Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

O aš beveik penkis metus laikiausi įsikabinus šlykštaus valdiško darbo, tipo, jau tuoj tuoj užnėštėsiu, ir saugiai su visom socialinėm garantijom išeisiu į dekretą g.gif Kol vieną dieną užkniso ir išėjau į visai negarantišką privatų, bet daug įdomesnį darbą mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Babulka,2006 12 19, 11:20]
As, kaip sakant, pasiruosusi pioneer.gif
Tyrimai supakuoti, Gonalis saldytuve biggrin.gif
Laukiu sausio, mmm... tada hormonu tyrimas ir pirmyn smile.gif



Na mes dabar visos laukime:mano tyrimai jau priduoti, Gonalis taip pat šaldytuve. ir taip pat laukiu sausio, mmm... Tik hormonų tyrimo man nedarys, nes anot gyd geriant KT, jie būtų neiformatyvūs. g.gif

Visoms gerų artėjančių švenčių, ramybės ir svajonių išsipildymo 4u.gif

Atsakyti
Oi Euromergele, koks tavo naujas atitvaras lotuliukas.gif
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 12 19, 17:27)
yra toks posakis kazhkoks..nelabai pamenu bet mintis tokia smile.gif
jeigu paziuresi i prieky - prarasi viena aki, jeigu atsisuksi atgal - prarasi abi akis.. smile.gif

nereikia gailetis to, kas jau padaryta nebesugrazinamai smile.gif daug ka galima padaryti jeigu nepadarai kitko..bet manau neverta apie tai net susimastyti smile.gif


Sventa tiesa, ale gi kartais imi ir vis tiek atsigrezi atgal... Matyt, mane kaledine depresija bus kaip niekad apemus... Ypac kai pamastau apie siuos metus ir i juos detas viltis... g.gif
Dabar maziausiai noriu, kad kas nors Kuciu vakara klaustu, kokie mums buvo praeje metai... O zinau, kad anyta butinai to paklaus, tik nezinau, ar susilaikysiu nepasakiusi: "Sudini, bet tikiuosi, kiti bus geresni".
Sorry, kad as cia ne i tema... Skambu nekaip, bet is tiesu, merginos, esu kupina ryzto kaip niekad! Matyt, man kaip kokiai zirafai, visas susikaupes pyktis po nesekmingo ivf tik dabar islindo... tongue.gif
Tie ivf gal ir kenkia organizmui, ale tos pertraukos tarp ju garantuotai kenkia psichikai! lotuliukas.gif
Tiketina, prisijungsiu prie jusu vasari su saldytais, tai nebus reikalo briedus sapaliot. Sansai, aisku, menki, ale yra! smile.gif
Stiprybes ir sekmes visoms laukiant starto! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
biggrin.gif drinks_cheers.gif shypsokimes biggrin.gif


QUOTE(redute @ 2006 12 20, 10:16)
Oi Euromergele, koks tavo naujas atitvaras  lotuliukas.gif
thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 12 18, 21:34)
philipuks, kaip tau sekasi  mirksiukas.gif

Nu va, ryt varau pas daktare su dsavo neigiamais ir teigiamais tyrimais, jei palaimins, tai startuoju nuo kt. ciklo ax.gif Labai nesinori, kad atidetu. Nors va burtininke isbure, kad bus skorpionukas, tai gal teks iki vasario gamyba traukt g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Gruodį vaikščiojau su viltimi, kad įvyks Kalėdų stebuklas. wub.gif
Deja, mano antras IVF baigėsi vakar vakare, rezultate - kraujas. Net nespėjau HCG pasidaryti.

Nežinau kada atrasiu jegų savy vėl į gyvenimą su džiaugsmu žiūrėt. Neguoskit tik niekas, patarkit kaip gyvent toliau.....
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 12 21, 09:01)
Gruodį vaikščiojau su viltimi, kad įvyks Kalėdų stebuklas.  wub.gif
Deja, mano antras IVF baigėsi vakar vakare,  rezultate - kraujas. Net nespėjau HCG pasidaryti.

Nežinau kada atrasiu jegų savy vėl į gyvenimą su džiaugsmu žiūrėt. Neguoskit tik niekas, patarkit kaip gyvent toliau.....

Labai gaila verysad.gif suprantu, ką jauti. Dabar tik laikykis, skausmas praeis, pamatysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 12 21, 10:01)
Gruodį vaikščiojau su viltimi, kad įvyks Kalėdų stebuklas.  wub.gif
Deja, mano antras IVF baigėsi vakar vakare,  rezultate - kraujas. Net nespėjau HCG pasidaryti.

Nežinau kada atrasiu jegų savy vėl į gyvenimą su džiaugsmu žiūrėt. Neguoskit tik niekas, patarkit kaip gyvent toliau.....


blink.gif verysad.gif console.gif

Vis tiek tikiu, kad tu pasieksi savo wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 12 21, 10:01)
Gruodį vaikščiojau su viltimi, kad įvyks Kalėdų stebuklas.  wub.gif
Deja, mano antras IVF baigėsi vakar vakare,  rezultate - kraujas. Net nespėjau HCG pasidaryti.

Nežinau kada atrasiu jegų savy vėl į gyvenimą su džiaugsmu žiūrėt. Neguoskit tik niekas, patarkit kaip gyvent toliau.....


Zodziu nera...... verysad.gif
As tokiose situacijose sau sakau: nesekmiu priezastis yra, tik mes nezinom... Matyt kazko negaudami gaunam kazka daugiau, ale taip noretusi zinoti ka...... skruzdeliukai mes siam pasaulyje.. wub.gif
Atsakyti
Redute console.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 12 21, 10:01)
Gruodį vaikščiojau su viltimi, kad įvyks Kalėdų stebuklas.  wub.gif
Deja, mano antras IVF baigėsi vakar vakare,  rezultate - kraujas. Net nespėjau HCG pasidaryti.

Nežinau kada atrasiu jegų savy vėl į gyvenimą su džiaugsmu žiūrėt. Neguoskit tik niekas, patarkit kaip gyvent toliau.....


angel_sadangel.gif console.gif
Atsakyti