Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Babulka @ 2006 12 03, 20:48)
Mums abiem hepatitas B. Pirmadieni zinosim ar umus.
As parasiau viska, ka sake gastro gydytojas. Jei umu vien pas vyra - didele tikimybe kad spermiukas uzkres leliuka dar negimusi. Po gimdymo gali buti komplikaciju.
Nevaisingumo gydytoja nesiryzo nieko komentuoti, iskarto pasiunte pas gastro.

O kaip tavo vyriokas gydosi? Kokius vaistus geria? dieta? ar ilgai?

jis nieko nejaucia,tik buvo pablogeja kepenu fermentai,vilniuje daresi hepatito B DNRnes labai tiksliai parodo kiek aktivus virusas,ar tik nesiotojas,pries kelis metus as konsultavausi genetikos centre del vyro,man pasake svarbiausia kad as buciau sveika o hepatitas B neturi pakenkti(tada buvo neaktivus),cia forume buvau uzklaususi del hepatito,sake kad nepakeks jai siuo metu busiu pastojusi o kaip istikruju nezinia g.gif
Papildyta:
taip gydosi vaistais , jis gydosi vilniuj pas hepatologe.
Atsakyti
mielos IVF'ininkes smile.gif gal man galite priminti i AZ ar kam nors is jusu as buvau rezervavusi spemana?? Jeigu kuriai nors is Klaipedos - butinai parasykit, per seminara perduociau smile.gif
Atsakyti
nu laba diena mergaites 4u.gif

pirma kart nuo tai laiko kai pradejau lankytis siame forume, neradau IVF'ininkiu temeles pirmame puslapyje ax.gif
Tai kaip sekasi gruodinukems? Babulka, Philipuks - kaip jusu reikaliukai? ax.gif
Labai jau laukiam Kalediniu stebuklu wub.gif

kazkodel Knopka taip ir neatsiliepe iki siol schmoll.gif Kaip manot, gal jau galiu isimti is spalio menesio "Gandrus gaudanciuju" sarasiuko g.gif parasiuka jau labai ilgas ir netrukus nebetilps nauji irasai (o tokiu tikiuosi tikrai netrukus pasipildys mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 05 gruodžio 2006 - 12:45
QUOTE(darviena @ 2006 12 05, 13:41)
nu laba diena mergaites  4u.gif

pirma kart nuo tai laiko kai pradejau lankytis siame forume, neradau IVF'ininiu temeles pirmame puslapyje  ax.gif
Tai kaip sekasi gruodinukems? Babulka, Philipuks - kaip jusu reikaliukai?  ax.gif
Labai jau laukiam Kalediniu stebuklu  wub.gif


man atrodo kad visos jau beveik uznieshtejo smile.gif
Galiu ant pirshtu suskaiciuoti kiek musu cia liko, vat del to ir tylu doh.gif
aishku butu smagu ir man pasekti kitu uzkreciamu pavyzdziu lotuliukas.gif

Darviena, o tu Knopkai nebandei koki AZ parashyti, idomu kur ji prapuole. g.gif
Kitoj temoj skaiciau, kad babulka persikele i Sausi su startu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 12 05, 13:45)
man atrodo  kad visos jau beveik uznieshtejo smile.gif
Galiu ant pirshtu suskaiciuoti kiek musu cia liko, vat del to ir tylu  doh.gif
aishku butu smagu ir man pasekti kitu uzkreciamu pavyzdziu  lotuliukas.gif

Darviena, o tu Knopkai nebandei koki AZ parashyti, idomu kur ji prapuole.  g.gif
Kitoj temoj skaiciau, kad babulka persikele i Sausi su startu  wub.gif


Babulka ... auuu.. blush2.gif ar perkelti i sausi? bigsmile.gif
Parasysiu Knopkai AZ cool.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 12 05, 13:47)
Babulka ... auuu.. blush2.gif ar perkelti i sausi? bigsmile.gif
Parasysiu Knopkai AZ cool.gif


Aga, keliuosi i sausi smile.gif
mmm nesulaukiu... pati IVF tektu daryti per sventes.. nesinori zmonems svenciu gadinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 12 05, 14:17)
Aga, keliuosi i sausi smile.gif
mmm nesulaukiu...  pati IVF tektu daryti per sventes..  nesinori zmonems svenciu gadinti smile.gif


Na Philipuks - visos viltys i tave mirksiukas.gif Gruodis - tavo nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Na Philipuks laikyk frontą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 12 05, 13:47)

Parasysiu Knopkai AZ cool.gif


nerandu Knopkos verysad.gif arba ji uzsislaptino ir pasikeite nick'a, arba tiesiog nebeturi galimybes prisijungti prie sio forumo g.gif
tikiuosi ji labai nesupyks, jei isimsiu is spalio mensi gaudanciu gandrus ir turedama galimybe pranes apie dziugias naujienas ax.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif

kazko laabai jau ramu sioje temeleje ... O gal tai tyla pries audra? g.gif wub.gif

Philipuks, kaip tau sekasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 12 07, 13:14)
sveiki  4u.gif

kazko laabai jau ramu sioje temeleje ... O gal tai tyla pries audra? g.gif  wub.gif


Tai kad praradom pagrindine savo gvardija - tai ir ramu dabar! Uztat dziugu, kad nestukiu temeleje toli grazu ne ramybe! thumbup.gif Dar nepamenu, kad musu nestukiu ir mamyciu temele taip i antra plana butu isstumusi sia!!! lotuliukas.gif

Na, kadangi nuo to tylejimo ar netylejimo tikrai niekas nepriklauso, pasiguosiu, kad vakar sulaukiau mmm po savo 2 ivf. Taip tikejau, kad si karta tikrai pavyks..., deja, prasoviau... Lapkricio rekordo nepagerinau. Matyt, lapkriti Zemej lankesi marsenai, kuriu deka taip pasipilde nestuke.gif temele, mane bus aplenke tongue.gif
Atsakyti
Vilke, kaip gaila... verysad.gif
Atsakyti