Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Prince @ 2006 12 01, 19:22)
Babulka o tu klaipedoje tvarkaisi del IVF?Omeny kad tavo gydytoja skiria gydyma ir vaistus.o jau apvaisinimui vaziuosi i Vilniu?

kazkaip man nepatinka toks variantas cia gydaisi ten vaziuoji tai ir ta gydytoja kuri tau darys IVF ziures labai atmestinai kadangi tu ne jos paciente?


Aha, butent taip...
Zinok as pacios apvaisinimo - isodinimo proceduros nesureiksminu. Manau darys taip kaip galima geriau. Man labiau rupi kad ruosianti gydytoja atsakingai paziuretu i paruosima stimuliacijai, kad butu istirti visi galimi trukdziai.
Dabar labai abejoju ar kita savaite pradeti stimuliacijas, ar atkelti menesiui ir pasidaryti tepineli - paseli... Man kazko nepatinka mano pacios organizmas. Gydytoja to nesiulo, gal as pati per "didelem akim" i tai ziuriu..... blink.gif


Papildyta:
QUOTE(Kojines2 @ 2006 12 01, 20:12)
Oi, paaiškink prašau, kas čia per reikalas. Man kepenys buvo sušlubavę neseniai.  g.gif Žinai ką nors daugiau (nuorodos,etc.)?


Mums diagnozuotas Hepatitas. Dabar tiriames ar virusas aktyvus, ar jis pazeides kepenis. Gastro gydytojas sake, kad jei umu - reikia gydytis ir uzslopinti virusa, nes bet koks pazeidimas skatina atmetima. Net jei serga tik vyras - jo spermiukas gali buti aktyvus viruso nesejas. Cia viskas apie hepatita.

Bet as susimasciau ir apie bakterijas. Jau Svajuke ir Euromergele cia gvildeno sia tema.... jei spermoje bakterija, atrodo ir atplauta ji gali buti nefertili....? g.gif



Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Skaitau ir džiaugiuosi už jus visas, kuriom pasisekė bigsmile.gif thumbup.gif .
Aš jau šiek tiek nusiraminau, tad galiu ir parašyti apie save...
Man pirmoji IVF ir nesėkminga verysad.gif . Išpunktavo 12 folikulų, tačiau tik 6 buvo geri. Po punkcijos prasidėjo hiperstimuliacija: išpūtė pilvą, susikaupė daug skysčių, tad jau gydytoja norėjo namo be žirniukų paleisti. Bet po lašalinių lapkričio 21 d. įsodino ...tik vieną žirniuką wub.gif verysad.gif . Daug nesitikėjau ir jau vakar vakare atėjo tos, kurių tikrai nenorėčiau matyti doh.gif . Šiandien labai skauda pilvą, bet ryte visgi pasidariau testuką. Aišku, jis buvo...neigiamas cray.gif Tad kraujuko net nesidarysiu, jau ir vaistus nutraukiau vartoti, geriu tik vitaminus. Kai viskas baigsis nueisiu ginekologo apžiūrai.
Minske liko užšaldyti dar 5 žirniukai, kada važiuosiu - turbūt tik vasarą, dar reikia draugams skolas atidirbti... schmoll.gif Tai va tiek tos mano istorijos. Galite braukti iš sąrašiuko. Ačiū visoms palaikiusioms blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(ritusia @ 2006 12 02, 21:50)
Sveikos merginos 4u.gif
Skaitau ir džiaugiuosi už jus visas, kuriom pasisekė bigsmile.gif  thumbup.gif .
Aš jau šiek tiek nusiraminau, tad galiu ir parašyti apie save...
Man pirmoji IVF ir nesėkminga verysad.gif . Išpunktavo 12 folikulų, tačiau tik 6 buvo geri. Po punkcijos prasidėjo hiperstimuliacija: išpūtė pilvą, susikaupė daug skysčių, tad jau gydytoja norėjo namo be žirniukų paleisti. Bet po lašalinių lapkričio 21 d. įsodino ...tik vieną žirniuką wub.gif  verysad.gif . Daug nesitikėjau ir jau vakar vakare atėjo tos, kurių tikrai nenorėčiau matyti doh.gif . Šiandien labai skauda pilvą, bet ryte visgi pasidariau testuką. Aišku, jis buvo...neigiamas cray.gif Tad kraujuko net nesidarysiu, jau ir vaistus nutraukiau vartoti, geriu tik vitaminus. Kai viskas baigsis nueisiu ginekologo apžiūrai.
Minske liko užšaldyti dar 5 žirniukai, kada važiuosiu - turbūt tik vasarą, dar reikia draugams skolas atidirbti... schmoll.gif Tai va tiek tos mano istorijos. Galite braukti iš sąrašiuko. Ačiū visoms palaikiusioms  blush2.gif .

