Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Babulka @ 2006 11 24, 16:52)
Mergaites, kurios jau daresi IVF, HELP!  smile.gif

Kiek Gonalio Jums dazniausiai reikia stimuliacijoms. Suprantu kad individualu tai...  Bet.. doh.gif
As sau turiu galimybe nusipirkti jo su didele nuolaida, is anksto.
Man gydytoja minejo kad reikia vieno Gonal F 900 ir vieno Gonal F 400.
Dabar suabejojau ar teisingai ja supratau. Nesinori per daug nusipirkti....
Mano embrioniukai netinka saldymui, tai mastau gal maziau stimuliuos, IUI proceduroms su minimalia doze apie 5 istimuliuodavo. verysad.gif

Valandos laikotarpyje turiu issiusti uzsakyma....  doh.gif

Babulka, jei yra galimybė nusipirkti tai pirk du po 900, tikrai neprapuls, galiausiai jei neprireiks kitam kartui, tai be problemu parduosi čia merginoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 11 24, 16:57)
Babulka, jei yra galimybė nusipirkti tai pirk du po 900, tikrai neprapuls, galiausiai jei neprireiks kitam kartui, tai be problemu parduosi čia merginoms mirksiukas.gif


Niu tuos pinigelius noris tiksliai susiskaiciuoti... Nes as kazi ar pardavinesiu likuti, ir dar praimta... Gausis: norejosi pigiau nusipirkti - o nusipirksiu braaangiai blink.gif
Atsakyti
Babulka, jei tikrai gerai stimuliuojasi, tai 900 ir 400 turėtų pilnai pakakti. o jeigu ypatingai gerai stimuliuojasi, tai gali ir 400 neprireikti. bet čia jau rizikinga tų 400 neimti. bet jeigu taip atsitiks, kad jų neprireiks, galėsi parduoti.
Atsakyti
Aciu labai uz patarimus 4u.gif

Atrodo gydytoja pries menesi taip detaliai isaiskino kiek uzsisakyt to Gonal - o kai reikia jau "daryt" - galvelej tuscia pasidaro.... blink.gif

Atsakyti
Man atrodo, kad Babulkai optimalus kiekis nurodytas
Atsakyti
pioneer.gif notworthy.gif
Atsakyti
niu parasysiu biskuti as cia gal ne i tema, bet tikiuosi niekas nesupyks ir neismes tos mano zinutes blush2.gif tiesiog kitur nenoriu rasyt, nes pasipasakot noriu tik butent JUMS ax.gif oi mergytes as prisidirbau ajajai. nebezinau ar verkti ar juoktis, nes jau is tos nevilties juokas pradeda imti. ko gero stogas bus paciuozes daugiau nei maniau g.gif nuejau pas bureja blush2.gif oi ne ne ne, ne nuejau, o nulekiau ant 120, net masina parkuodama is to skubejimo prabreziau, ale bus tu masinu. ir ka gi isgirdau? sako jei per 3 metus neateina lelius, tai greiciausiai ir nebeateis. jezus marija. tai gerai kad ta moteraite nelabai man patiko, tai dar yr sansu netiket ane? juk nesamone cia? mergaites help man durnai bobai!!! sako dar matau cia karma kazkokia. galvoju nu isvis griut man aukstyn papais jau dabar ar ka. nu ir prasitariau kad is nuosavos mamos girdziu daznai kad neduok dieve vaiku bus, neduok dieve turesi vaiku ir t.t. ir panasiai. ooo ir uzsikabino jinai ant to pasakymo. sako tai aisku gali but kad prisneka. nu cia manau gal ir verta paklausyt jos ar ne? nes ne pirma syki girdziu kad galima prilinket blogo vis snekant taip. sako gerai butu paprasyt mamos kad taip nebedarytu. bet pamatytumet jus mano mama - maza, smulki, suvargus kazkiek, nu net gaila kartais, nes serga, ale pasiutimo turi tai daugiau nei mus visas cia sudejus. jei paprasyciau nebesneket man kad netureciau vaiku ir pan, tai tikrai nenustotu. dar ir prinervintu visko prisnekedama. nu nieko nepadarysi tokia realybe mano. ir dar mano ir vyro tragedijai mes gi paemem mama kartu gyvent. tai ta moteraite sako kad reikia butinai atskirai. vat tuo gal ir patiket ar ne? juk mintis ir zodis daug ka reiskia ir tai visai ne burtai ir ne magija? kaip manot jei pradeciau nauja zygi leliaus link su nusiteikimu kad nugalesiu AS o ne mano mama ir nuo issikraustymo atskirai? gal tada pavyktu dar vienas ivf? nes daugiau tai gal ir nelabai isgaletumem blush2.gif gal jei ir linkes kazko blogo bet bent jau toliau nuo musu kad ir per puse miesto tai neprikarkses nelaimiu ir nepasisekimo? jei labai nusitampiau tai atsiprasau, tiesiog na juk pacios suprantat kaip yra sunku ir kaip beviltiska dabar viskas atrodo, nors imk ir nusisauk tik va sautuvo man i mane paziureje ginklu parduotuvej tikrai neparduos smile.gif
Atsakyti
Na saulės zuikuti nežinau ar nuo to sėkmė priklausys schmoll.gif Visaip mąstome visos, bet deja vis tiek nežinome nuo ko gali priklausyti. Tikriausiai laimės dalykas.
Jei pasiseka, tai pasiseka.
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 24, 20:54)
gal jei ir linkes kazko blogo bet bent jau toliau nuo musu kad ir per puse miesto tai neprikarkses nelaimiu ir nepasisekimo? jei labai nusitampiau tai atsiprasau, tiesiog na juk pacios suprantat kaip yra sunku ir kaip beviltiska dabar viskas atrodo, nors imk ir nusisauk tik va sautuvo man i mane paziureje ginklu parduotuvej tikrai neparduos smile.gif



