Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

O mano nick'as niekam jokiu asociaciju su katinais nesukelia? g.gif
Juokas paciai paeme - suo avatare sokineja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 05, 15:28)
O mano nick'as niekam jokiu asociaciju su katinais nesukelia?  g.gif
Juokas paciai paeme - suo avatare sokineja  lotuliukas.gif


su labai lakia fantazija galima įsivaizduot, kad tas katinas, kurį vejasi, yra kaip tik vos vos už kadro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 01 05, 16:26)
Garbės žodis, pasižadu viešai, jei tu pastosi, pasikeisiu avatarą ir aš - įsimesiu kokį kicą  bigsmile.gif

Stengsiuos 4u.gif
Siūlau organizuoti kada kokią visuotinę talką, dalintis vaisingais vyrais lotuliukas.gif Galiu kokį daugiavaikį tėvą surasti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 05 sausio 2007 - 15:31
Kitty Kitty biggrin.gif eina shvilpt, sveikinu LABAI 4u.gif biggrin.gif saugok dabar savo turta (-us) biggrin.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif


Nendre...jo...stebuklu zhiuriu vis daugiau ir daugiau pasipila su tom vyrishkom bedom biggrin.gif


Atsakyti
[quote=KittyKitty,2007 01 05, 15:31]
Pasakė taip: HCG + beta 814
Papildyta:

DIDZIAUSI IR NUOSIRDZIAUSI SVEIKINIMAI 4u.gif
Atsakyti
KittyKitty, sveikinuuuuuuuuuu 4u.gif clap_1.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2007 01 05, 13:43)
O speman spėjo išgerti 4 buteliukus (Ačiu Euromergelei už jį 4u.gif )


Euromergele, ar dar turi Speman?
Atsakyti
Mergytės, darbais užsiverčiau, dabar sugrįžau -kiek sveikinimų, ačiū visoms visoms, jau nebevardinu atskirai, viską surašysiu rytoj gal, trumpai į esminius klausimus:
milijonai svyravo. Ž rado 12 proc A iš 100, man rodos, bet reikėtų pažiūrėti, jau painiojuos šiandien. TAi čia buvo pagerėjimas. seniau procentais A beveik visada 0 arba 1, po paruošimo būdavo 7,9 mln, bet yra buvę ir 52. Bet vidurkis būdavo apie 10 po paruošimo. Iki - apie 5,7 mln. Sakiau, reikia mokslo labui paaukoti 60Lt ir pažiūrėti, kokie dabar rodikliai po visų gydymų.
Dėl dviejų tai jūs baikit:), stebuklai gi ribas turi:) Natūraliai du - nu jau:) VAt čia tai būtų stebuklas thumbup.gif .
BT man visad gerairodydavo, pakyla nuo 36,6 po O i, laikosi apie 37,1-37.2, krenta mėnesinių dieną. BEt testai rodogi anksčiau, o BT jau tik įvykusią ovuliaciją. MAn po IUI pailgjo ciklas iki maždaug 35 dienų.Tai va, 19 ciklo dieną testas parodė kylančią LH bangą, 22 c.d. jau buvo BKT pakilus, vadinasi, ovuliacija įvyko 21 c.d. O užvakar BT buvo net 37,4, galvoju, nu kažkaip neįprastai.
Jei dar kyla klausimų, visko klauskit, atsakysiu, dabar bėgu, dar kartą ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
nu aš kaip inkvizitorius patardysiu. nes aišku, kad neišku doh.gif

tai va prašom paviešint tokiu visuomenei (arba bent man) suprantamu formatu biggrin.gif :

x mln/ml, viso y ml

A - z proc
B - ž proc

duomenys po atplovimo nedomina... pas mus po atplovimo visada 98-100proc... ir kas iš to...
Atsakyti
KittyKitty 4u.gif 4u.gif .
Na o aš vakar iš savo gydytojos sužinojau tik vaistų dozę: Gonalio po 150. O kada pradėsiu, neaišku, šiandien išgėriau paskutinę KT, tai turėčiau sekmadienį susirgti, jei nesuveiks psichologinis faktorius. Šiaip startas numatytas sausio 9d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ralija: 05 sausio 2007 - 19:16
Tik prisijungiau, o cia toookios naujienos thumbup.gif
KittyKitty thumbup.gif thumbup.gif Puiku, nuostabu, isivaizduoju kas dedasi dabar tavo galveleje wub.gif Tik negalvok blogu dalyku, viskas bus gerai, saugok save ir savo stebukleli wub.gif
Laukiam nestuke.gif skyrelyje wub.gif
Atsakyti
KittyKitty, kaip nuostabu thumbup.gif thumbup.gif sveikinu, sveikinu 4u.gif 4u.gif , kaip gera žinoti, kad kažkam stebuklai nutinka thumbup.gif
Atsakyti