Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 24, 18:54)
niu parasysiu biskuti as cia gal ne i tema, bet tikiuosi niekas nesupyks ir neismes tos mano zinutes  blush2.gif  tiesiog kitur nenoriu rasyt, nes pasipasakot noriu tik butent JUMS  ax.gif  oi mergytes as prisidirbau ajajai. nebezinau ar verkti ar juoktis, nes jau is tos nevilties juokas pradeda imti. ko gero stogas bus paciuozes daugiau nei maniau  g.gif  nuejau pas bureja  blush2.gif  oi ne ne ne, ne nuejau, o nulekiau ant 120, net masina parkuodama is to skubejimo prabreziau, ale bus tu masinu. ir ka gi isgirdau? sako jei per 3 metus neateina lelius, tai greiciausiai ir nebeateis. jezus marija. tai gerai kad ta moteraite nelabai man patiko, tai dar yr sansu netiket ane? juk nesamone cia? mergaites help man durnai bobai!!! sako dar matau cia karma kazkokia. galvoju nu isvis griut man aukstyn papais jau dabar ar ka. nu ir prasitariau kad is nuosavos mamos girdziu daznai kad neduok dieve vaiku bus, neduok dieve turesi vaiku ir t.t. ir panasiai. ooo ir uzsikabino jinai ant to pasakymo. sako tai aisku gali but kad prisneka. nu cia manau gal ir verta paklausyt jos ar ne? nes ne pirma syki girdziu kad galima prilinket blogo vis snekant taip. sako gerai butu paprasyt mamos kad taip nebedarytu. bet pamatytumet jus mano mama - maza, smulki, suvargus kazkiek, nu net gaila kartais, nes serga, ale pasiutimo turi tai daugiau nei mus visas cia sudejus. jei paprasyciau nebesneket man kad netureciau vaiku ir pan, tai tikrai nenustotu. dar ir prinervintu visko prisnekedama. nu nieko nepadarysi tokia realybe mano. ir dar mano ir vyro tragedijai mes gi paemem mama kartu gyvent. tai ta moteraite sako kad reikia butinai atskirai. vat tuo gal ir patiket ar ne? juk mintis ir zodis daug ka reiskia ir tai visai ne burtai ir ne magija? kaip manot jei pradeciau nauja zygi leliaus link su nusiteikimu kad nugalesiu AS o ne mano mama ir nuo issikraustymo atskirai? gal tada pavyktu dar vienas ivf? nes daugiau tai gal ir nelabai isgaletumem  blush2.gif  gal jei ir linkes kazko blogo bet bent jau toliau nuo musu kad ir per puse miesto tai neprikarkses nelaimiu ir nepasisekimo? jei labai nusitampiau tai atsiprasau, tiesiog na juk pacios suprantat kaip yra sunku ir kaip beviltiska dabar viskas atrodo, nors imk ir nusisauk tik va sautuvo man i mane paziureje ginklu parduotuvej tikrai neparduos smile.gif

Zuikuti, eik tu, nedurniuok. Neklausyk tu tos bobos-būrėjos stupid.gif Taip ir aš išburti galiu. Dūra kažkokia. Man viena tokia būrėja pasakė, kad aš turėsiu du berniukus ir kad man visada pinigų trūks blink.gif biggrin.gif Aha - kur gi ne lotuliukas.gif Ir dar sakė, kad mano vyras bus gražuolis, tiesiog apolonas. Nu laukiu laukiu, kada mano vyras pagražės ir numes bet 10kg nuo tūrimų 120 biggrin.gif

O dėl mamos...tai jau sunkiau nekreipti dėmesio į jos šnekas. Net nežinau, ką tavo vietoje daryčiau. Stiprybės tau.
Atsakyti
Saulės Žuiki, man Chiara kažkada parašė: po nesėkmės visada prasideda "ženklų" ieškojimas: jei aš būčiau taip, jei napagalvočiau anaip... Šia toks laikotarpis ir jį reikia išgyvent.

O gal kas prisimena kurį ciklą po histeroskopijos su šaldytais galima bandyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 26 lapkričio 2006 - 17:16
QUOTE(Mirėja @ 2006 11 26, 18:16)
Saulės Žuiki, man Chiara kažkada parašė: po nesėkmės visada prasideda "ženklų" ieškojimas: jei aš būčiau taip, jei napagalvočiau anaip... Šia toks laikotarpis ir jį reikia išgyvent.

O gal kas prisimena kurį ciklą po histeroskopijos su šaldytais galima bandyt?


Manau, kad po 3 mėnesių jau galima bandyti, man gydytoja liepė atvažiuoti po 3 mėnesių. Aš gi po operacijos, tai galvoju gal kokį kovą bandyti su šaldytais. O tu kada planuoji ?
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2006 11 26, 18:42)
Manau, kad po 3 mėnesių jau galima bandyti, man gydytoja liepė atvažiuoti po 3 mėnesių. Aš gi po operacijos, tai galvoju gal kokį kovą bandyti su šaldytais. O tu kada planuoji ?


Net nežinau ką galvot. Buvau 100% įsitikinus kad reikia bandyt kitą ciklą, o va aiškėja kad reikia laukt. Tikrai prisimenu istoriją apie moterį, kuri visnepastodavo dėk prastos gleivinės ir pastojo būtent kitą ciklą po histeros. Nežinau ką ir galvot.
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2006 11 26, 18:45)
Net nežinau ką galvot. Buvau 100% įsitikinus kad reikia bandyt kitą ciklą, o va aiškėja kad reikia laukt. Tikrai prisimenu istoriją apie moterį, kuri visnepastodavo dėk prastos gleivinės ir pastojo būtent kitą ciklą po histeros. Nežinau ką ir galvot.

