Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Babulka o tu klaipedoje tvarkaisi del IVF?Omeny kad tavo gydytoja skiria gydyma ir vaistus.o jau apvaisinimui vaziuosi i Vilniu?

kazkaip man nepatinka toks variantas cia gydaisi ten vaziuoji tai ir ta gydytoja kuri tau darys IVF ziures labai atmestinai kadangi tu ne jos paciente?
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 11 30, 15:50)
Pagal tai, kiek merginu man "prisidave", siais metais laime bande 28 merginos (turbut reiketu sakyti - poros ax.gif ) smile.gif. 7 is ju tapo nestukemis ( wub.gif ); dar 5 merginos bande ir nezinom rezultatu /arba dar bandys. Taigi, kaip matot, parasiuko ir mano detalios statistikos duomenys gerokai skiriasi, ne visos dar man "prisidave"  ax.gif todel manau, kad dar reiketu palaukti daugiau info ir tik tada bandyti ka nors "islauzti"  g.gif
Nagi, splapukes, nepatingekit, parasykit  sunglasses2.gif

Darviena, aš šiemet dariau du kartus - II-ą ir II-ią, ir abu shhh. Antrąkart nesiregistravau, tik paskui forume pasigyriau nepavykusiais rezultatais.

Man atrodo, kad pavyksta iš pirmo karto, jei, pvz. viskas OK, tik koks nors kiaušintakių nepraeinamumas.
O jei iš pirmo karto nepavyksta - reiškia, kokios nors problemos organizme, kad atmeta. Ir kitus kartus mažesnis sėkmės procentas.
O gal ir mažiau darančių po kelis kartus - kantrybė baigiasi, ir visų pirma pinigai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 01 gruodžio 2006 - 18:40
Na, bet net gydytojai nežino tikslios embrionų neįsitvirtinimo priežasties schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 12 01, 11:07)
Oj aciu... as dabar "nervatriopkej" smile.gif
Siandien rezultatai del kepenu, tikuosi bus gerai, nereikes gydymo. Nes jei bus pazeisti - teks gydyti, jie gali siusti "signalus" embriono atmetimui.
O pirmadieni tikiuosi sulaukti mmm...  O tada uz adatu !  lotuliukas.gif


Oi, paaiškink prašau, kas čia per reikalas. Man kepenys buvo sušlubavę neseniai. g.gif Žinai ką nors daugiau (nuorodos,etc.)?
Atsakyti
Moterytes 4u.gif , pervariau daug puslapiu IVF ir, net geda guostis, nors , kada jau virs 30, o to mazelio wub.gif wub.gif taip reikia, kad net asaros tryksta apie tai rasydama.. Turiu sunu, bet reikia dar.. galvojau po visu nesekmiu nurimsiu... negaliu.. reikia.. kaip oro.... bet del IVF esu visai zalia.. nieko nebesuprantu, info truksta..Bet perskiacius SM puslapius, pamaniau (gal ir neteisingai visai), kad mano problema nera is paciu sunkiausiu, nors.. As neturiu kiausintakiu.. nera.. nei vieno.. bet hormonai, ovuliacija ir t.t. normoje, nors spec, tyrimu nedarem..bet buvo 4 planuoti nestumai, (1 sekmingas, 1 persileidimas..ankstvas (6 savaiciu).. 2 negimdiniai- 2 kiausintakiai prarasti).. Ar verta??? Kur as gyvenu kainos yra labai dideles (JAV), pinigu, sunkiai, bet rasim.. Cia gydytojai (beje, kaip visada), nusiteike skeptishkai.. 50/50... Antram IVF vargu ar prikrapstysim.. Turbut kvaila klausti ne specilaistu- kokie mano shansai? kad ir 10% vistiek turbut bandysim, bet nieko nzn apie ta procedura.. bet jeigu nera jokiu hormonaliniu sutrikimu (nei man, nei vyrui) ar tie shansai ok? nes kiausintakiu tai nera.. visai..

dar galvojau apie IVF Lietuvoje, bet deja, galimybe atvykri i Lt yra tik man, be vyro, online teiravausi, buvo atsakymas, kad naudojant uzsaldyta sperma, galimybe pastori IVF sumazeja beveik 30%.. gal kas turite "gyvenismishkos" patitrties?
Aciu
Atsakyti
Bent jau iš mūsų tarpo, su šaldyta neturim nei vienos sėkmės.
Mano tavo šansai tikrai yra ne mažiausi, sėkmės dalykas, bandyti verta ax.gif O, kad JAV 50 procentų pavyksta, tai net nežinau g.gif

Papildyta:
Beja, iš mūsų JAV darėsi maya, pabendrauk su ja, jai pavyko ir turi jau lelių.
Atsakyti
Jei tikrai beda tik kiausintakiu nebuvimas, sansai tikrai nemazi, o ir amzius palankus IVF-ui mirksiukas.gif Man tiesa su labai panasiom bedom (kiausintakiu nepraeinamumas, negimdinis, keli ankstyvi persileidimai) pavyko tik is antro karto, bet tai labai didele sekme turint omeny mano amziu (man 40).
Atsakyti
Aciu, Aga...
Maya as pazystu, butinai su ja bendrausiu.. Nors pas mus skirtingo pobudzio problemos...
Mano klausimas butu kada IVF shansai didesni at mazesni? Ar kada yra kaz kokie hormonaliniai sutrikimai, ar kiausintakiu problemos .. Atsiprasau jeigu mano klausimai skamba kvailai, pasikartosiu, esu siuo klausimu visai zalia smile.gif..

