Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Vilke console.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkė @ 2006 12 07, 14:05)
Tai kad praradom pagrindine savo gvardija - tai ir ramu dabar! Uztat dziugu, kad nestukiu temeleje toli grazu ne ramybe!  thumbup.gif Dar nepamenu, kad musu nestukiu ir mamyciu temele taip i antra plana butu isstumusi sia!!! lotuliukas.gif

Na, kadangi nuo to tylejimo ar netylejimo tikrai niekas nepriklauso, pasiguosiu, kad vakar sulaukiau mmm po savo 2 ivf. Taip tikejau, kad si karta tikrai pavyks..., deja, prasoviau... Lapkricio rekordo nepagerinau. Matyt, lapkriti Zemej lankesi marsenai, kuriu deka taip pasipilde nestuke.gif temele, mane bus aplenke tongue.gif



Labai gaila... verysad.gif o gal kokiu spejimu yra del kokios priezasties...? Kokia embrioniuku kokybe....?
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 12 05, 13:41)
nu laba diena mergaites  4u.gif

pirma kart nuo tai laiko kai pradejau lankytis siame forume, neradau IVF'ininkiu temeles pirmame puslapyje  ax.gif
Tai kaip sekasi gruodinukems? Babulka, Philipuks - kaip jusu reikaliukai?  ax.gif
Labai jau laukiam Kalediniu stebuklu  wub.gif

kazkodel Knopka taip ir neatsiliepe iki siol  schmoll.gif Kaip manot, gal jau galiu isimti is spalio menesio "Gandrus gaudanciuju" sarasiuko  g.gif  parasiuka jau labai ilgas ir netrukus nebetilps nauji irasai (o tokiu tikiuosi tikrai netrukus pasipildys  mirksiukas.gif

As varau su tyrimais 21 i Vilniu prisiduoti, tai ivf matyt sausi darysim, nes nebespesim gruodziui ax.gif Dar menesiu veliau nukelk prasau rolleyes.gif Buvau pas burtininke, kolege nusitempe kartu. Isbure skorpioniuka lotuliukas.gif Oi, kad taip butu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyte2 @ 2006 12 03, 17:02)
Mums diagnozuotas Hepatitas. Dabar tiriames ar virusas aktyvus, ar jis pazeides kepenis. Gastro gydytojas sake, kad jei umu - reikia gydytis ir uzslopinti  virusa, nes bet koks pazeidimas skatina atmetima. Net jei serga tik vyras - jo spermiukas gali buti aktyvus viruso nesejas. Cia viskas apie hepatita.
koks hepatitas,mano vyrui yra hepatitas B,siuo metu yra aktyvus gydosi,as pati tai esu pasiskiepijusi,tai gali buti blogai jai siuo metu pastosiu verysad.gif

Ojoj, negi jei randa nebedaro ivf? Nelabai nusituokiu, bet antradieni einame pasiimti tyrimu atsakymu. C nerado, dar B liko.
Atsakyti
Philipuks, perkeliau tave 4u.gif

Nu tai gruodis lieka musu slapukems, lauksim geru ziniu wub.gif
Atsakyti
Aciu, merginos! Po sio fiasko jauciuosi ir laikausi palyginti neblogai! Is karto persijungiau prie tolimesniu veiksmu plano sudarymo. Lengvai pasiduot neketinu! gun_smilie.gif

QUOTE(Babulka @ 2006 12 07, 15:21)
Labai gaila...  verysad.gif  o gal kokiu spejimu yra del kokios priezasties...?  Kokia embrioniuku kokybe....?


O kodel nepavyko, matyt, nelabai tenuspesi... Embrionukai sisyk buvo tikrai kokybiski. Apskritai sis ivf buvo zenkliai 'kokybiskesnis': ir embrionuku gavosi nemazai ir kokybe praktiskai visu buvo gera (tik du dalijosi prasciau). 3 geriausius isodino, o likusius uzsaldem. Praejusi karta saldyt isvis neturejom ka, o is isodintu 1 buvo geros kokybes keturiu lasteliu, like 2 - dvieju lasteliu ir su fragmentacija.

As pati turiu siokiu tokiu spejimu, kad mano endometrioze gali aktyviai reikstis embrionuku atmetime. Bet kad tai patvirtint, reiktu imunologinius tyrimus daryt. Uzsienyje siuos tyrimus rekomenduoja daryt po 3-4 nepavykusiu ivf, bet man ko tai nesinori tiek laukti...
Papildyta:
QUOTE(philipuks @ 2006 12 07, 15:30)
As varau su tyrimais 21 i Vilniu prisiduoti, tai ivf matyt sausi darysim, nes nebespesim gruodziui  ax.gif  Dar menesiu veliau nukelk prasau rolleyes.gif Buvau pas burtininke, kolege nusitempe kartu. Isbure skorpioniuka  lotuliukas.gif  Oi, kad taip butu ax.gif


Linkiu, philipuks, kad burtai nemeluotu!!! 4u.gif
Atsakyti
Atradus hepatita, nustatineja jo umuma. Jei umu, tuo metu sergama - siulo pasigydyti ir atideti "apniestejimus".
Ir atrodo mano embrioniukai nesaldomi, nes jusu snaigutes tada uzkrestu.


