Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(KittyKitty @ 2007 01 05, 09:34)
Nusipirkau testą. 6,30 šįryt pamačiau JĄ. Tą antrąją.Papildyta:

Kitty-Kitty 4u.gif , va čia tai liuksusinė naujiena, nu kaip faina wub.gif , kad tik viskas būtų gerai..Labai smagu už tave wub.gif
Atsakyti
KittyKitty sveikinu, tikrai kokia esi laiminga, sunku net įsivaizduoti thumbup.gif

Linkiu sėkmės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 01 05, 18:56)
nu aš kaip inkvizitorius patardysiu. nes aišku, kad neišku  doh.gif

tai va prašom paviešint tokiu visuomenei (arba bent man) suprantamu formatu  biggrin.gif :

x mln/ml, viso y ml

A - z proc
B - ž proc

duomenys po atplovimo nedomina... pas mus po atplovimo visada 98-100proc... ir kas iš to...


Oi,Fliquiti,o mes mažai domėdavomės iki atplovimo,nes IUI svarbiausia, kaip po.
ok.
OK, ieškau neinseminacinių tyrimų. Imu 2006 kovo tyrimą:
38 mln/ml, viso 5
A-0 proc,
B-12.

2004 liepa
28mln/ml, viso 6,2ml.
A-0,
B-15.

Nu ir kiti panašiai. To geresnio, kur rudenį pas Ž darėm, neturiu, liko VK. buvo
A-12, B 25,berods.
Papildyta:
Ačiū dar kartelį visoms. Paiduke, nežinau, ką pasakyti, perskaičiau kitam skyrelyje Tavo naujienas.Šiandien pagalvojau apie TAve,kad reikės pervesti pinigėlių, kaip linkėjimą nuo mano planuoto IVF. Bet vis tiek prireiks TAu tų pinigėlių, neabejoju. NEnusimink labai 4u.gif
Atsakyti
Ooooo KittyKitty, kiek pas jus daug milijonų buvo... unsure.gif pas mus trigubai mažiau verysad.gif
Atsakyti
turiu dar keleta dezuciu, viena mergina prase, bet kadangi nebeatsiliepia, tai as jau nebelaikysiu. pirmadieni galim susirasyti ir susitarsim kaskaip smile.gif

QUOTE(Kvakse @ 2007 01 05, 16:51)
Euromergele, ar dar turi Speman?

Atsakyti
KittyKitty clap.gif clap.gif clap.gif wub.gif
Atsakyti
KittyKitty labai sveiku, tikrai smagu skaityti apie stebuklus ir sekme 4u.gif linkiu lengvo nestumo ir grazaus leliaus (arba leliu) wub.gif
Atsakyti
KittyKitty thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
rolleyes.gif
QUOTE(darviena @ 2007 01 04, 08:05)
Sveika, asentra  4u.gif

man pries antra IVF'a gydytoja neskyre jokiu pakartotinu tyrimu. Va pries treciaji karta, liepe pasidaryti hormonu tyrimus (FSH, LH, prolaktina)  ax.gif

O kada planuoji darytis antraji IVF?    wub.gif

Jei viskas tvarkoj, tai kovo mėnesi. Tiesiog netveriu kailyje!!! smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms. Bet dabar aš panikoje. Nuvažiavau pas gydytoją. Nu nemato ji. Aš nežinau, gali turbūt taip būti, gal per mažai laiko? Sako, gimdoj lyg kažkoks patamsėjimas,gali čia būti, bet gemalinės pūslytės nematau. Ir žiūri į mane išsigandusiom akim. *****, tas jos echoskopa prieštvaninis, susitarėm pirmadienį į vaginalinį. Bet.. pilvą skaudėt pradėjo, turbūt iš nervo. Sakau sau, kad anksti, kad hcg geras ir t.t...Bet tas "nematau'...
Parasykit,ką manot, ar buvo kam nors,kad iš karto nematė. MAn rodos, būna?...
Fliquiti, taip, kiekis mūsų nemažas, bet judrumas. Kai nulis, tai nulis, koks skirtumas, nuo 1 mln ar nuo 1000mln, mano supratimu. Kad ten krūva negyvų plaukioja, tai kas iš to.. Beje, ir su patologijom daug buvo. Rudenį MB pradėjo kalcį gerti, perskaičiau, kad jei mažai kalcio, galvutė neįsiskverbia.
Prašau, jei galit, padėkit, jei ką nors žinot dėl echoskopijų.
Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Tau juk mmm nedaug teveluoja, vadinasi, ir nestumas nera didelis, gali ir nematyti... O jei dar echoskopas priestvaninis doh.gif
Tavo vietoje as pas gydytoja eiciau kitos savaites pabaigoje. Gal pabandyk susizinoti, kur geresne aparatura yra?
Tavo HCG parode esant nestuma. Kadangi jis gana aukstas, tai viskas pas tave vystosi ten normaliai. Taip, kad ramiai 4u.gif Imk virbalus ir megzk, labai ramina. Jei nemoki megzt, eik snaigiu ar siaip kokiu groziu pakarpyti ax.gif
Atsakyti
Kitty Kitty, nu per pilvą tikrai dar ankstoka žiūrėt...
Tikrai, jei dar prieštvaninis, ta išvis veltui nuėjai.
hcg tokiam laikui puikus, nepergyvenk ir susirask gerą echoskopą 4u.gif
Atsakyti