Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(simbute @ 2006 11 17, 11:57)
Shakira kaip tu, mergyt, laikais? 4u.gif Gal jau testuką ar HCG darei? mirksiukas.gif

mirksiukas.gif klok Shakira savo naujienas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 11 17, 15:15)
a jeigu pas man is 18 folikulu gavosi 9 kiausialastes ilgoj schemoj.. (pirma ivf'a irgi berods taip apie 50 proc. buvo)..norma? ar balalaika?  biggrin.gif


nu labiau i balalaika panasu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 11 17, 10:50)
mano atvejui greiciausiai reiketu susirupint vyro gydymo reikalais, bet pagalba implantacijai irgi priimu biggrin.gif , nes kaip visos zinom, atsakymo kas vyko tas dvi laukimo savaites ir kodel nepavyko negaunam........  blink.gif 

Nu ir pas mus panašiai, euromergele ax.gif ..su gydytoja aptarėm nepasisekusį IVF, tai ji sakė nemačiau priežasčių , dėl kurių galėjo nepavykti: gleivinė puiki, embrionas irgi buvo geras, su potencija mirksiukas.gif ..
Atsakyti
Daiva biggrin.gif ar mes vienodai suprantam zhodi balalaika? biggrin.gif
kuris variantas:
50 proc. kiausialasciu
1. - normalu?
2. - nenormalu?

QUOTE(Daiva @ 2006 11 17, 15:16)
nu labiau i balalaika panasu biggrin.gif


Papildyta:
tai tu priezasciu, kurios ivyksta per tas dvi savaites nieks nemato biggrin.gif ech.......

filosofuosiu.... smile.gif

QUOTE(Medeina @ 2006 11 17, 15:22)
tai ji sakė nemačiau priežasčių ......

Atsakyti
Statistinis normos variantas - 70 proc. gerų kiaušialąsčių. Na nelabai balalalaika, bet mažiau nei norma. kita vertus - kodėl ne norma? Jei jau buvo ovuliavę, tai čia jau kaip ir kitos priežastys. Bet kokiu atveju jų ačiū Dievui pas tave pakankamai, tai ir gerai smile.gif Kai kas laiko, kad kuo mažiau folikulų, tuo jie kokybiškesni, mano atveju tai pasiteisino.
Atsakyti
mhm...gyd. Steponaviciene irgi vis pabrezia svelnios stimuliacijos privalumus, kuo maziau folikulu tuo jie kokybiskesni...bet tai kaip zinia ne taisykle, tai tik standartas smile.gif niekada nepamirskite kad kiekviena ir kiekvienas esame ir panashus ir skirtingi smile.gif

Pries antra ivf'a gyd siule pradet mazesnem doze, bet as pasakiau kad noriu daugiau folikulu, kad daugiau apsivaisintu ir butu daugiau is ko pasirinkti smile.gif reikejo isvis patylet, nors ar tai butu ka nors pakeite..nieks nepasakys smile.gif


Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 11 17, 14:12)
mm...stimuliuojasi be dideliu problemu.... bet jeigu dexametazonas vartojamas po isodinimo..tai jau jau kitokia funkcija??
Ai dar klausimelis....ar yra kokia statistika kiek turetu iprastai gautis kiausialasciu is auginamu folikulu? procentai ar kt...

Sakykime skatinimo metu auga abiejose pusese 18 folikulu, tinkamos apvaisinti 9 ...cia gerai? ar i tai neverta gilintis?


Kiek isivaizduoju, dexametazonas skiriamas po ivf, kad mazinti embrionu atmetimo reakcija, slopinant imuniteta.

