Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Zaneta, kaip vyro plaukai? smile.gif
Tikiuosi garbanojas. Lauksiu keli bus vaikiukai ( sveikinau su trim) prieš 2 savaites. 4u.gif
Sekmės ir kantrybės. nestuke.gif
Atsakyti
Svajuke 4u.gif ,VilmaJ 4u.gif , Sidabrė 4u.gif ,Selli 4u.gif ,Zaneta 4u.gif Kojines 2 4u.gif
Gera ir dziugu rasti tiek daug geru naujienu,net nebesusigaudau kiek cia jusu nestuke.gif
Sveikinu visas busimas mamytes wub.gif wub.gif Kantrybes ir sveikatos jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristutex: 23 lapkričio 2006 - 16:55
žaneta,ne veltui mmm iš tavęs prašiau ax.gif
wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
niu kaip ir isbraukit jau mane is saraselio. pabego mano angleleliai, nepanoro kazkodel pas mane pasilikt. jau po truputi prasideda mmm nuo siandien pietu. eilini syki tikslios kaip laikrodis zarazos. nu bet kaip nors. gal dar turesiu galimybe nors viena ivf pasidaryt. nezinau tik del daktaro - keisti tikrai nenoreciau, o cia budama supratau, kad kai nepavyksta merginos pakeicia daktarus? tikrai nezinau nesuprantu ir niekada nesuprasiu kodel taip yra...
Atsakyti
Saules zuikuti console.gif Laikykis sirdele wub.gif

O del daktaru Tu ne visai teisi schmoll.gif Yra kas keičia, o yra ir kas ne...Jei puikiai sutari su daktaru, jei pasitiki jo kompetencija- tikrai nematau priežastie jo keisti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 23, 19:12)
niu kaip ir isbraukit jau mane is saraselio. pabego mano angleleliai, nepanoro kazkodel pas mane pasilikt. jau po truputi prasideda mmm nuo siandien pietu. eilini syki tikslios kaip laikrodis zarazos. nu bet kaip nors. gal dar turesiu galimybe nors viena ivf pasidaryt. nezinau tik del daktaro - keisti tikrai nenoreciau, o cia budama supratau, kad kai nepavyksta merginos pakeicia daktarus? tikrai nezinau nesuprantu ir niekada nesuprasiu kodel taip yra...


Labai labai gaila zuikuti. verysad.gif

Daktarų šiaip nėra tradicijos dažnai kaitalioti, nebent yra kažkokios objektyvios priežastys ar kokios negeros niekuo nepaaiškinamos nuojautos.
Atsakyti
Saulės zuikuti verysad.gif tik vėl nepabėk nuo mūsų, gerai? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nu ne nepabegsiu. seip paliudesiu ir tiek. isgyveno kitos, isgyvensiu ir as. ne pirma as. deja ir ne paskutine. kad ir kaip liudna, gi ne 100 proc ivf sekme. daktaro ko gero nekeisiu. pasitikiu juo. tik dar galvoju, kad pirmoji kuri man pranese kad man pades tik ivf buvo U, bet as jos taip issigandau, kad pabegau ir nebenorejau grizt. gal reikejo visgi pas ja ir pasilikt...
Atsakyti
Saulės zuikuti, console.gif wub.gif
Atsakyti
Saulės zuikuti console.gif laikykis brangute wub.gif ir nepabėk nuo mūsų.
Atsakyti
Saules_zuikuti,man taip gaila cry.gif cry.gif Bet vistiek mes kazkada patversim ta gandra console.gif console.gif
Atsakyti
Zuikuti console.gif
Atsakyti