Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Devina wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2007 01 05, 11:14)
Vilmute, labai ačiū.
MAn 18dpo.

Kurioj klinikoj pridavei? Jei bus mažesnis neišsigąsk labai , nes gali būti klinikoje matuojama beta HCG- tai tada reikia dauginti kažkur iš 1,7, kad gautum HCG.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 05, 12:17)
Kurioj klinikoj pridavei? Jei bus mažesnis neišsigąsk labai , nes gali būti klinikoje matuojama beta HCG- tai tada reikia dauginti kažkur iš 1,7, kad gautum HCG.
Sėkmės 4u.gif


Aišku.Supratau.Tikuosi. Jei dabar iš viso sugebu ką nors suprasti.
Via Medica, sukilėlių prospekte.
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2007 01 05, 11:18)
Aišku.Supratau.Tikuosi. Jei dabar iš viso sugebu ką nors suprasti.
Via Medica, sukilėlių prospekte.

Tai bus beta HCG mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 05, 12:20)
Tai bus beta HCG  mirksiukas.gif



Kaip gerai, kad pasakei, labai labai Tau ačiū 4u.gif
Atsakyti
Oi, KittyKitty, tikiuosi ir as pajusiu ta busena kada nors, ka tu dabar jauti tongue.gif
Linkiu ramybes ir savitvardos, belaukiant siandienos rezultatu 4u.gif

P.S. Ar darete si cikla kokias nors stimuliacijas ir pan.?
Atsakyti
KityKity, tai čia natūrlaiai viskas įvyko wub.gif wub.gif , aš net neabejoju, kad įvyko 4u.gif Lauksim žinių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2007 01 05, 12:25)
Oi, KittyKitty, tikiuosi ir as pajusiu ta busena kada nors, ka tu dabar jauti  tongue.gif
Linkiu ramybes ir savitvardos, belaukiant siandienos rezultatu  4u.gif

P.S. Ar darete si cikla kokias nors stimuliacijas ir pan.?


Oi, Pirėja, dar anksti džiaugtis, aš dar labai bijau.MAn stebuklų nebūna... Visad taip galvojau.
DArėm pertrauką, ruošėmės IVF vasarį. Jokių stimuliacijų, pas mus bėdos tik su spermiukais.PAsakojau čia mergaitėms, buvau sudarius planą iš įvairių vitaminų, papildų ir t.t, paskui MB rado bakterijų, spalio pradžioje gėrė antibiotikus. Dar gėrė kordicepsą ir spemaną. AIšku,neatsipalaidavom, kaip visi mums pataria, matavausi BKT, dariausi Ov testus. Šį mėnesį labai daug ir "sėkmingai" mylėjomės blush2.gif per tas dienas. Bet tai buvo tokie..įprasti dalykai. Vis dėlto vengiau vaistų po o, nėjau darytis tokių procedūrų, kurių negalima nestuke.gif . Bet.. alkoholio tai buvo:( JUk Kalėdos, Nauji metai, be to, mūsų vestuvių sukaktis. DAbar nervinuosi. Bet gėriau daugiausia tik raudoną vyną, na gal nėra labai baisu? 4 metus planuojant dabar stresuosiu kaip su netyčiuku, kad gėriau blush2.gif doh.gif Bet iš viso..anskti dar aš čia..Žodžiu, o 14 dienos po ovuliacijos pradėjo širdelė kirbėti. Atsirado silpnumas, pykinimas.Bet man iš nervų dar ne to atsiranda. Po visų IUI ne tiek dar pykindavo. Krūtys žiauriai skausmingos,pilvą šiek tiek skaudėjo. Bet priskyriau PMS'ui. Vakar, 17dpo, man jau buvo pulsas nuolat virš 100. Galvoju, gana kankintis. Nusipirkau testą. 6,30 šįryt pamačiau JĄ. Tą antrąją.Iš karto nulėkiau HCG, nes kitaip numirsiu,atrodė, iš nervo ir netikrumo.TAi kaip ir tiek kol kas,parašysiu,kaižinosiu atsakymą.
Gal kažko privėliau, rankos dreba.
Papildyta:
Tiesiog ašsmile.gif, ačiū 4u.gif Aš galvoju na kodėl turėtų neįvykti..Bet va paskaitau apie..Kvaksės, berods, brokuotą testą..Na bet nejaugi??Tiek sutapimų.. NA,kiaulės metai ,bet.. unsure.gif
Atsakyti
SUPER. 4u.gif
Mergyt, sakyk kiek laiko tavasis gėrė kordicepsą, nes žinau kad tai ne pirmas atvejis mūsų skyrelyje kai pastojama po jo naudojimo . Maniškis jį geria jau 2 mėn.
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 01 05, 12:41)
SUPER. 4u.gif
Mergyt, sakyk kiek laiko tavasis gėrė kordicepsą, nes žinau kad tai ne pirmas atvejis mūsų skyrelyje kai pastojama po jo naudojimo . Maniškis jį geria jau 2 mėn.


TAip, ne pirmas,būtent forumietė Pasakytė man ir padėjo jo gauti, ačiū jai dar kartą 4u.gif Jis išgėrė 5 ar 6 buteliukus, ten vis didinti dozes reikia. Pradėjo per Vėlines maždaug, baigė gruodžio vidury,tai kiek čia, pusantro mėnesio.
O speman spėjo išgerti 4 buteliukus (Ačiu Euromergelei už jį 4u.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KittyKitty: 05 sausio 2007 - 11:44
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 05, 12:20)
Tai bus beta HCG  mirksiukas.gif

Vilmute, aš irgi HCG dariausi Via Medicoj, tai man ne beta HCG buvo g.gif
Tu KittyKitty geriau paklausk ir bus ramu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ojojojoj... Skaitau ir asaros tvenkiasi. Jauciu, jei rezultatas bus pagal NT, tai nubliausiu su tavim posma kita kartu cool.gif
Niu matai, as irgi galvoju, kad stebuklu nebuna (tik ne man) ax.gif
Atsakyti