Dar viena nepatikrinta info (man taip teigia importuotojai).
Kas planuoja IVF, nusipirkit Gonali Kauno Pilies vaistineje uz 498 lt, nes kita jau dabar importuotu vaistu siunta didmenine kaina apie 540 lt. Tai vaistinese bus apie 600 lt.

O gal mane cia mulkina.... bet nepanasu.... g.gif

Atsakyti
verysad.gif Tuoj turbut numirsiu is nevilties.Ka tik pasiemiau tyrimus ir ne nezinau kas bus. Rado citomegalo viruso antikuniu IgG, IgM neigiamas. Kai paskaiciau, kad gali ir vaisius apsigimes buti ir t.t ne nebezinau ka galvoti.Ir tai zarazai jokio gydymo nera.Tai ne nezinau ar darys ivf su sia liga g.gif verysad.gif Merginos, parasykit informacijos, nes tuoj numirsiu is nevilties. O dar vyras rekia, kad psichuoju. Nebegaliu jau. verysad.gif
Atsakyti
Philipuks, nestresuok. Viskas bus gerai.
Ig G reiškia, kad tu tiesiog turi tą virusą, bet neaktyvioj formoj. Jei būtų Ig M didelis, va tada tai jau gal ir nedarytų.
Aš taip pat jį turiu.

Linkiu sėkmės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolma: 07 gruodžio 2006 - 17:39
QUOTE(jolma @ 2006 12 07, 18:35)
Philipuks, nestresuok. Viskas bus gerai.
Ig G reiškia, kad tu tiesiog turi tą virusą, bet neaktyvioj formoj. Jei būtų Ig M didelis, va tada tai jau gal ir nedarytų.
Aš taip pat jį turiu. Senyvo amžiaus žmonės beveik visi nešiotojai...

Linkiu sėkmės

Tai senyvo amziaus zmonems juk nebereikia leliaus. Man taip baisu dabar, vyras apreke, kad psichuoju, o as sedziu prie kompo ir ieskau informacijos. Kiek dar zarazu kazin atras g.gif Paskaiciau, kad reikia gerti Engystol. Mano IgG 11.3, ne nezinau cia daug ar mazai g.gif
Atsakyti
Philipuks, tikrai psichuoji biggrin.gif Daug kam cia rode ta citomegala ir panos jau vaikus augina...nu bet ir tryzniuke tu kiekviena proga.... smile.gif suimk save i rankas - tau dar ivf reikes istverti, su tokiom nuotaikom ir nervais tikrai nepadesi savo embrioniukams - reikia valdytis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 12 07, 18:07)
verysad.gif Tuoj turbut numirsiu is nevilties.Ka tik pasiemiau tyrimus ir ne nezinau kas bus. Rado citomegalo viruso antikuniu IgG, IgM neigiamas. Kai paskaiciau, kad gali ir vaisius apsigimes buti ir t.t ne nebezinau ka galvoti.Ir tai zarazai jokio gydymo nera.Tai ne nezinau ar darys ivf su sia liga  g.gif  verysad.gif Merginos, parasykit informacijos, nes tuoj numirsiu is nevilties. O dar vyras rekia, kad psichuoju. Nebegaliu jau. verysad.gif

Philipuks,pas mane irgi tas vyrusas yra doh.gif bet gydytoja sake,kad mes daugelis ji nuo vaikystes galim nesioti,jokiu vaistu jo isnaikinti nera,jaigu forma ne umi tai jokiu pavoju ir nebus.Ar nebusi to tyrimo Endemike dariusi,mane tai ten tiek prigazdino,kai nuejau rezultatu atsiimti,tai ciut neisprotejau,net gydytojai skambinau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 12 07, 18:51)
Philipuks, tikrai psichuoji biggrin.gif Daug kam cia rode ta citomegala ir panos jau vaikus augina...nu bet ir tryzniuke tu kiekviena proga.... smile.gif suimk save i rankas - tau dar ivf reikes istverti, su tokiom nuotaikom ir nervais tikrai nepadesi savo embrioniukams - reikia valdytis mirksiukas.gif

Aciu Daivute uz palaikymo zodzius.Mano vyras ta pati sako, kad per daug psichuoju, bet kai sitaip norisi leliuko, tiek kryziaus keliu pereita, tai kiekvienas dalykas labai nerviskai veikia. Dar pasiimsiu hormonus, pasidariau pakartotinai del sventos ramybes ir vaziuosiu i Vilniu. Nezinau kaip bus, bet labai bijau nusivilti. Gerai, kad yra sis forumas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kristutex @ 2006 12 07, 18:53)
Philipuks,pas mane irgi tas vyrusas yra doh.gif bet gydytoja sake,kad mes daugelis ji nuo vaikystes galim nesioti,jokiu vaistu jo isnaikinti nera,jaigu forma ne umi tai jokiu pavoju ir nebus.Ar nebusi to tyrimo Endemike dariusi,mane tai ten tiek prigazdino,kai nuejau rezultatu atsiimti,tai ciut neisprotejau,net gydytojai skambinau doh.gif  biggrin.gif

Sveikute, dariausi Nemuno poliklinikoje, pasake, kad letine zaraza, tai kol parveze vyras namo, galvojau visas akis isverksiu. Labai jautriai i viska reaguoju. Ypac kai prisiskaiciau, kad apsigimimai ir t.t gali buti. Na, bet jusu deka dabar apsiraminau.Oasirodo ne taip baisu, kaip, kad pasirode is karto blush2.gif
Atsakyti