Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Saules zuikuti, kaip nuliudau del taves, sirdele verysad.gif
Is tikruju, kodel negali pasisekti visoms verysad.gif
O gydytojo gal tikrai nereikia keisti, jeigu pasitiki, nebent nuojauta sako. As tai susapnavau, po pirmo nepavykusio Ivf sapne kazkas sake, kodel tu nejai pas u. Tai va ir pakeiciau ax.gif


QUOTE(leduke @ 2006 11 23, 17:57)
žaneta,ne veltui mmm iš tavęs prašiau ax.gif
wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Dabar tavo eile mirksiukas.gif

Merginos, dekoju visoms uz nuosirdzius linkejimus, nezinau ka be jusu ir daryciau. wub.gif Is tikruju smagu tureti tiek draugiu kurios tave ypatingai supranta ir palaiko wub.gif Dabar gyvenu kaip sapne, nezinau kaip patiketi, gal taip ir nepatikesiu kol nepamatysiu rezultato doh.gif
Atsakyti
aciu visoms 4u.gif reiks iki daktaro nuvaziuot kita sestadieni, pakalbet ka jis mano ir ka pasiulys. ir bandyt gal pinigeliu pataupyt... arba paskola gal greiciau, jei daktaras sakys kad dar bandyt...
Zaneta, gal dvynukai 4u.gif kaip manai smile.gif but gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saules_zuikutis: 23 lapkričio 2006 - 22:31
Zaneta1 4u.gif tu šaunuolė wub.gif
Saules zuikuti verysad.gif nu kaip ir nieko čia nepadarysi, laikykis 4u.gif
Žinau, kaip yra sunku, žinau vargu ar kas duos atsakymą, kodėl taip nutiko, bet raskim savy stiprybės ir kovokim iki pergalės nestuke.gif
Mane tai ypač Svajuke įkvėpia wub.gif
Atsakyti
Zuikuti.. sad.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 23, 20:12)
niu kaip ir isbraukit jau mane is saraselio. pabego mano angleleliai, nepanoro kazkodel pas mane pasilikt. jau po truputi prasideda mmm nuo siandien pietu. eilini syki tikslios kaip laikrodis zarazos. nu bet kaip nors. gal dar turesiu galimybe nors viena ivf pasidaryt. nezinau tik del daktaro - keisti tikrai nenoreciau, o cia budama supratau, kad kai nepavyksta merginos pakeicia daktarus? tikrai nezinau nesuprantu ir niekada nesuprasiu kodel taip yra...


console.gif laikykis, suprantam kaip jautiesi wub.gif

O del gydytojo, tai tikrai ne visos keicia po nepasisekusio (as su savo gydytoja jau 3 karta bandysiu) ...jei juo pasitiki, tikrai nebutina keisti... 4u.gif

Saruniuke, ar turi kokiu naujienu apie Ritusia? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 24 lapkričio 2006 - 07:24
Saruniuke, ar turi kokiu naujienu apie Ritusia? g.gif
[/quote]


Ji neto neturi ir į mano smsm neatsakė, gal ji dar Minske, jei ką sužinosiu, būtinai parašysiu 4u.gif
Atsakyti
Zaneta, super naujienos! thumbup.gif Kazkodel galima sakyti zinojau, kad tapsi nestuke.gif, tik nenorejau anksciau laiko karkset... 4u.gif

Saules zuikuti, laikykis! Nepasiduok ir tau pavyks! 4u.gif
Atsakyti
Saulės zuikuti console.gif labai gaila širdute wub.gif o gyditojo keisti aš nemanau kad reikai , na tikrai jei nuo ju viskas priklausytu, aš manau jie tikrai nepagailėtu nei vienai leliuko verysad.gif Man pasisekė iš trečio karto, bet gyditojos keisti aš nei nemaniau.
Sėkmės tau saulės zuikuti, ateis tas laikas būtinai mirksiukas.gif
Atsakyti
saulės zuikuti, laikukis ir nepasiduok. 4u.gif
Atsakyti
Erode, ka galeciau tau patarti? Kaip medike medikei... lotuliukas.gif
Nugi, bandyk namu priemonemis issilaikyti. O ginekologe - ka? Ta prasme, sako, kad aukstas spaudimas - norma?
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 11 24, 13:22)
Erode, ka galeciau tau patarti? Kaip medike medikei...  lotuliukas.gif
Nugi, bandyk namu priemonemis issilaikyti. O ginekologe - ka? Ta prasme, sako, kad aukstas spaudimas - norma?


Ne.
Nesako. Bet kazkodel liepe bandyti sumazinti vaistu doze...
As bijau... Bandysiu savaitgali namie prabuti.
Bet ryt pabandysiu susimazinti - gal uzteks. Siandie jau geriu kaip buvo anksciau paskirta.

O taip noretusi Jums su tais seminarais padeti...
Ek... verysad.gif doh.gif:
Atsakyti
Mergaites, kurios jau daresi IVF, HELP! smile.gif

Kiek Gonalio Jums dazniausiai reikia stimuliacijoms. Suprantu kad individualu tai... Bet.. doh.gif
As sau turiu galimybe nusipirkti jo su didele nuolaida, is anksto.
Man gydytoja minejo kad reikia vieno Gonal F 900 ir vieno Gonal F 400.
Dabar suabejojau ar teisingai ja supratau. Nesinori per daug nusipirkti....
Mano embrioniukai netinka saldymui, tai mastau gal maziau stimuliuos, IUI proceduroms su minimalia doze apie 5 istimuliuodavo. verysad.gif

Valandos laikotarpyje turiu issiusti uzsakyma.... doh.gif

Atsakyti