Tai gal po histeroskopijos galima bandyti ir sekantį ciklą, bandyk pasiskambinti gydytojai ir pasiklausti. Sėkmės tau ir svajonės išsipildymo smile.gif
Aš tai pastojau sekantį mėnesį po nepavykusio IVF natūraliai, bet gaila ne vietoje, teko operuotis, nes kitoje kiaušidėje dar buvau užsiauginusi nemažą cistą.
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2006 11 26, 18:55)
Tai gal po histeroskopijos galima bandyti ir sekantį ciklą, bandyk pasiskambinti gydytojai ir pasiklausti. Sėkmės tau ir svajonės išsipildymo smile.gif
Aš tai pastojau sekantį mėnesį po nepavykusio IVF natūraliai, bet gaila ne vietoje, teko operuotis, nes kitoje kiaušidėje dar buvau užsiauginusi nemažą cistą.


Ačiū blush2.gif Žiūrėsim, dar net rezultato nežinau, gal jau šią sav. bus.

Labai gaila. verysad.gif Skaičiau, kad tau taip nutiko.
Atsakyti
Atsiprasau uz kisimasi blush2.gif , bet norec pasisakyt Saules Zuikio burejos ir mamos kliausimu blush2.gif Man buvo panasi istorija... Su mama santykiai nekokie, vis aiskino, kad negaliu pastoti, nes gal be jos zinios aborta esu koki pasidariusi (dar ir dabar nesuprantu kaip tokia nesamone jai i galva sove), o kai nuejau pas bureja, tai ta man iskart ir sako, tipo "reikia nuimt uzkalbejima is mamos puses" blink.gif g.gif Sumokejau nerelius pinigus, tai ta uzkalbejima nueme... Pastojau greitai ax.gif Nezinau, ar cia tas burejos deka, bet as ejau visur kur tik galejau: baznycia, psichologai, bureja, bobulyte... Vienu zodziu buvau susidariusi "kompleksa" ivairiausiu "pagalbiniu" budu tureti leliu. ax.gif

Sekmes!
Atsakyti
Labutis visoms, reikia informacijos g.gif , ar kuriai nors po IVF praėjus kažkiek tai laiko buvo atsiradusi vaginalinė disbakteriozė, anot gydytojo tai gali pasireikšti po hormonų pusiausvyros pokyčių, tiesiog ieškau priežasčių blink.gif
Atsakyti
Mireja, jei histeroskopija tik diagnostine, nieko nereikia laukti, galima is karto bandyti.

Vijo, kiek pamenu gali buti disbakterioze.
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 11 24, 08:12)
Saruniuke, ar turi kokiu naujienu apie Ritusia? g.gif


Ritusia buvo prisijungus SM praėjusį penktadienį, bet kažkodėl nieko neparašė ir į mano SMS neatrašė g.gif
Aū, Ritusia, parašyk kaip tau sekės, tikiuosi kad grįžai iš Minsko su rezultatais nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 11 27, 11:35)
Mireja, jei histeroskopija tik diagnostine, nieko nereikia laukti, galima is karto bandyti.


Ačiū už atsakymą 4u.gif
thumbup.gif Labai to tikiuosi... tik vat nežinau ar diagnostinė buvo g.gif Kažką rado ir išpjovė... viskas truko apie 50 min, bent jau tiek praėjo nuo "užmigimo" iki "atsibudimo". Aš tai nusiteikus iš karto bandyt, kad tas daiktas ataugt nespėtų, bet va rezultatų nesulaukiu (juk turi paskambint, ar ne?) ir mmm kažkur dingo...
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 25, 00:20)
seip sneka ji taip jau 4 metai... ko gero taip greit nenustos dar... aciu uz patarimus  4u.gif mama yra mama, bet nemanau kad ji turi teise taip kalbet kaip kalba. bandysiu gal galvoti kazkoki kompromisa. lankyti, padeti kazka. siandien jauciu begalini troskima pabegti nuo jos, tureti tik savo ir vyro namus, kur butu jauku, silta ir ramu, kur galeciau pailseti ir gal planuoti po keliu men jei viskas gerai bus ir galimybe bus dar viena ivf...

Jeigu tokia situacija namuose - santykiuose su mama, ir jeigu nėra galimybės gyventi atskirai,manyčiau reikėtų paprasčiausiai nekreipti dėmesio, neįmti į dūšią tiesiog viską prasleisti pro ausis ir visiškai neklausyti, negirdėti...tiesiog pasistatyk tarp mamos ir saves nematomą sieną (mintyse) į kurią atsimuštų visi mamos ištarti pikti žodžiai taip ir nepasiekę tavęs. be abejo tai nėra paprasta, bet įmanoma. tiesiog susikoncentruok ties ta nematoma siena ir pamatysi, pasijusi komfortiškiau savo namuose. Aišku sunku kai tokie santykiai su pačiu artimiauiu žmogumi - mama. Bet nieko čia nepadarysi, kartais taip nutinka. O galbūt jums reikėtų atsisėsti ir išsikalbėti? Gal mama kažko nesupranta? Gal tu kažko nesupranti? bet jeigu situacija tokia kebli tu paprasčiausiai nepasakok mamai apie savo planus. Žinau tik tiek, kad mamos žodžiai gali daug ir neduok Dieve jeigu jie pikti. Laikykis.
Atsakyti