Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(redute @ 2007 01 03, 12:15)
Aciu  4u.gif
Prashysiu siuntimo tada, kazkaip nematau prasmes vel bandyti nieko neištyrus.  schmoll.gif

mes nesityrėm genetiškai. vyrui gydytojas pasakė, kad chromosomų genetinių pakitimų reikia ieškoti tik tuo atveju jeigu spermos rodikliai yra nuolatos mažesni nei 5 mln. o pati kodėl nesityriau, dabar jau net negaliu pasakyti. kažkaip vis delsiau, o kažkaip gal pasamonėje nelabai ir tikėjau, kad kas blogo genetikos srityje yra. nežinau... g.gif

redute, sėkmės aiškinantis priežastis. 4u.gif visada yra ramiau ir tvirčiau, kai kažką darai, o ne sėdi rankas sudėjus ir pergyveni...
Atsakyti
taigi tu turejai siuntima man rodos smile.gif arne? smile.gif as zinok irgi..neprasidedu su treciu, kol normaliai nesubresim visko ishsitirti, o ir siaip... smile.gif

.....
toliau buvau nusishnekejus..tai ishtryniau smile.gif jeigu kas spejo perskaityt tai zinokit...euromergele naujus pradejo neviso proto biggrin.gif

QUOTE(redute @ 2007 01 03, 12:15)
Prashysiu siuntimo tada, kazkaip nematau prasmes vel bandyti nieko neištyrus.  schmoll.gif

Papildyta:
ryte...bet juk tai yra tiesa... labai nesigilinant i detales kas kaip, bet vistik tiesa smile.gif

QUOTE(ryte @ 2007 01 02, 16:23)
rodė rusišką laidą apie šaldytus žmones ir pasakė, kad mėgintuvėlio vaikai yra pirmieji šaldyti žmonės pasaulyje!!!!:))))
nu ir nesąmonė, nu ir netikslus apibendrinimas. tai vat, kokius monstriukus daro iš ivf-inių vaikučių...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 03 sausio 2007 - 11:27
O tai prota kur ir kodel palikai?
Beje, ka buvai parasiusi ir istrynei? smile.gif Gal apie savo planus buvai pradejusi destyti?
Atsakyti
biggrin.gif no...apie genetika buvau pradejus vel postringauti, bet supratau, kad ner cia ko man sukt galvos sitoj vietoj smile.gif
apie savo planus dar neturiu ka destyt biggrin.gif

QUOTE(Chiara @ 2007 01 03, 12:31)
Gal apie savo planus buvai pradejusi destyti?

Atsakyti
nu smagu, kad toks sujudimas siame skyrelyje 4u.gif

redute , saunuoliai, kad apsisprendete ir toliau siekiate tikslo thumbup.gif .
As kazkaip net nepagalvojau apie genetinius tyrimus... g.gif, gal del to, kad ir taip daug aiskiu nesekmes priezasciu blush2.gif Bandysim vasari svo treciaji IVF (jau palnuojames ir kitus, jei reiketu wub.gif )... turi gi kazkada pasisekti

garneli
, ar teisingai supratau? sausi darysit IVF'a? ax.gif

Papildyta:
QUOTE(ralija @ 2007 01 02, 20:24)
Sveikutės,
visas su Naujais Metais  biggrin.gif Aš ketvirtadieni važiuoju pas gydytoją, penktadienį išgeriu paskutinę KT ir nuo kitos savaitės pradedu programą. Laukiu ir bijau, ar kaip kitaip, gal jaudinuosi, nerimauju ar kažkaip panašiai.  mirksiukas.gif


oj koks pazystamas jausmas, ralija wub.gif
lauksim geru ziniu
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 02, 19:50)
Galvoju, kazin ar reikia gilintis i tai ar ne. Reikia jusu patarimo merginos g.gif Per echoskopa rado ant kiausides cista, skyre vienam ciklui Jaryne kontraceptiniu, tada be apziuros per kita cikla jau turiu pradeti leistis gonali su diferelinu. Neabejoju gydytojos kompetencija, bet noriu buti tikra, kad viskas gerai einasi. Pagalvojau, o jei ta cista neisnyks ir pradesiu leistis skatinamuosius, kaip bus g.gif


na as cia is kitos - IUI temos, bet ir pas jus paskaitineju ax.gif Tai tik norejau pasakyt, philipuks, kad patarciau butinai pasirodyt pas gydytoja, nes pvz man po 1 men butent Jaryne gerimo cista neisnyko ir skyre dar viena men tuos KT gert, tikintis kad per antra cikla ta cista vis delto pagaliau isnyks.
SEKMES 4u.gif
Atsakyti
P.S. as dabar mokausi vel "atgauti" kalbejima iprastomis temomis su visais zmonemis smile.gif nes supratau, kad jau jeigu ne apie IVF, tai as apie nieka ir nebenorejau kalbetis net..tai va...dabar bandau vel susigrazinti visus ankstesnio gyvenimo malonumus dar be to smile.gif kai susigrazinsiu...tada planuosiu vel sugryzht prie IVF'o smile.gif

QUOTE(Chiara @ 2007 01 03, 12:31)
Gal apie savo planus buvai pradejusi destyti?

Atsakyti
garneli[/color], ar teisingai supratau? sausi darysit IVF'a? ax.gif

Ne, nesidarysiu dar smile.gif Dar pasidarau viena IUI ir tada jau vsio... nera kitos iseities kaip tik daryti IVF cool.gif Tada jau kazkada ir darysiu ax.gif

Cia as del Gonalio siaip klausinejau, tiksliau - pirma karta i rankas gavau piestuka, anksciau visada leisdavausi su svirkstais, tai viskas buvo aisku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garnelis: 03 sausio 2007 - 17:33
QUOTE(garnelis @ 2007 01 03, 18:31)
Ne, nesidarysiu dar smile.gif Dar pasidarau viena IUI ir tada jau vsio... nera kitos iseities kaip tik daryti IVF  cool.gif Tada jau kazkada ir darysiu  ax.gif



nu tai nuosirdziai linkiu, kad ir neprireiktu registruotis i mano prasiuke esanti sarasa mirksiukas.gif Sekmes! nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2007 01 03, 10:04)
aš sulaukusi pirmos mmm dienos lėkčiau pas gydytoją, kad apžiūrėtų ar tikrai cistos nebėra. nepradėčiau stimuliacijos neįsitikinusi, kad viskas švaru.  rolleyes.gif

o man sake, kad nebereikia jokios apziuros, viskas bus gerai. Be to, kai bus mm tuo tarpu nebus gydytojos U..Dabar visai nebezinau ka daryti. Gal cia vietoje i echoskopa nueiti g.gif Beje, siandien skaiciau, kad pasaulyje po nevaisingumo gydymo leliaus susilauke 67 metu mama. Reiskia yra vilties, tik aisku nesinoretu tokio amziaus susilaukti. Geriau jau butu anukus auginti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės!Esu naujokė, tad tikiuosi, kad priimsit į savo ratelį .Gal kas nors man pasakytų, ar prieš antrą IVF reikia kartoti visus tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(asentra @ 2007 01 04, 02:50)
Sveikutės!Esu naujokė, tad tikiuosi, kad priimsit į savo ratelį .Gal kas nors man pasakytų, ar prieš antrą IVF reikia kartoti visus tyrimus?


Sveika, asentra 4u.gif

man pries antra IVF'a gydytoja neskyre jokiu pakartotinu tyrimu. Va pries treciaji karta, liepe pasidaryti hormonu tyrimus (FSH, LH, prolaktina) ax.gif

O kada planuoji darytis antraji IVF? wub.gif
Atsakyti