Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Zaneta, labai labai dziaugiuosi uz jusu seima. Sveikinu!!! wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
zaneta, tu kaip iš vakaro prieš išvažiuojant pas mane buvai, tai iš veido labai į Vilmutę panašiai atrodei, sėdėjau ir laikiau kumščius kišenėse. Na tokia ką žinau, tikrai nėščia atrodei, Vilma ir dabar tokia, pažiūrėjus į ją iškart matos smile.gif
Atsakyti
Zaneta 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Nu aš ir vėl kaip žmogus prašo taip ir darau.... Zaneta, nesveikinu... tikrai tikrai..... Garbės žodis pioneer.gif yahoo.gif
Atsakyti
Zaneta thumbup.gif labai džiaugiuosi kad tau pavyko 4u.gif
Atsakyti
Zaneta thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai džiaugiuosi labai labai clap.gif clap.gif

O aš buvau pas gydytoją 11mm pūslytę matė wub.gif o graudžiausia buvo kai tvarijonav akyse ašaras pamačiau , dieve mergaitės , kaip aš jai dėkinga wub.gif :wub dar plius išgyrė kad labai gera pacientė buvau ax.gif , tai išėjau iš klinikos tokia laiminga wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
džyyyzis krais, Žaneta wub.gif wub.gif
Atsakyti
Fliquiti, rytoj parasysiu Nr., kaip tai neprisiruosiu ... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2006 11 23, 12:06)
džyyyzis krais, Žaneta  wub.gif  wub.gif

Nu ką čia mini dabar Džyzus, žmogus gal žaksi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
zaneta1, kada darai HCG?
Atsakyti
OOoooooooooo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ooooooooo..... praradau kalbos dovaną biggrin.gif

ŽANETA VALIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Prie progos pasikrūtinsiu: aš pasveikinau pirmoji tongue.gif maždaug 20min po įsodinimo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 23 lapkričio 2006 - 14:48
Nu va Zaneta... O tu bijojai wub.gif Kaip saunu. Labai dziaugiuosi, kad tau pavyko. 4u.gif Ne nu nerealu!!! thumbup.gif
nestuke.gif
Atsakyti
Zaneta, thumbup.gif naujienos 4u.gif
Atsakyti