Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Tai prasau pirma su mergynomis pasikonsultuoti, o tik po to panikuoti mirksiukas.gif
Taip nereikes be reikalo asaryciu lieti bigsmile.gif Sekmes tau 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 12 07, 19:05)
Tai prasau pirma su mergynomis pasikonsultuoti, o tik po to panikuoti  mirksiukas.gif
Taip nereikes be reikalo asaryciu lieti bigsmile.gif Sekmes tau 4u.gif  4u.gif  wub.gif

Tai, kad labai imulsyviai reaguoju i viska, kas susije su leliaus gamyba blush2.gif Matyt dar ne taip stresuosiu, kol lauksiu rezultato po isodinimo. Bet reikia ramiai buti, dvigubai Magne B6 gerti, kad maziau jaudinciausi ax.gif
Atsakyti
Vilke, labai gaila verysad.gif Saunuole kad nenuleidi ranku, tikrai tikrai pasieksi savo wub.gif

Philipux, raminkis, viskas bus gerai. Juk cia tavo pirmas IVF. Turi buti pilna optimizmo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 12 07, 23:51)
Vilke, labai gaila verysad.gif  Saunuole kad nenuleidi ranku, tikrai tikrai pasieksi savo wub.gif



Aciu, Zaneta1! smile.gif Tikiu, kad pasieksiu, tik jauciu, kad tai nebus taip lengva, kaip to pati noreciau...

Philipuks, susiimk, nepergyvenk taip! Tikek, kad visas bus gerai! 4u.gif
Atsakyti
Nu vsio, prisikaičiau vėl eilinį kartą apie endometriozę blink.gif Ir vėl nurašiau save prie nesėkmingų atvejų verysad.gif Atsiliepkit, kam pavyko IVF-ai su 3 stadijos endometrioze unsure.gif Gal tikėjimo daugiau atsiras...
Ir kokius vaistus naudojot, kokias schemas jums taikė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūlla: 08 gruodžio 2006 - 15:35
Ūlla, baik parintis doh.gif mano anyta sakytų :" pagerk vaikeli B grupės vitaminų" smile.gif
Negalima taip nusiteikinėti nesėkmei doh.gif doh.gif doh.gif Kol taip galvosi nieko gero nebus....

Aš su kažkada diagnozuota IV stadija pastojau 4u.gif , bet gi jau Tu viską apie mane žinai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 08 gruodžio 2006 - 15:43
QUOTE(Ūlla @ 2006 12 08, 16:35)
Nu vsio, prisikaičiau vėl eilinį kartą apie endometriozę  blink.gif Ir vėl nurašiau save prie nesėkmingų atvejų  verysad.gif Atsiliepkit, kam pavyko IVF-ai su 3 stadijos endometrioze  unsure.gif Gal tikėjimo daugiau atsiras...
Ir kokius vaistus naudojot, kokias schemas jums taikė  g.gif


Ulla, tikrai nereikia saves nurasinet! 4u.gif Galiausiai netgi tie nesekmingi atvejai turi iseiti ir tai svarbiausia. Vilmos pavyzdys labai ikvepiantis. thumbup.gif Jei neklysta mano uzrasai, siemet apskritai gana daug merginu, kurioms kazkada buvo diagnozuota didesnio ar mazesnio laipsnio endometrioze, sekmingai pastojo (berods, ir Aretei, ir Gytautei, ir Sidabrei, ir Devinai praeity buvo rasta endometriozes zidinuku). Jei suklydau, atsiprasau.
Atsakyti
QUOTE(Vilkė @ 2006 12 08, 16:47)
Ulla, tikrai nereikia saves nurasinet! 4u.gif Galiausiai netgi tie nesekmingi atvejai turi iseiti ir tai svarbiausia. Vilmos pavyzdys labai ikvepiantis. thumbup.gif  Jei neklysta mano uzrasai, siemet apskritai gana daug merginu, kurioms kazkada buvo diagnozuota didesnio ar mazesnio laipsnio endometrioze, sekmingai pastojo (berods, ir Aretei, ir Gytautei, ir Sidabrei, ir Devinai praeity buvo rasta endometriozes zidinuku). Jei suklydau, atsiprasau.

Na, man irgi taip atrodo.Kiek pamenu Sidabrei irgi buvo 3 laipsnio endometriozė.Na, ji man kaip ir išoperuota, o gal jau ir atsinaujino unsure.gif Po kol kas tfu, tfu, tfu naujų cistinių darinių nesimato thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2006 12 08, 15:35)
Nu vsio, prisikaičiau vėl eilinį kartą apie endometriozę  blink.gif Ir vėl nurašiau save prie nesėkmingų atvejų  verysad.gif Atsiliepkit, kam pavyko IVF-ai su 3 stadijos endometrioze  unsure.gif Gal tikėjimo daugiau atsiras...
Ir kokius vaistus naudojot, kokias schemas jums taikė  g.gif

Ulla nenervuok saves be reikalo blush2.gif blush2.gif As su III stadija endometrijozes pastojau wub.gif Pastosi ir tu, nera ta endometrioze neiveikiama liga smile.gif
Atsakyti
Nusipirkčiau Gonalio, nes žiūriu, kad kainos tik į viršų eina. Tik nesikonsultavau su gyd., kiek man jo reikės. Gal galite kas parašyti, kiek vidutiniškai jo sunaudojama? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 12 07, 23:51)
Vilke, labai gaila verysad.gif  Saunuole kad nenuleidi ranku, tikrai tikrai pasieksi savo wub.gif

Philipux, raminkis, viskas bus gerai. Juk cia tavo pirmas IVF. Turi buti pilna optimizmo mirksiukas.gif

Stengiuosi buti rami, ale va, islenda kokia tai zaraza ir viskas, pakrinka nervai. Po tiek tampymosi per daktarus ir laukimo jau ir psichika sustreikavo blush2.gif Ypac kai metai bega, biologinis laikrodis be proto garsiai skalambija, o leliaus kaip ner taip ner. Ot pesimiste ir nieko negaliu padaryti. blush2.gif Aciu merginos uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2006 12 08, 21:13)
Nusipirkčiau Gonalio, nes žiūriu, kad kainos tik į viršų eina. Tik nesikonsultavau su gyd., kiek man jo reikės. Gal galite kas parašyti, kiek vidutiniškai jo sunaudojama?  4u.gif


priklauso nuo to kaip stimuliuojasi. Man liepe pirkt Gonal 900,W ta svirksta ir pradzioj keturis vakarus leistis po 75W, bet nesistimuliavo, tai teko dar ir antra pirkt ir didint doze iki 225W ir reikia juk stebet kada folikulai uzauga. Tai manau turetum pasikonsultuot su gydytoja mirksiukas.gif
Atsakyti