Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(KittyKitty @ 2007 01 05, 15:05)
4u.gif  Nendre. Tai IUI, kaip matai, ir 8 nepavyko:))) Būtent, ir netikėk.
Sėkmiuko ir Tau 4u.gif  wub.gif  wub.gif
Papildyta:
Rugiagėle 4u.gif

Kažkaip maloniai sušilo krūtinėje kai prisiminiau save šokinėjančią iš laimės būtent tomis sausio dienomis kaip ir tu (tik prieš 5 metus) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagėlė: 05 sausio 2007 - 14:20
Tai va ir sakau visoms šimtus kartų, su bloga sperma šansų natūraliai visada yra ax.gif
Atsakyti
Kitty Kitty 4u.gif

Nu negaliu kaip faina. Vakare gaminsim lotuliukas.gif O man vis galvoje sukasi nu kaip ten tų kad ir 7 mln neužtenka, juk reikia tik vieno vienintelio lotuliukas.gif
Ainu, o tai visas geriausias mėsas išpirks.
Atsakyti
KittyKitty, kai atsigausi po super naujienų, gal trumpai aprašyk savo istoriją su laiminga pabaiga, kokie buvo tavojo rodikliai, o minėjai, kad matavai BKT, ar ji jau rodė nestuke.gif . ?
Atsakyti
Kitty Kitty, sveikinu! wub.gif Atidarei siuos metus tokia stebuklinga zinia! thumbup.gif Lengvo tau nestumo! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O man dar vienas klausimas iškilo. Pagal skaičių čia ne dvynukai kartais?
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 01 05, 14:47)
O man dar vienas klausimas iškilo. Pagal skaičių čia ne dvynukai kartais?

Man irgi tiks klausimas iškilęs, bet aš nutylėjau blush2.gif Pagal tuos, kažkada Femme duotus, skaičiukus kaip ir daugiau normos bigsmile.gif
Atsakyti
Oi KittyKitty, kaip faina thumbup.gif turbūt ir bus 2xKitty bigsmile.gif

aa kiek ten pas jus tų milijonų buvo, ką? ax.gif gal ir man dar vilčių yra bigsmile.gif
Atsakyti
KittyKitty, thumbup.gif naujienos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 01 05, 16:14)
aa kiek ten pas jus tų milijonų buvo, ką?  ax.gif  gal ir man dar vilčių yra  bigsmile.gif



aha, šitas klausimas mane irgi labai neramina blush2.gif



Kitty, linkiu, kad viskas nėštumas būtų lengvas, o vaikelis sveikas mirksiukas.gif

p.s. sekasi toms kas turi sąsajų su katėmis biggrin.gif pvz.: Murmur, Kitty kitty lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gal cia man save kokia Murka pasivadinti doh.gif

rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redute: 05 sausio 2007 - 15:22
Oi, o mano portretas katiniškas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2007 01 05, 15:24)
Oi, o mano portretas katiniškas  lotuliukas.gif


Garbės žodis, pasižadu viešai, jei tu pastosi, pasikeisiu avatarą ir aš - įsimesiu kokį kicą bigsmile.gif
Atsakyti