Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 30, 16:22)
g.gif  o po antro, trecio ir toliau IVF maziau pastojusiu nei po pirmo tik todel, kad maziau darosi?  blush2.gif  ar visgi yra taip, kad jei po pirmo nepastoji, tai jau labiau "pasmerkta" esi?


kol kas is mano kaupiamos statistikos, negaliu pasakyt tendenciju .. reikia luktert, kol sukaupsiu daugiau info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 11 30, 15:41)
kol kas is mano kaupiamos statistikos, negaliu pasakyt tendenciju .. reikia luktert, kol sukaupsiu daugiau info  mirksiukas.gif


nu lauksim tada info smile.gif labai rupi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2006 11 30, 16:17)
Darviena, labai įdomi informacija.
Sakot, vasaris bus sėkmingas.. Aš irgi tikriausiai vasarį darysiu 1 IVF  wub.gif


padaryta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 30, 16:22)
g.gif  o po antro, trecio ir toliau IVF maziau pastojusiu nei po pirmo tik todel, kad maziau darosi?  blush2.gif  ar visgi yra taip, kad jei po pirmo nepastoji, tai jau labiau "pasmerkta" esi?

saulės zuikuti, iš patirties asmeninės būčiau linkusi teigti, kad labiau "pasmerkta" esi. na, tik gal neverta taip neigiamai sakyti, gal tiesiog jei nepavyksta iš pirmo karto reikia būti nusiteikusiai, kad savo svajonės įgyvendinimui gali prireikti daugiau jėgų ir laiko.
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 30, 15:22)
g.gif  o po antro, trecio ir toliau IVF maziau pastojusiu nei po pirmo tik todel, kad maziau darosi?  blush2.gif  ar visgi yra taip, kad jei po pirmo nepastoji, tai jau labiau "pasmerkta" esi?

O as visai nesakyciau, kad pasmerkta mirksiukas.gif Jei siemet po pirmo bandymo pastojo 7 mergaites, tai visu kitu kartu sudejus 10 smile.gif tai tik reiskia, kad tikrai nereikia nuleisti ranku ax.gif
Atsakyti
na merginos, dabar man reikia jusu pagalbos mirksiukas.gif

Turiu tokius hormonu tyrimo rezultatus ir nieko nesuprantu:
FSH 5.51 IU/l
LH 3.65 IU/l
PROL 136.2 IU/l

ka sie skaiciai sako? g.gif Ar jau pradet pergyvent, ar galiu ramiai planuot savo treciaji IVF'a vasari? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos IVF'ininkes biggrin.gif

Babulka kaip sekasi? 4u.gif
Philipuks, startavai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 12 01, 11:47)
Sveikos IVF'ininkes  biggrin.gif

Babulka kaip sekasi?  4u.gif
Philipuks, startavai?  bigsmile.gif



Oj aciu... as dabar "nervatriopkej" smile.gif
Siandien rezultatai del kepenu, tikuosi bus gerai, nereikes gydymo. Nes jei bus pazeisti - teks gydyti, jie gali siusti "signalus" embriono atmetimui.
O pirmadieni tikiuosi sulaukti mmm... O tada uz adatu ! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 11 30, 18:49)
na merginos, dabar man reikia jusu pagalbos  mirksiukas.gif

Turiu tokius hormonu tyrimo rezultatus ir nieko nesuprantu:
FSH  5.51 IU/l
LH    3.65 IU/l
PROL 136.2 IU/l

ka sie skaiciai sako? g.gif  Ar jau pradet pergyvent, ar galiu ramiai planuot savo treciaji IVF'a vasari? blush2.gif



Nepergyvenk - puikūs rezultatai 4u.gif
Atsakyti
siaip tai darviena, butu gerai, kad surasytum is keliu, kiek pastojo.


QUOTE(darviena @ 2006 11 30, 15:50)
Derlingiausias buvo spalis - 4 nestukes  nestuke.gif
Po 1 IVF pastojo 7 nestuke.gif ;
po 2 IVF - 4 nestuke.gif ;
po 3 IVF - 3 nestuke.gif ;
po 4 IVF - 2 nestuke.gif
po 5 IVF - 1 nestuke.gif



Atsakyti
Sveikos, senai nerasiau, tik norejau psakyti, kad vel dariausi 2 IVF ir vel nesekmingas, vakar susirgau. Norejau paklausti, ar isvis imanoma pastoti kai silpnai dalinasi lasteles, trecia diena po punkscijos mes turejome 3 embrijonus 6, 5 ,4 lasteliu. Gal man is vis nera sansu pastoti ir neverta cia daugiau nieko daryti.

Atsakyti
O būna ir 5 ląstelių g.gif
Atsakyti