Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Shakira @ 2006 11 17, 16:11)
Deja, deja.. nepavyko ir man..


Shakira console.gif , nu kazkoks nesekmiu ruozas, laikykis mergyt
Atsakyti
Shakira wub.gif
Labai gaila kad sekme ne simtaprocentine, o tik 30-35% g.gif
Ech, kad butu aiskios priezastys, kodel...

Simbute, laikykis tu ir nepanikuok, kita savaite testuosimes wub.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už palaikymą. Turiu planų, žinau ką veiksiu ir jei finansai leis, po trijų mėnesių vėl startuosiu.

Čia aš biški ne į temą dabar: mano devynmetis sūnus, kuris nieko nenutuokia, kad organizuojam jam sesę ar brolį, vakar pareiškė - jei bus berniukas, duosim vardą Frederikas biggrin.gif Ale ot vistiek jis jaučia kažką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sicily @ 2006 11 17, 14:18)
As isivaizduoju euromergele, kita karta kai darysi, gydytoja tik tavo nurodymu klausys  lotuliukas.gif As jau dabar panasiai jauciuosi, tik stabdau save, nes taip knieti paklausti, na tai kiek mm ta gleivine, o tai manote cia gerai, o kas jeigu perauginsime ir bus blogai..ir t.t. Turetume buti siaubingos pacientes mes, tiek tu klausimu ir nurodymu biggrin.gif Skirkite man tuos vaistus, o ne anuos,

nu joooo, pataikei tu cia kaip pirstu i aki, mat mano 1IVF gleivine buvo maza, ir as labai susinervinau, kai Z man pasake apie tai, net bliauti pradejau... blush2.gif
na, o jis tai sako dar uzaugs...taip ir buvo blush2.gif blush2.gif
bet cia viskas is to, kad mes laaabai norim viska gerai padaryti ir kad "laimingai baigtusi"
Papildyta:
QUOTE(euromergele @ 2006 11 17, 15:34)
mhm...gyd. Steponaviciene irgi vis pabrezia svelnios stimuliacijos privalumus, kuo maziau folikulu tuo jie kokybiskesni...bet tai kaip zinia ne taisykle, tai tik standartas smile.gif niekada nepamirskite kad kiekviena ir kiekvienas esame ir panashus ir skirtingi smile.gif

mano atveju as pasakyciau kad tai galetu buti taisykle - is 25 ne vienos - nemanau, kad tai normalu. Todel jau geriau maziau, negu ne vieno ax.gif
Atsakyti
Žaneta, kaip laikaisi? wub.gif
Atsakyti
Aciu, Mireja wub.gif visai neblogai, tik labai daug valgau, kazkaip visi vidiniai stabdziai atsipalaidavo, tai vaikstau issiputusiu pilvu blush2.gif
o siaip dabar labai bijau skrydzio rytoj. Bus 9 d.po isodinimo. Nors U. sake kad nekenkia, bet musu nestukes ten pridiskutavusios apie skrydziu zala. Bet deja, neturiu pasirinkimo, reikia namo unsure.gif
Atsakyti
Shakira, po pablogėjimo ateina pagerėjimas ir jis tikrai ateis , laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 17, 19:18)
Aciu, Mireja wub.gif  visai neblogai, tik labai daug valgau, kazkaip visi vidiniai stabdziai atsipalaidavo, tai vaikstau issiputusiu pilvu blush2.gif
o siaip dabar labai bijau skrydzio rytoj. Bus 9 d.po isodinimo. Nors U. sake kad nekenkia, bet musu nestukes ten pridiskutavusios apie skrydziu zala. Bet deja, neturiu pasirinkimo, reikia namo unsure.gif


Mano vienai pažįstamai nestuke.gif gydytoja patarė sedėti lektuvo priekyje, atseit mažiau krato. Pasiprašyk į prėkį, šiek tiek, bet vis ramiau. mirksiukas.gif

Na, laukiu žinių, labai- labai tikiuosi kad gerų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 17, 18:18)
o siaip dabar labai bijau skrydzio rytoj.

Zanetuk, sekmingo tau skrydzio, nebijok, viskas bus gerai, nekenks tas skrydis tavo leliukams.
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 11 17, 16:07)
dar viena punkteli pridesiu smile.gif  retorinis klausimas.. biggrin.gif  jeigu pvz as startuosiu sausi, ir tik kova suzinosiu atsakyma..tai cia koki menesi skaitosi as gaudysiu gandrus? smile.gif


labas 4u.gif
as sakyciau, kad reiketu skaiciuot ta menesi, kuri ivyko punkcija. Na bent jau as i renkama statistika taip traukiu ax.gif
Euromergele, ar jau idet sarasiuka? mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Shakira @ 2006 11 17, 17:11)
Deja, deja.. nepavyko ir man..

Shakira, verysad.gif
Laikykis wub.gif

Papildyta:
Merginos,
gal kas girdet apie Ritusia ir Knopka ? g.gif
Parasiuke matau, kad jos spalinukes, tai kaip ir turetu buti naujienu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 18 lapkričio 2006 - 13:30
Shakira wub.gif Stiprybės širdele wub.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 17, 16:43)
Shakira wub.gif
Labai gaila kad sekme ne simtaprocentine, o tik 30-35% g.gif
Ech, kad butu aiskios priezastys, kodel...

Simbute, laikykis tu ir nepanikuok, kita savaite testuosimes wub.gif


Zaneta laikykis, manau skrydis tikrai nepakenks siaip ar taip jau zirniukai turėjo labai stipriai pas mamyte apsigyventi 4u.gif

Galit mane braukt iš sarašiuko, pradėjo ružavas krinonas eit, tai reiškia, kad eilinį kartą verysad.gif Nu nežinau, kaip dar labiau buvo galima tikėt, laukt , melstis.......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simbute: 18 lapkričio 2006 - 14:58