. Matai ir aš galvoju, kad kai 3 darysiu į čia neisiu tas dvi savaites, nes tikrai labai sunku pakelti (bet jei iškęsiu)  ax.gif


manai geriau tyliai daryti ir dar tyliau laukti? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Medeina @ 2006 11 18, 16:17)
Ir dabar jau tikrai žinau, kad bandysiu kitoj klinikoj 4u.gif


Medeina, o kodel tu keisi klinika? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 18, 17:21)
manai geriau tyliai daryti ir dar tyliau laukti?  4u.gif


Ne taip nemanau. Sėkmė nuo tylėjimo ar kalbėjimo nepriklauso. Bet aš prisikaičiusi suskystu anksčiau laiko. O taip norisi iškęsti ramiai tas 2 savaites.
Bet vėl gi be palaikymo dar sunkiau. Sunku pasakyti kaip geriau.
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 11 18, 17:25)
Ne taip nemanau. Sėkmė nuo tylėjimo ar kalbėjimo nepriklauso. Bet aš prisikaičiusi suskystu anksčiau laiko. O taip norisi iškęsti ramiai tas 2 savaites.
Bet vėl gi be palaikymo dar sunkiau. Sunku pasakyti kaip geriau.


nezinau ar imanoma ramiai tas dvi savaites praleisti blush2.gif nori nenori i pradedi trydaliot ir viskas ax.gif
Atsakyti