Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Aciu labai uz info.. smile.gif
Paskambinau i vaistine. Ji priklauso Tamro. O Tamro yra Serono vaistu importuotojai. Tai ju vaistinese pigiau, dar sis tinklas vadinamas "seimos vaistines".

Kazko brangus mes toj Klaipedoj... lyg ne Lietuvoj gyventume... ir vizitai, ir vaistai brangesni..
Atsakyti
Darviena, ir mane vasariui įrašyk, pasakė man dų ciklus laukt. verysad.gif O aš jau taip nusiteikus buvau...
Atsakyti
QUOTE(leduke @ 2006 11 29, 16:37)
aha, pilies vaistinėje yra gonalio po 450 bigsmile.gif ,o prie jo irgi mažytės adatytės rolleyes.gif

Leduke, o kiek Pilies vaistinėj kainuoja? Pilies vaistinė irgi priklauso Tamro "Šeimos vaistinių" tinklui.
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 11 29, 19:45)
Leduke, o kiek Pilies vaistinėj kainuoja? Pilies vaistinė irgi priklauso Tamro "Šeimos vaistinių" tinklui.

tiksliai nežinau,bet lyg virš penkių šimtų buvo,kai kažkada klausiau rolleyes.gif
Atsakyti
Aha, man irgi įdomu kiek jis ten kainuoja g.gif

Babulka, o gal Tau jų kaip nors parsiūsti reikia į Klaipėdą? Jei ką galim ką nors sugalvoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 11 29, 12:37)
O gal pameni tiksliai kokia kaina?



Na as neseniai gi juos pirkau po 450. Pilies vaistinej Kaune jie tikrai pigiausi thumbup.gif Mokejau uz viena ar tai 480-490, bet tikrai ne daugiau. Ir dar iskaitant kad kiekvienam svirkste lieka likutis kitai dozei, tai susitaupo nemazai. Tik aisku gaunasi papildomas duris. Bet man viskas baigesi sekmingai ir dar sutaupiau nestuke.gif Ir visi serono firmos vaistai pilies vaistineje yra pigiausi thumbup.gif
Sekmes Babulka 4u.gif
O kaunietes gal tikrai galetu padeti su atsiuntimu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mergaites wub.gif

Turiu viena zmogeli, kuris savaitgaliais i Klaipeda vazineja, tai paims smile.gif

I pilies vaistine ir skambinau, pas juos kaina 490 lt.

Aritmetika 3x490 = 1470 lt
3x610 = 1830 lt

Skirtumas 360 lt ...... Klaipedietes.. mus skriaudzia.... verysad.gif

Bet mes nepasiduosim tongue.gif


Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2006 11 29, 20:30)
Darviena, ir mane vasariui įrašyk, pasakė man dų ciklus laukt.  verysad.gif O aš jau taip nusiteikus buvau...


Padaryta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 11 29, 23:41)


aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 11 29, 22:26)
Aciu mergaites  wub.gif 

Turiu viena zmogeli, kuris savaitgaliais i Klaipeda vazineja, tai paims smile.gif

I pilies vaistine ir skambinau, pas juos kaina 490 lt.

Aritmetika 3x490 =  1470 lt
                3x610 = 1830 lt

Skirtumas  360 lt ......  Klaipedietes..  mus skriaudzia....    verysad.gif

Bet mes nepasiduosim  tongue.gif

Joooo kainelių skirtumas g.gif jei taip man būtų tai skirtumą dar iš 2 padaugint reiktų doh.gif doh.gif doh.gif

Jei ką visada gali kreiptis, Babulka, pagelbėsim 4u.gif
Atsakyti
Ka tik atkreipiau demesi, kad daug startuojanciu vasari. Ir visoms trecias kartas smile.gif
Mergaites, vasario menesis bus sekmingas pamatysit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 30, 00:12)
Ka tik atkreipiau demesi, kad daug startuojanciu vasari. Ir visoms trecias kartas smile.gif
Mergaites, vasario menesis bus sekmingas pamatysit.   4u.gif


...kad taip tavo palinkejimai Dievui i ausi... wub.gif sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 30 lapkričio 2006 - 07:21