Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Aha, dabar šventės, nėra reikalo užsikrauti tomis mintimis. Reikia pailsėti. Pailsėsime ir kibsime į darbą. Aš taip pat dabar ilsiuosi ir stengiuosi negalvoti, na bent šį mėnesį ir visai pavyksta. Būna protrūkių, bet jaučiuosi po to vėl ramiai.

Aš taip pat tiksliai nežinau kada, bet tikiuosi greitai pradėsiu taip pat 3 bandymą. Nežinau kokio dydžio gausiu banke paskolą. Taip norėčiau pavaryti vieną po kito. Taip norisi kad viskas greičiau vyktų. Na iš dalies taip atrodo viskas paprasta, bet kartu ir nepasiekiama.
Atsakyti
mhm....matyt nuo to ir apatija man...nuo negalejimo iveikti to nepasiekiamumo smile.gif


QUOTE(gintarija @ 2006 12 28, 19:41)
...... taip atrodo viskas paprasta, bet kartu ir nepasiekiama.

Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 12 27, 22:55)
sveikute  4u.gif
as renku bendra statistika (kelintas IVF, kur daro, kiek metu ir t.t.). Kaikurios merginos nurodo ir nevaisingumo priezastis, bet is to ka turiu tikrai negalima daryt isvadu, priezastys labai ivairios..  wub.gif

As nusikeliu vasariui, jei viskas gerai, punkcija vasario 9 ax.gif Tikiuosi, kad viskas bus ciki ax.gif
Atsakyti
Su Naujais metais visas!Lai issipildo vienintele musu svajone!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristutex: 01 sausio 2007 - 03:34
Su Naujais!! drinks_cheers.gif

Linkiu, kad sie metai butu gausus nestuke.gif wub.gif

Kaip musu startuojancios sausi jauciasi? mirksiukas.gif Laukiukas, ralija, Babulka ... wub.gif ar jau startavot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 02 sausio 2007 - 12:32
QUOTE(euromergele @ 2006 12 28, 20:42)
mhm....matyt nuo to ir apatija man...nuo negalejimo iveikti to nepasiekiamumo smile.gif

Euromergele, Tu čia baik ! protest.gif Nosį aukščiau, kad nebūtų man jokių apatijų !
Atsakyti
Mergaitės, lai atėję nauji metai visoms Jums būna sėkmingai vaisingi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2007 01 02, 13:59)
Mergaitės, lai atėję nauji metai visoms Jums būna sėkmingai vaisingi.  4u.gif


Sirdingai Aciu aciuks.gif Tai patys geriausi palinkejimai mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos,

gal ne visai i ta skyreli rasau....
Priminkite man tundrai please kaip ta Gonalio piestuka leistis?

Uzdedi adata ant piestuko, ismeigi adata i riebala ir tada ten gala kazka atitraukti reikia ir paleisti.
As kazka panasiai ir dariau, patraukiau ta gala ar pasukau, net nesupratau. Trakstelejo man viena karta, bet kadangi nieko nesupratau ant greicio dar karta patraukiua ir dar karta trakstelejo, bet visai nieko nepajutau doh.gif

Tai as jauciu arba dvi porcijas susileidau arba ne vienos, nu tundra as tundra doh.gif
Atsakyti
Pirmiausia nustatyk kieki su tuo ratuku, kur virsuje. Kiek tau reikia? 75? Tai > rodyklyte turi buti ant "75". Paskui uzsuk adatele. Tada patrauk (ar istrauk, kaip cia issireiskus) piestuko gala, durk i pilva prie bambos ir kaip sratunuko virsu, paskausk zemyn. Is tikruju, ten traksteli nedaug. Gal 1 - 2 kartus, jei nedidele doze. Jei bijai, kad nesusileidi, vaziuok pas mane, paziuresim kartu. Beje, dar ir gonalio papildomai turiu, jei jau ka thumbup.gif
Atsakyti
Sveika,

tai zinai, gal vis delto atvaziuosiu iki taves smile.gif
Namuose busi vakare ? As gal kokia tik puse devyniu atvaziuociau, kai jau visi kamsciai bus issisklaide.

Ar ok ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2007 01 02, 14:48)
Sveika,

tai zinai, gal vis delto atvaziuosiu iki taves smile.gif
Namuose busi vakare ? As gal kokia tik puse devyniu atvaziuociau, kai jau visi kamsciai bus issisklaide.

Ar ok ? smile.gif

OK, tik isvaziuodama paskambink, kad pati grizciau bent jau su tavimi kartu...
Atsakyti