O as manau kad turetum begti nuo tokiu sneku t.y. mamelytes, nes daug kartu pasakyta mintis materializuojasi. Ir pas mane kyla daug problemu del to, kad dvi seimos namuose. Geriau atskirai. Sekmes wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrelė: 24 lapkričio 2006 - 20:20
Na jau tik nepradėk imti į galvą viską ką sako burtininkės. Žinom mes tas burtininkes. Buvau pas vieną. Sakė karma bloga, užkalbėjimas ir t.t. Reikia nuiminėti. Koks trejeta penketa seansų po 50 litų. Kažkas ten man nutiko, kad visą mėnesį nenuėjau, o kai pasirodžiau ji mane jau pamiršusi buvo ir kaip dėjo pasakoti visai ką kitą. O aš tai nedurna, sakau gal su karma kas blogai ar koks užkalbėjimas yra. Oi, sako, nieko blogo tikrai nėra, viskas gerai. Va tau ir burtininkė. Tarp kitko teiravausi su tuo susijusių žmonių, kurie rimtai užsiima magija apie blogo linkėjimą kitam žmogui. Atsakymas buvo vienareikšmis. Blogos kalbos ar palinkėjimai gali pakenkti nebent tavo nervų sistemai, bet jei nekreipsi dėmesio, tai nieko blogo jokie žodžiai tau nepadarys. Kenkia tik per tam tikras apeigas su tam tikrai daikteliais atliktas ritualas.
O mama, kokia bambeklė ji bebūtų, yra mama, o dar serganti. Turi ja rūpintis. Ji dabar jau tikriausiai kaip mažas vaikas. Jaučia, kad tave nervina jos bambėjimas apie vaikus tai ir varo be galo be krašto. Ji taip smaginasi. Tu pabandyk nekreipti dėmėsio. Arba bent jau taip padaryti, kad ji nematytų, kad tave tai bent kiek jaudina. Jai nusibos ir ji susiras kokį kitą preteksta tave paerzinti.
Atsakyti
seip sneka ji taip jau 4 metai... ko gero taip greit nenustos dar... aciu uz patarimus 4u.gif mama yra mama, bet nemanau kad ji turi teise taip kalbet kaip kalba. bandysiu gal galvoti kazkoki kompromisa. lankyti, padeti kazka. siandien jauciu begalini troskima pabegti nuo jos, tureti tik savo ir vyro namus, kur butu jauku, silta ir ramu, kur galeciau pailseti ir gal planuoti po keliu men jei viskas gerai bus ir galimybe bus dar viena ivf...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saules_zuikutis: 24 lapkričio 2006 - 23:23
Na jei tikrai yra bent menka galimybė gyventi vieniems, tai taip ir reikia daryti. Aš supratau, kad mama tavo serga ir nelabai gali viena savimi pasirūpinti.
O geriausia rasti butuką kur nors netoli. Ir ją prižiūrėti bus patogu ir pabėgti nuo jos bus kur.
Manau nereikia tau jokios burtininkės. Tu ir taip puikiai žinai, ką reikia savo gyvenime pakeisti. mirksiukas.gif O psichologinis komfortas tikrai padeda vaikų atsiradimui. Žiūrėk ir IVF nebereikės. Viskas natūraliai gausis kaip smegenų niekas nespaus.
Atsakyti