Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(asentra @ 2007 01 04, 02:50)
Sveikutės!Esu naujokė, tad tikiuosi, kad priimsit į savo ratelį .Gal kas nors man pasakytų, ar prieš antrą IVF reikia kartoti visus tyrimus?

Kartais skiria pakartoti kuriuos nors,jei labai senai daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 03, 20:36)
o man sake, kad nebereikia jokios apziuros, viskas bus gerai. Be to, kai bus mm tuo tarpu nebus gydytojos U..Dabar visai nebezinau ka daryti. Gal cia vietoje i echoskopa nueiti 


del tokios proceduros galima ir nebutinai i U kreiptis... ir man kai reikejo echo, U tomis dienomis nebuvo, tai kreipiausi i kita (M)
manau, kad isitikint butina ar dingo cista 4u.gif IVF per brangiai kainuoja pinigeliu ir sveikatos, kad nepadaryt visko idealiai
Atsakyti
Sveika smile.gif priimsim be jokios abejones smile.gif jauskis drasiai musu skyrelyje ir shiame forume biggrin.gif
tyrimus daryti, gal nelygu kokia problema as jus, kad reikia IVF'o.....bet man pries antra tai tuos tradicinius...echo + FSH, LH, prolaktinas


QUOTE(asentra @ 2007 01 04, 02:50)
Sveikutės!Esu naujokė, tad tikiuosi, kad priimsit į savo ratelį .Gal kas nors man pasakytų, ar prieš antrą IVF reikia kartoti visus tyrimus?

Atsakyti
Sveikutės visos,

Kaip smagu, kad laimi atkakliosios:
Svajuke, VilmaJ, sidabre, Selli, Žaneta1 - tai tikras stebuklas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Labai seniai čia nebuvau, tai rezultatai nuteikė thumbup.gif

Priminkit prašau, nuo kurios ciklo dienos pradedamas trumpas protokolas?
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 01 04, 19:23)
Sveikutės visos,

Kaip smagu, kad laimi atkakliosios:
Svajuke, VilmaJ, sidabre, Selli, Žaneta1 - tai tikras stebuklas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Labai seniai čia nebuvau, tai rezultatai nuteikė thumbup.gif

Priminkit prašau, nuo kurios ciklo dienos pradedamas trumpas protokolas?


Sveikute Peti mirksiukas.gif labai smagu tavę vėl čia matyti thumbup.gif o dar smagiau girdėti kad ruošiesi IVF-ui thumbup.gif labai už tavę džiaugiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 01 04, 18:23)
Priminkit prašau, nuo kurios ciklo dienos pradedamas trumpas protokolas?

Nuo 1-3. Ziurint, ar darysi koki FSH/LH tyrima ir kaip gydytoja nuspres. Reikia nueiti pries viena cikla, visgi tyrimukus pasikartokite, kad nebutu ismesti pinigai.
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 03, 20:36)
o man sake, kad nebereikia jokios apziuros, viskas bus gerai. Be to, kai bus mm tuo tarpu nebus gydytojos U..Dabar visai nebezinau ka daryti. Gal cia vietoje i echoskopa nueiti  g.gif Beje, siandien skaiciau, kad pasaulyje po nevaisingumo gydymo leliaus susilauke 67 metu mama. Reiskia yra vilties, tik aisku nesinoretu tokio amziaus susilaukti. Geriau jau butu anukus auginti  lotuliukas.gif

Labukas, manau, kad ekoskopiją gali pasidaryti ir savo mieste, pati jausiesi geriau ir nereikės niekur toli važinėti smile.gif sėkmės tau.
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 01 04, 19:23)
Sveikutės visos,

Kaip smagu, kad laimi atkakliosios:
Svajuke, VilmaJ, sidabre, Selli, Žaneta1 - tai tikras stebuklas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Labai seniai čia nebuvau, tai rezultatai nuteikė thumbup.gif

Priminkit prašau, nuo kurios ciklo dienos pradedamas trumpas protokolas?

Sveikutė Peti, šaunuolė, kad judi į priekį, pamatysi šį kartą tau tikrai pasiseks smile.gif
Gydymą kiekvienai paskiria individualiai, aš prieš Gonal leidimą gėriau kontroceptines, rugpjūčio 20 d. išgėriau paskutinę tabletę, o Gonal pradėjau leistis 25 d. man irgi buvo taikytas trumpasis protokolas.
Taigi kaip gydytoja pasakys taip ir daryk, sėkmės didžiausios smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
rašau čia, nes nežinau, kur rašyti. Galėsit ištrinti paskui.
Bijau dar kažką sakyti..Labai bijau. Bet pasakysiu, nes noriu paprašyti pagalbos. Merginos.. šįryt pasidariau testą.. 2 juostelės, tik antra šiek tiek silpnesnė. Pridaviau HCG, po pietų atsakymas. Pasakykit, koks jis turi būti? AŠ nieko nebesusigaudau, kaip sapne visa. Ir dar: aš neturiu gydytojos, prieš nosį savaitgalis. Ar man reikėtų savo iniciatyva pradėti gerti duphastoną?
Atsakyti
At 14 DPO, the average HCG level is 48 mIU/ml, with a typical range of 17-119 mIU/ml.
At 15 DPO, the average HCG level is 59 mIU/ml, with a typical range of 17-147 mIU/ml.
At 16 DPO, the average HCG level is 95 mIU/ml, with a typical range of 33-223 mIU/ml.
At 17 DPO, the average HCG level is 132 mIU/ml, with a typical range of 17-429 mIU/ml.
At 18 DPO, the average HCG level is 292 mIU/ml, with a typical range of 70-758 mIU/ml.
At 19 DPO, the average HCG level is 303 mIU/ml, with a typical range of 111-514 mIU/ml.
At 20 DPO, the average HCG level is 522 mIU/ml, with a typical range of 135-1690 mIU/ml.
At 21 DPO, the average HCG level is 1061 mIU/ml, with a typical range of 324-4130 mIU/ml.
At 22 DPO, the average HCG level is 1287 mIU/ml, with a typical range of 185-3279 mIU/ml.
At 23 DPO, the average HCG level is 2034 mIU/ml, with a typical range of 506-4660 mIU/ml.
At 24 DPO, the average HCG level is 2637 mIU/ml, with a typical range of 540-10,000 mIU/ml.

DPO-dienos po ovuliacijos

Laikau kumštukus wub.gif
Atsakyti
Vilmute, labai ačiū.
MAn 18dpo.
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2007 01 05, 11:43)
Sveikos,
rašau čia, nes nežinau, kur rašyti. Galėsit ištrinti paskui.
Bijau dar kažką sakyti..Labai bijau. Bet pasakysiu, nes noriu paprašyti pagalbos. Merginos.. šįryt pasidariau testą.. 2 juostelės, tik antra šiek tiek silpnesnė. Pridaviau HCG, po pietų atsakymas. Pasakykit, koks jis turi būti? AŠ nieko nebesusigaudau, kaip sapne visa. Ir dar: aš neturiu gydytojos, prieš nosį savaitgalis. Ar man reikėtų savo iniciatyva pradėti gerti duphastoną?

KittyKitty, laikau kumštukus wub.gif
Atsakyti