Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Daiva @ 2006 11 17, 13:21)
Dexametazonas negali pakeisti Diferilino - jie visiškai skirtingai veikia skirtingus dalykus. Jei nebuvo Diferelino - vadinasi tiesiog buvo trumpa schema be slopinimo, o Dexametazonas atliko tą pačią funkciją kaip ir bet kurioj kitoj schemoj - slopinti imunitetą, kad neatmestų embriono, gal tik paskyrė anksčiau jį vartoti.


Gal tuomet neteisingai issireiskiau, tiesiog pradejau ji vartot kartu su gonaliu, lygiai taip pat kaip per 1 ivf diferelina. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkė @ 2006 11 17, 13:23)
Gal tuomet neteisingai issireiskiau, tiesiog pradejau ji vartot kartu su gonaliu, lygiai taip pat kaip per 1 ivf diferelina.  blush-anim-cl.gif


Pasikapsciau internete ir papildomai radau info, kad dexametazonas naudojamas androgenu poveikiui slopinti, kaip Euromergeles atveju, ir kiausidziu atsakui gerinti.
Cituoju:
Conclusion: Low dose dexamethasone co-treatment reduces the incidence of poor ovarian response. It may increase clinical pregnancy rates and should be considered for inclusion in stimulation regimes to optimize ovarian response.
(http://humrep.oxfordjournals.org/cgi/content/abstract/16/9/1861)
Atsakyti
mano atvejui greiciausiai reiketu susirupint vyro gydymo reikalais, bet pagalba implantacijai irgi priimu biggrin.gif , nes kaip visos zinom, atsakymo kas vyko tas dvi laukimo savaites ir kodel nepavyko negaunam........ blink.gif
man durnai pasakykit kas tas androgenas ir poveikis jam slopinti? blush2.gif ir dar..kiausidziu atsakui gerinti? atsakui i ka? smile.gif

nu...tiek merga praejus..o vis dar nezinau daug ko.... smile.gif

QUOTE(Vilkė @ 2006 11 17, 13:43)
Pasikapsciau internete ir papildomai radau info, kad dexametazonas naudojamas androgenu poveikiui slopinti, kaip Euromergeles atveju, ir kiausidziu atsakui gerinti.



ir dar...ka merginos man patartumet laukimo periode pagerti? vitaminus su foliu, tik folio rugsti, vitamina E ar ka? smile.gif ar isvis nieko... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 17 lapkričio 2006 - 12:51
QUOTE(euromergele @ 2006 11 17, 12:50)
man durnai pasakykit kas tas androgenas ir poveikis jam slopinti?  blush2.gif  ir dar..kiausidziu atsakui gerinti? atsakui i ka? smile.gif

liaudiškai tai vyriški hormonai smile.gif Kai jų daug, dažnai nesistimuliuoja kaip reikėtų.
Atsakyti
mm...stimuliuojasi be dideliu problemu.... bet jeigu dexametazonas vartojamas po isodinimo..tai jau jau kitokia funkcija??

QUOTE(Mia @ 2006 11 17, 14:04)
liaudiškai tai vyriški hormonai  smile.gif Kai jų daug, dažnai nesistimuliuoja kaip reikėtų.


Ai dar klausimelis....ar yra kokia statistika kiek turetu iprastai gautis kiausialasciu is auginamu folikulu? procentai ar kt...

Sakykime skatinimo metu auga abiejose pusese 18 folikulu, tinkamos apvaisinti 9 ...cia gerai? ar i tai neverta gilintis?
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 11 17, 13:12)
mm...stimuliuojasi be dideliu problemu.... bet jeigu dexametazonas vartojamas po isodinimo..tai jau jau kitokia funkcija??
Ai dar klausimelis....ar yra kokia statistika kiek turetu iprastai gautis kiausialasciu is auginamu folikulu? procentai ar kt...

Sakykime skatinimo metu auga abiejose pusese 18 folikulu, tinkamos apvaisinti 9 ...cia gerai? ar i tai neverta gilintis?

As isivaizduoju euromergele, kita karta kai darysi, gydytoja tik tavo nurodymu klausys lotuliukas.gif As jau dabar panasiai jauciuosi, tik stabdau save, nes taip knieti paklausti, na tai kiek mm ta gleivine, o tai manote cia gerai, o kas jeigu perauginsime ir bus blogai..ir t.t. Turetume buti siaubingos pacientes mes, tiek tu klausimu ir nurodymu biggrin.gif Skirkite man tuos vaistus, o ne anuos, as noriu auginti embrionus 5 dienas, o as noriu blastocistu hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sicily: 17 lapkričio 2006 - 13:22
QUOTE(euromergele @ 2006 11 17, 13:50)
mano atvejui greiciausiai reiketu susirupint vyro gydymo reikalais, bet pagalba implantacijai irgi priimu biggrin.gif , nes kaip visos zinom, atsakymo kas vyko tas dvi laukimo savaites ir kodel nepavyko negaunam........  blink.gif 

Aš tai trijų kartų neturiu atsakymo, kodėl nesiimplantavo... Viskas buvo gražu ir gerai, gal antrą kartą embrionai buvo prastesni... Bet visus kartus viskas gražiai augo klestėjo ir šnipšt. Čia gal tik ponas Dievas ant debesies sėdėdamas reguliuoja.
Atsakyti
As stengiuosi nesikisht i gydyma, bet ivairia nuomone isgirsti neproshal smile.gif
Pati girdejai seminare, kad tyrimai tai paneigiami, tai atrandami nauji dalykai tai vel iskeliamos senos teorijos, tai mados tendencija, tai gydytojo nuojauta ka daryti... 100 procentinio sekmes kelio nera..ir panashu kad nebus smile.gif medicina sioj srity ribas TURI... deja deja....deja deja... (kaip gyd. Žilaitiene vis kartojo lotuliukas.gif thumbup.gif )

As visada darau tyliai..nebent pasiklausiu nuomones apie ta ar ana dalyka smile.gif

man tik idomu ka ir kiti zmones masto, ka pacios merginos masto smile.gif


QUOTE(Sicily @ 2006 11 17, 14:18)
As isivaizduoju euromergele, kita karta kai darysi, gydytoja tik tavo nurodymu klausys  lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 17 lapkričio 2006 - 14:05
Shakira kaip tu, mergyt, laikais? 4u.gif Gal jau testuką ar HCG darei? mirksiukas.gif

O man jau panos šiza prasideda doh.gif lakstau ir tikrinus ar mmm dar neprasidėjo blush2.gif Mat praeitą kartą tai 7 dieną tepliot pradėjo, tai dabar jau stogas galutiniai važiuoja ir kaip čią jį reik gaudyt? verysad.gif Nu neturiu aš tos kantrybės nors tu ka doh.gif
Atsakyti
Simbute, laikykis, pažįstama situacija wub.gif pasistenk tik labai nesinervuoti, o kad mm neateina jau geras ženklas , manau kad jos net neateis 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 11 17, 14:12)
Ai dar klausimelis....ar yra kokia statistika kiek turetu iprastai gautis kiausialasciu is auginamu folikulu? procentai ar kt...


jei gerai prisimenu - 70 proc.
Atsakyti
a jeigu pas man is 18 folikulu gavosi 9 kiausialastes ilgoj schemoj.. (pirma ivf'a irgi berods taip apie 50 proc. buvo)..norma? ar balalaika? biggrin.gif

QUOTE(Daiva @ 2006 11 17, 15:15)
jei gerai prisimenu - 70 proc.

Atsakyti