Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

sevikos,
gal ne į temą, bet noriu papasakoti.
vienž, per baltijos tv naujametinį vakarą rodė rusišką laidą apie šaldytus žmones ir pasakė, kad mėgintuvėlio vaikai yra pirmieji šaldyti žmonės pasaulyje!!!!:))))
nu ir nesąmonė, nu ir netikslus apibendrinimas. tai vat, kokius monstriukus daro iš ivf-inių vaikučių...
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2007 01 02, 15:26)
Merginos,

gal ne visai i ta skyreli rasau....
Priminkite man tundrai please kaip ta Gonalio piestuka leistis?

Uzdedi adata ant piestuko, ismeigi adata i riebala ir tada ten gala kazka atitraukti reikia ir paleisti.
As kazka panasiai ir dariau,  patraukiau ta gala ar pasukau, net nesupratau. Trakstelejo man viena karta, bet kadangi nieko nesupratau ant greicio dar karta patraukiua ir dar karta trakstelejo, bet visai nieko nepajutau  doh.gif

Tai as jauciu arba dvi porcijas susileidau arba ne vienos, nu tundra as tundra  doh.gif

Matyt ir as tundra busiu ax.gif Aiskino kaip ka daryti, tai as adata pamaciusi jau su soku sedejau. blush2.gif Gerai, kad vyras salia buvo, tai jam viska paaiskino ir teks jam mane pabadyti su tuo piestuku doh.gif
Atsakyti
Galvoju, kazin ar reikia gilintis i tai ar ne. Reikia jusu patarimo merginos g.gif Per echoskopa rado ant kiausides cista, skyre vienam ciklui Jaryne kontraceptiniu, tada be apziuros per kita cikla jau turiu pradeti leistis gonali su diferelinu. Neabejoju gydytojos kompetencija, bet noriu buti tikra, kad viskas gerai einasi. Pagalvojau, o jei ta cista neisnyks ir pradesiu leistis skatinamuosius, kaip bus g.gif
Atsakyti
Sveikutės,
visas su Naujais Metais biggrin.gif Aš ketvirtadieni važiuoju pas gydytoją, penktadienį išgeriu paskutinę KT ir nuo kitos savaitės pradedu programą. Laukiu ir bijau, ar kaip kitaip, gal jaudinuosi, nerimauju ar kažkaip panašiai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 02, 20:24)
Sveikutės,
visas su Naujais Metais  biggrin.gif Aš ketvirtadieni važiuoju pas gydytoją, penktadienį išgeriu paskutinę KT ir nuo kitos savaitės pradedu programą. Laukiu ir bijau, ar kaip kitaip, gal jaudinuosi, nerimauju ar kažkaip panašiai.  mirksiukas.gif

Nesakysiu nebijok, nes ir as labai bijau ax.gif Taciau palinkesiu dideliausios sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 01 02, 19:50)
Galvoju, kazin ar reikia gilintis i tai ar ne. Reikia jusu patarimo merginos g.gif Per echoskopa rado ant kiausides cista, skyre vienam ciklui Jaryne kontraceptiniu, tada be apziuros per kita cikla jau turiu pradeti leistis gonali su diferelinu. Neabejoju gydytojos kompetencija, bet noriu buti tikra, kad viskas gerai einasi. Pagalvojau, o jei ta cista neisnyks ir pradesiu leistis skatinamuosius, kaip bus g.gif

aš sulaukusi pirmos mmm dienos lėkčiau pas gydytoją, kad apžiūrėtų ar tikrai cistos nebėra. nepradėčiau stimuliacijos neįsitikinusi, kad viskas švaru. rolleyes.gif
Atsakyti
Galima ateiti ir pries pat mm (1 - 2 d.), jau matosi.
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 02, 20:24)
Sveikutės,
visas su Naujais Metais  biggrin.gif Aš ketvirtadieni važiuoju pas gydytoją, penktadienį išgeriu paskutinę KT ir nuo kitos savaitės pradedu programą. Laukiu ir bijau, ar kaip kitaip, gal jaudinuosi, nerimauju ar kažkaip panašiai.  mirksiukas.gif


ralija, atsipalaiduok! Sekmes tau!!! 4u.gif
Atsakyti
Sėkmės visoms startuosiančioms ir startavusioms 2007 metais 4u.gif Linkiu pačios žinot ko wub.gif

o aš nusprendžiau sau ir vyrui pasidaryti genetinius tyrimus prieš mūsų 3 IVF, tik nežinau ko ten prašyti nuėjus blush2.gif
Daiva, tu atrodo dareisi? ką konkrečiai turėtume išsitirti? kaip vadinasi tyrimas, kuris parodo, kad esame sveiki/nesveiki genetiškai ????
Atsakyti
su naujais metais. nesinori kartoti tu paciu linkejimu, niu bet gal nepakenks jei uzsiminsiu smile.gif kad visoms linkiu to pacio ir ne vieno, zinot ko smile.gif
del genetiniu tyrimu man irgi butu labai idomu jei kas parasytu kokius darytis, nes as irgi leksiu kai tik galesiu ir pasidarysiu butinai ir tik po to galvosiu del kito ivf.
Atsakyti
[quote=redute,2007 01 03, 09:43]
o aš nusprendžiau sau ir vyrui pasidaryti genetinius tyrimus prieš mūsų 3 IVF, tik nežinau ko ten prašyti nuėjus blush2.gif
Daiva, tu atrodo dareisi? ką konkrečiai turėtume išsitirti? kaip vadinasi tyrimas, kuris parodo, kad esame sveiki/nesveiki genetiškai ????
[/quote

Redute, būtinai turi turėti siuntimą. Ji tau klinika turėtų nesunkiai duoti. Vadinasi berods kariotipo tyrimas - jis tik nebaisiai infomatyvus. Renata dar darė kartu su juo berods vyro kažkokios chromosomos papildomą tyrimą (bet čia lygtai aktualiau, kai vyresnis g.gif ) - klustelk gal jos pačios ar Miglužės, kad neprišnekėčiau nesąmonių čia.

Philipuks, Ralija - gero starto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 01 03, 11:31)

Redute, būtinai turi turėti siuntimą. Ji tau klinika turėtų nesunkiai duoti. Vadinasi berods kariotipo tyrimas - jis tik nebaisiai infomatyvus. Renata dar darė kartu su juo berods vyro kažkokios chromosomos papildomą tyrimą (bet čia lygtai aktualiau, kai vyresnis g.gif ) - klustelk gal jos pačios ar Miglužės, kad neprišnekėčiau nesąmonių čia.



Aciu 4u.gif
Prashysiu siuntimo tada, kazkaip nematau prasmes vel bandyti nieko neištyrus. schmoll.gif
Atsakyti