Mano atveju, panasiai kaip ir tau, buvo matyti po 7 folikulus kiekvienoj kiausidej, bet ispunktavo tik 7 kiausialastes. Zinau, kad yra toks dalykas kaip tusciu folikulu sindromas. Taciau kuomet laikoma, kad jis yra, neturiu jokio supratimo. Skaiciau apie mergina su minetu sindromu. Jos atveju pries punkcija kiausidese buvo apie 20 folikulu, bet buvo isgauta tik 1 kiausialaste. Dar teko skaityti, kad neimanoma isgaudyti kiausialaste, jei folikulas spejo ovuliuoti pries punkcija, taip pat kad nera punktuojami kai kurie nepakankamo dydzio folikulai, nes juose esancios kiausialastes nebus subrendusios (bent jau taip aiskino vienos uzsienio klinikos gydytojas vienai forumietei).

O jokios tikslios kiausialasciu isgavimo statistikos niekur neteko matyti... g.gif

Pelargonija, uzsienio klinikos po keliu nepavykusiu ivf, rekomenduoja atlikti genetinius tyrimus. Bet daug ka reiskia aplinka, i kuria patenka embrionukas - net kai atrodo, kad viskas super, gali kazko pritrukti, kad jis isitvirtintu. Yra ir sekmes aspektas - juk kiekvienas ivf yra tas pats, kas jeigu tu viena menesi bandytum pastot naturaliai, jei tam nebutu jokiu kliuciu. Sveikoms poroms ir tai iki metu laiko naturalaus planavimo prireikia...

Simbute, suprantu, kaip Tau sunku, bet nepasiduok panikai, tikekis geriausio! 4u.gif
Atsakyti
nu tokiu sindromu pas mane nekvepia..taip tik va idomu kas yra norma kas ne.. smile.gif cia matyt seminaru itaka smile.gif
suprantu, kad skaicius mazeja priklausomai nuo jau peraugusiu ar nesubrendusiu ir panasiai......ale va gi neturiu ka veikt su savim tai filosofuoju..ir laukiu kada diedas susiruosh gydytis smile.gif

QUOTE(Vilkė @ 2006 11 17, 15:56)
Zinau, kad yra toks dalykas kaip tusciu folikulu sindromas. Taciau kuomet laikoma, kad jis yra, neturiu jokio supratimo.



ai...pas mane matyt sindromas "ka cia dar issityrus" biggrin.gif 4u.gif


dar viena punkteli pridesiu smile.gif retorinis klausimas.. biggrin.gif jeigu pvz as startuosiu sausi, ir tik kova suzinosiu atsakyma..tai cia koki menesi skaitosi as gaudysiu gandrus? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 17 lapkričio 2006 - 15:13
QUOTE(Vilkė @ 2006 11 17, 15:56)
Pelargonija, uzsienio klinikos po keliu nepavykusiu ivf, rekomenduoja atlikti genetinius tyrimus. Bet daug ka reiskia aplinka, i kuria patenka embrionukas - net kai atrodo, kad viskas super, gali kazko pritrukti, kad jis isitvirtintu. Yra ir sekmes aspektas - juk kiekvienas ivf yra tas pats, kas jeigu tu viena menesi bandytum pastot naturaliai, jei tam nebutu jokiu kliuciu. Sveikoms poroms ir tai iki metu laiko naturalaus planavimo prireikia...

Man tada pavyks nestuke.gif kokių 60-ties lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Vakar per seminarą sakė, kad virš 39 metų lieka 10 proc. šansų, tai gal iš 10-to karto pavyks lotuliukas.gif (Čia man juodo jumoro priepuolis, nekreipkit dėmesio biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 11 17, 14:15)
mirksiukas.gif klok Shakira savo naujienas mirksiukas.gif



Deja, deja.. nepavyko ir man..
Atsakyti
QUOTE(Shakira @ 2006 11 17, 16:11)
Deja, deja.. nepavyko ir man..


Žinau kad paguodos žodžių nėra...laikykis, galvok ką toliau darysi, planuok, tai tada tikrai bus lengviau. Kai sumąstai ką nors, palengvėja.
Atsakyti
QUOTE(Shakira @ 2006 11 17, 17:11)
Deja, deja.. nepavyko ir man..


Shakira wub.gif laikykis verysad.gif
Atsakyti