Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

grazhus vasaris...... smile.gif eeeeeeech pavasaris.... smile.gif)

QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 30, 00:12)
Ka tik atkreipiau demesi, kad daug startuojanciu vasari. Ir visoms trecias kartas smile.gif
Mergaites, vasario menesis bus sekmingas pamatysit.  4u.gif

Atsakyti
oi, vasarį spausiu kumščius stipriai stipriai. 4u.gif kitais mėnesiais aišku irgi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 11 29, 23:26)
Aciu mergaites  wub.gif 

Turiu viena zmogeli, kuris savaitgaliais i Klaipeda vazineja, tai paims smile.gif

I pilies vaistine ir skambinau, pas juos kaina 490 lt.

Aritmetika 3x490 =  1470 lt
                3x610 = 1830 lt

Skirtumas  360 lt ......  Klaipedietes..  mus skriaudzia....    verysad.gif

Bet mes nepasiduosim  tongue.gif


Babulka, jei nori galiu nupirkti tau gonalį ir išsiūsti į Klaipeda mirksiukas.gif Kaip tik važiuosiu į V.K ten pilies vaistinėj pigiausias gonalis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 11 30, 12:46)
Babulka, jei nori galiu nupirkti tau gonalį ir išsiūsti į Klaipeda mirksiukas.gif Kaip tik važiuosiu į V.K ten pilies vaistinėj pigiausias gonalis 4u.gif



Aciu tau 4u.gif

Drauges vyras zadejo pabuti kurjeriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Darviena, o iš tavo statistinių duomenų koks mėnuo buvo pats derlingiausias? mirksiukas.gif Ir po kelinto daugiausia? jaučiu po pirmo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchidėja @ 2006 11 30, 14:05)
Darviena, o iš tavo statistinių duomenų koks mėnuo buvo pats derlingiausias?  mirksiukas.gif Ir po kelinto daugiausia? jaučiu po pirmo  smile.gif

ir praeitais ir šiais metais man rodos po pirmo karto daugiausiai buvo pastojusių. o praeitais metais pamenu nekokie mėnesiai buvo gegužė ir berods rugpjūtis. tikrai įdomu, ką gi Darviena statistika parodė. g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchidėja @ 2006 11 30, 14:05)
Darviena, o iš tavo statistinių duomenų koks mėnuo buvo pats derlingiausias?  mirksiukas.gif Ir po kelinto daugiausia? jaučiu po pirmo  smile.gif


Per 2006.02-2006.11 turim 17 nestukiu ir 23 zirniukus pilvukuose (kai kurie jau nebe mirksiukas.gif )

Derlingiausias buvo spalis - 4 nestukes nestuke.gif
Po 1 IVF pastojo 7 nestuke.gif ;
po 2 IVF - 4 nestuke.gif ;
po 3 IVF - 3 nestuke.gif ;
po 4 IVF - 2 nestuke.gif
po 5 IVF - 1 nestuke.gif

Pagal tai, kiek merginu man "prisidave", siais metais laime bande 28 merginos (turbut reiketu sakyti - poros ax.gif ) smile.gif. 7 is ju tapo nestukemis ( wub.gif ); dar 5 merginos bande ir nezinom rezultatu /arba dar bandys. Taigi, kaip matot, parasiuko ir mano detalios statistikos duomenys gerokai skiriasi, ne visos dar man "prisidave" ax.gif todel manau, kad dar reiketu palaukti daugiau info ir tik tada bandyti ka nors "islauzti" g.gif
Nagi, splapukes, nepatingekit, parasykit sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 30 lapkričio 2006 - 14:55
QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 30, 00:12)
Ka tik atkreipiau demesi, kad daug startuojanciu vasari. Ir visoms trecias kartas smile.gif
Mergaites, vasario menesis bus sekmingas pamatysit.  4u.gif



QUOTE(euromergele @ 2006 11 30, 12:15)
grazhus vasaris...... smile.gif eeeeeeech pavasaris.... smile.gif)


PAIDUKE 4u.gif "Ne otbivajsia ot kollektiva" nono.gif Mes su Euromergele vėl kartu, o tu kaip?

QUOTE(Orchidėja @ 2006 11 30, 14:05)
Darviena, o iš tavo statistinių duomenų koks mėnuo buvo pats derlingiausias?  mirksiukas.gif


Sėkmingiausias mėnuo yra kai pastoji tu, o ne tik aplinkiniai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2006 11 30, 14:56)
PAIDUKE  4u.gif "Ne otbivajsia ot kollektiva"  nono.gif Mes su Euromergele vėl kartu, o tu kaip?

labai, labai norėčiau, tik nežinau kaip čia viskas bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2006 11 30, 14:56)
PAIDUKE  4u.gif "Ne otbivajsia ot kollektiva"  nono.gif Mes su Euromergele vėl kartu, o tu kaip?
Sėkmingiausias mėnuo yra kai pastoji tu, o ne tik aplinkiniai  mirksiukas.gif


bet man baisiai smalsu lotuliukas.gif

Labai įdomu, Darviena 4u.gif
Atsakyti
Darviena, labai įdomi informacija.
Sakot, vasaris bus sėkmingas.. Aš irgi tikriausiai vasarį darysiu 1 IVF wub.gif
Atsakyti
g.gif o po antro, trecio ir toliau IVF maziau pastojusiu nei po pirmo tik todel, kad maziau darosi? blush2.gif ar visgi yra taip, kad jei po pirmo nepastoji, tai jau labiau "pasmerkta" esi?
Atsakyti