O kiek uztrunka pasiruosimosi laikotarpis?
Apie shaldyta sperma- noreciau patikslinti- nei vienos sekmes- tai reiskia bandyta nesekmingai, ar nebandyta visai?

O JAV pavyksta daugiau negu 50%, tiesiog jie apsidraudzia, ir pries pradedant procedura sako - 50/50 doh.gif tai toks neigiamas nuteikimas sakyciau.. O kokie % Lietuvoje?
Papildyta:
QUOTE(Daiva @ 2006 12 02, 10:47)
Jei tikrai beda tik kiausintakiu nebuvimas, sansai tikrai nemazi, o ir amzius palankus IVF-ui mirksiukas.gif Man tiesa su labai panasiom bedom (kiausintakiu nepraeinamumas, negimdinis, keli ankstyvi persileidimai) pavyko tik is antro karto, bet tai labai didele sekme turint omeny mano amziu (man 40).

Daiva, dziaugiusi uz tave nuosirdziai, stebejau tavo nestuma.. sveikinu..sveikunu..
Kol kas problemos mano "tik" kiausintakiu nebuvimas, man dabar 33 ..O kas atsitiko su pirmu IVF? jeigu galima... Tai yra, pasitaisysiu, klausimas- ka reiksia nepavykes IVF - persileidimas, neprisitvirtinimas ar kaip? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mata Hari: 02 gruodžio 2006 - 10:02
QUOTE(Mata Hari @ 2006 12 02, 10:54)
Daiva, dziaugiusi uz tave nuosirdziai, stebejau tavo nestuma.. sveikinu..sveikunu..
Kol kas problemos mano "tik" kiausintakiu nebuvimas, man dabar 33 ..O kas atsitiko su pirmu IVF? jeigu galima... Tai yra, pasitaisysiu, klausimas- ka reiksia nepavykes IVF - persileidimas, neprisitvirtinimas ar kaip? unsure.gif


per 1 ivf neaisku, kodel nesigavo...viskas kaip ir idealu buvo....nors....as pati itariu, kad buvo per didele gimdos gleivine...ir pas mane buvo hydrosalpyngsas (nesigilinsiu, kas tai yra, nes jis buna tik kiausintakiuose - taigi tau negresia, man ji pries 2-a ivf ispjove). Pagal mano pacios pojucius organizmas tiesiog atmete embrionus, bet sito jau niekas nesuzinos...

is tikruju kiek zinau statistika labai palanki, jei vienintele problema tik kiausintakiai. beje, neziurek taip skeptiskai i tuos 50/50 - uzsienyje ivf sekmes procentai gerokai didesni nei Lietuvoje...cia net ne gydytoju problemu, tiesiog ten "rinka" didesne, klinikos gali daugiau investuoti i technologijas, greiciau reaguoti i naujoves, sudetingesnius tyrimus padaryti.

bandyk butinai - labai gerai zinau, ka reiskia noreti vaikelio, nesvarbu, kad ne pirmo. as va jau trecio noriu biggrin.gif
Atsakyti
Kiek žinau, pas mus su šaldyta sperma niekas nedarė. Kiek žinau, skaitosi (teoriškai), kad šansai nuo spermos šaldymo mažėja minimaliai ir donorinė sperma PRIVALOMAI buna šaldoma 6 mėn. Taigi manau tragedijos spermos šaldyme nėra.

O dėl JAV tu gerai pasiaiškink. Kiek žinau ten klinikos siūlo programas kai bandai tris (kai kur keturis) kartus, ir jei NEpastoji tau grąžina vos ne visus pinigus. Tom programom gan grežti reikalavimai,bet manau jei tavo amžius TIK 30, buvai tiek kartų pastojusi pati,kitų problemų be kiaušintakių neturi, tave tikrai priimtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 02 gruodžio 2006 - 10:31
QUOTE(Mirėja @ 2006 12 02, 11:28)
Kiek žinau, pas mus sušaldyta sperma niekas nedarė. Kiek žinau, skaitosi (teoriškai), kad šansai nuo spermos šaldymo mažėja minimaliai ir donorinė sperma PRIVALOMAI buna šaldoma 6 mėn. Taigi manau tragedijos spermos šaldyme nėra.


as zinau moteru, kurios dare IUI su saldyta sperma, gydytoja sake, kad rezultatai gana prasti su saldyta sperma, ypac jei ji nebuvo pati geriausia iki saldymo. Nebent cia velgi Lietuvoj dar nepakankamos technologijos saldymui.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 12 02, 11:32)
as zinau moteru, kurios dare IUI su saldyta sperma, gydytoja sake, kad rezultatai gana prasti su saldyta sperma, ypac jei ji nebuvo pati geriausia iki saldymo. Nebent cia velgi Lietuvoj dar nepakankamos technologijos saldymui.


Na, donorų sperma būna gera. Ir Mata Hari vyro irgi turėtų būt nebloga, nes pastoja naturaliai. Blogiausiu atveju, visada yra ICSI.

Gal užsienyje kitas požiūris. g.gif Prisimeni, man LV siūlė šaldyt, tai jie buvo be galo nustebinti kai aš atsisakiau. Sako "gi taip patogu"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 02 gruodžio 2006 - 10:58