Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Nendrė @ 2006 12 12, 18:20)
Merginos prieš IVF kaip tik silpnina imunitetą, kad sumažėtų embrioniuko atmetimo tikimybė, o tu sugalvojai stiprinti  doh.gif  Tu dar kartą paskaityk ką parašė Diletantas, tau sakoma sėdėk rami ir atsipūtus, nes turi ne raudoniukę, bet imunitetą jai.  4u.gif

Būtų gerai, jei Diletantas pasisakytų šiuo klausimu smile.gif Tai kaip tą imunitetą nusilpninti blink.gif Aš kaip tik geriu atioksidacinių savybių turinčiais, kraujotaką gerinančias raudonojo vyno ekstrakto kapsules (kad būsimi embrionai būtų geresni lotuliukas.gif -seminaro pasekmės biggrin.gif ), E, na dar folinę rūgštį...Tai kaip čia yra iš tiesų.Ir jeigu tą imunitetą reikia nusilpninti, tai kaip tai padaryti lotuliukas.gif
Atsakyti
Ūlla, man po embrioniukų įsodinimo skyrė Dexametazoną, kuris ir slopiną imunitetą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 12 12, 19:17)
Ūlla, man po embrioniukų įsodinimo skyrė Dexametazoną, kuris ir slopiną imunitetą mirksiukas.gif


Tai tas man aišku, bet prieš IVF negi būtina slopintis blink.gif Jau nuo streso tas imunitetas sumažėja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2006 12 12, 19:21)
Tai tas man aišku, bet prieš IVF negi būtina slopintis  blink.gif Jau nuo streso tas imunitetas sumažėja  lotuliukas.gif

Nu, aš specialiai nesislopinau ax.gif Bet ir papildomai nieko negėriau...tik folinę smile.gif
Nors.... aš prieš kelis mėnesius iki IVF skrandžio bacilą gydžiau arkliškom dozėm antibiotikų doh.gif Tai kaip ir nuslopintas gal tas mano imunitetas buvo g.gif
Atsakyti
Phillipux, nezinau ar cia man buvo sutapimas su tais imunitetais, bet pries darantis pirma IVf geraiu visokius vitaminus, buvau stipri kaip arklys ir snipstas, o pries antra IVF buvau pervargusi, negeriau jokiu vitaminu ir - nestuke.gif Bet neteigiu kad cia taisykle, galbut tik sutapimas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaneta1: 12 gruodžio 2006 - 22:07
Man tai skyrė imunitetą silpninti Dexametazoną, kad sumažintu embrionu atmetimo tikimybę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 12 12, 23:06)
Phillipux, nezinau ar cia man buvo sutapimas su tais imunitetais, bet pries darantis pirma IVf geraiu visokius vitaminus, buvau stipri kaip arklys ir snipstas, o pries antra IVF buvau pervargusi, negeriau jokiu vitaminu ir  - nestuke.gif  Bet neteigiu kad cia taisykle, galbut tik sutapimas rolleyes.gif

Pradejau galvoti, kad tu zarazu radimas mano organizme pries gera ax.gif Juk sakome, nera to blogo, kas neiseitu i gera tongue.gif
Atsakyti
Aš tai iki stimuliacijos gėriau visokius vitaminus, o kai tik pradėjau badytis, nebegėriau nieko, apart folio rūgšties. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 12 13, 10:07)
Aš tai iki stimuliacijos gėriau visokius vitaminus, o kai tik pradėjau badytis, nebegėriau nieko, apart folio rūgšties.  smile.gif

Oi kokia laime, kad dvynukai ax.gif Gal ir i mano seima ateis tokia svente smile.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 12 13, 13:49)
Oi kokia laime, kad dvynukai  ax.gif Gal ir i mano seima ateis tokia svente  smile.gif


Labai tau to linkiu wub.gif

Žinai, aš esu baaaaaaaaaaaaaaisi trizniotoja, bet tu mane jau aplenkei lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2006 12 13, 17:59)
Labai tau to linkiu  wub.gif 

Žinai, aš esu baaaaaaaaaaaaaaisi trizniotoja, bet tu mane jau aplenkei  lotuliukas.gif

Ne tas zodis kokia psichuotoja esu, ypac kas liecia leliaus gamyba blush2.gif Dekui uz palinkejimus. Kad jie mums visoms issipildytu ax.gif
Atsakyti
Niekas neberaso i si skyreli. Gal as sakau viena likau besiruosianti ivf g.gif Gal visas besiruosusias Kaledu stebuklas aplanke rolleyes.gif Oi kokia laime butu yess.gif
Atsakyti