Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(ralija @ 2006 12 08, 21:13)
Nusipirkčiau Gonalio, nes žiūriu, kad kainos tik į viršų eina. Tik nesikonsultavau su gyd., kiek man jo reikės. Gal galite kas parašyti, kiek vidutiniškai jo sunaudojama?  4u.gif


aš sunaudojau 900 ir 450 pakuotes. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2006 12 08, 18:13)
Nusipirkčiau Gonalio, nes žiūriu, kad kainos tik į viršų eina. Tik nesikonsultavau su gyd., kiek man jo reikės. Gal galite kas parašyti, kiek vidutiniškai jo sunaudojama?  4u.gif

Tai kad čia kiekvienai labai individualiai reikia, aš pvz. per šį IVF sunaudojau 3 švirkštus po 900 blink.gif ir dar gydytoja galvojo kad dozės trūks..
Atsakyti
Merginos, labai labai prasau parasykite. Siandien pasiemiau raudoniukes tyrima, rado ji teigiama. Kaip suprantu tai letine infekcija ir nezinau, kaip bus. Taip tikejausi, kad sausi jau gales isodinima daryti jei viskas tvarkoje, o dabar nebezinau kaip bus. Citomegalas teigiamas, dabar dar Raudoniukes IgG 77.3 teigiamas. Ar su tokiais tyrimais daromas ivf, parasykite prasau merginos, nes tuoj susprogsiu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 12 12, 18:37)
Merginos, labai labai prasau parasykite. Siandien pasiemiau raudoniukes tyrima, rado ji teigiama. Kaip suprantu tai letine infekcija ir nezinau, kaip bus. Taip tikejausi, kad sausi jau gales isodinima daryti jei viskas tvarkoje, o dabar nebezinau kaip bus. Citomegalas teigiamas, dabar dar Raudoniukes IgG  77.3 teigiamas. Ar su tokiais tyrimais daromas ivf, parasykite prasau merginos, nes tuoj susprogsiu. verysad.gif

Philipuks nepergyvenk tai rodo kad tu jau esi turėjusi kontaktą su raudoniuke sergančiu žmogum arba sirgai ją.
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 12 12, 18:56)
Philipuks nepergyvenk tai rodo kad tu jau esi turėjusi kontaktą su raudoniuke sergančiu žmogum arba sirgai ją.

O tei jei sirgau, tai kaip suzinoti, kad dabar nesergu? Juk IgG rodo letine liga kaip suprantu g.gif Gal man pasiskiepyti, ar geriau palaukti konsultacijos su daktare, ji kita savaite bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 12 12, 19:37)
Merginos, labai labai prasau parasykite. Siandien pasiemiau raudoniukes tyrima, rado ji teigiama. Kaip suprantu tai letine infekcija ir nezinau, kaip bus. Taip tikejausi, kad sausi jau gales isodinima daryti jei viskas tvarkoje, o dabar nebezinau kaip bus. Citomegalas teigiamas, dabar dar Raudoniukes IgG  77.3 teigiamas. Ar su tokiais tyrimais daromas ivf, parasykite prasau merginos, nes tuoj susprogsiu. verysad.gif

Dėl raudoniukės nežinau, bet dėl citomegalo IgG tai beveik pas visus būna teigiamas , nes tai persirgtos ligos. O dėl visų šitų zarazų siūlyčiau kreiptis pas infekcionistę Marcinkutę. ji yra asė šitoje srityje. Ji dirba privačioj klinikoj Gyvybės medis.
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 12 12, 19:01)
O tei jei sirgau, tai kaip suzinoti, kad dabar nesergu? Juk IgG rodo letine liga kaip suprantu  g.gif Gal man pasiskiepyti, ar geriau palaukti konsultacijos su daktare, ji kita savaite bus  g.gif

Šeip tai aišku pasikonsultuok su gyd. ji geriau nei bet kas kitas žinos ką daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu nebūk cirkininkė. Tai pats geriausias atsakymas, - rodo ne lėtinę infekciją, bet imunitetą. Vakcinuotis nereikia. Gali gyvent atsipūtus. Tas pats liečia ir tavo citomegalą. Bet būtinai pasikonsultuok su kokiu vaistininku smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2006 12 12, 20:06)
Dėl raudoniukės nežinau, bet dėl citomegalo IgG tai beveik pas visus būna teigiamas , nes tai persirgtos ligos. O dėl visų šitų zarazų siūlyčiau kreiptis pas infekcionistę Marcinkutę. ji yra asė šitoje srityje. Ji dirba privačioj klinikoj Gyvybės medis.

Ir dar pas mane taip pat rado citomegalo virusą, bet man jis buvo ir IgG ir IgM teigiamas. Užtai man neleido darytis IVF, nes IgM teigiamas. Teko konsultuotis su Marcinkutę ir kaip paaiškėjo, kad jį sukėlė Diufastonas. Pasidarius antrą kartą tyrimus paaiškėjo, kad viskas tvarkoje - IgG teigiamas, IgM neigiamas. Nežinau ar supratai ką aš čia parašiau.
Atsakyti
Ojoj merginos, nezinau kaip sulaukti kitos savaites vizito nezinioje. Eisiu ryt kokiu imuniteta stiprinanciu vitaminu nusipirkti. Jezau jezau, kaip bjauru tokius rezultatus pasiimti. TEIGIAMAS verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 12 12, 18:17)
Ojoj merginos, nezinau kaip sulaukti kitos savaites vizito nezinioje. Eisiu ryt kokiu imuniteta stiprinanciu vitaminu nusipirkti. Jezau jezau, kaip bjauru tokius rezultatus pasiimti. TEIGIAMAS  verysad.gif


Merginos prieš IVF kaip tik silpnina imunitetą, kad sumažėtų embrioniuko atmetimo tikimybė, o tu sugalvojai stiprinti doh.gif Tu dar kartą paskaityk ką parašė Diletantas, tau sakoma sėdėk rami ir atsipūtus, nes turi ne raudoniukę, bet imunitetą jai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nendrė: 12 gruodžio 2006 - 18:35
Net ramiau pasidare 4u.gif O jau ryt buciau imunaliu ir kt. dalyku prisipirkusi blush2.gif
Atsakyti