Labai gaila verysad.gif Laikykis console.gif
Atsakyti
Laikykis,Ritusia, žinau kaip dabar jautiesi sad.gif
Mums dar tikrai pasiseks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 12 02, 18:38)
Mums diagnozuotas Hepatitas. Dabar tiriames ar virusas aktyvus, ar jis pazeides kepenis. Gastro gydytojas sake, kad jei umu - reikia gydytis ir uzslopinti  virusa, nes bet koks pazeidimas skatina atmetima. Net jei serga tik vyras - jo spermiukas gali buti aktyvus viruso nesejas. Cia viskas apie hepatita.


O koks hepatitas-A, B ar C? g.gif
Atsakyti
man reikes bandyt ir gi daryt sita procedura, blyn kokia neteisybe ant pasaulio mes cia visos norim leliukiu ir taip mus skriaudia. As vis supanikuoju, o po to nusiraminu ir vel manau kad turi ir mum pasisekti.
Atsakyti
Ir as merginos bandysiu IVF.vis paskaitineju sia tema ir prisijungsiu prie jusu greit.po Kaledu pradedu vartoti KT 3men(taip patare gydytoja,niekada pries tai negeriau)ir kazkur balandzio men manau startuosim su 1IVF.SEKMES VISOMS BANDANCIOMS.LAIKYKIMES VISOS KARTU,taip daug lengviau.
Atsakyti

Mums diagnozuotas Hepatitas. Dabar tiriames ar virusas aktyvus, ar jis pazeides kepenis. Gastro gydytojas sake, kad jei umu - reikia gydytis ir uzslopinti virusa, nes bet koks pazeidimas skatina atmetima. Net jei serga tik vyras - jo spermiukas gali buti aktyvus viruso nesejas. Cia viskas apie hepatita.


koks hepatitas,mano vyrui yra hepatitas B,siuo metu yra aktyvus gydosi,as pati tai esu pasiskiepijusi,tai gali buti blogai jai siuo metu pastosiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2006 12 03, 17:02)
Mums diagnozuotas Hepatitas. Dabar tiriames ar virusas aktyvus, ar jis pazeides kepenis. Gastro gydytojas sake, kad jei umu - reikia gydytis ir uzslopinti  virusa, nes bet koks pazeidimas skatina atmetima. Net jei serga tik vyras - jo spermiukas gali buti aktyvus viruso nesejas. Cia viskas apie hepatita.
koks hepatitas,mano vyrui yra hepatitas B,siuo metu yra aktyvus gydosi,as pati tai esu pasiskiepijusi,tai gali buti blogai jai siuo metu pastosiu verysad.gif


Mums abiem hepatitas B. Pirmadieni zinosim ar umus.
As parasiau viska, ka sake gastro gydytojas. Jei umu vien pas vyra - didele tikimybe kad spermiukas uzkres leliuka dar negimusi. Po gimdymo gali buti komplikaciju.
Nevaisingumo gydytoja nesiryzo nieko komentuoti, iskarto pasiunte pas gastro.

O kaip tavo vyriokas gydosi? Kokius vaistus geria? dieta? ar ilgai?
Atsakyti
ritusia tikrai pažįstama tavo savijauta, linkiu stiprybės ir tikėjimo,laikykis 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 12 01, 12:32)
Nepergyvenk - puikūs rezultatai 4u.gif


aciu uz geras zinias mirksiukas.gif
Atsakyti
Laikykis ritusia! Viskas bus gerai!!! 4u.gif
Atsakyti