Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Pelargonija @ 2006 11 22, 16:52)
Merginos, ar jums neatrodo, kad reikėtų pradėti naują akciją kam nors surinkti pinigėlių...  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
zaneta g.gif g.gif
Atsakyti
nu tikrai kurgi ta Zaneta dingus g.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 22, 20:19)
nu tikrai kurgi ta Zaneta dingus  g.gif

O kaip tu pati laikais? 4u.gif
Gal kas zinot kaip selli sekasi, turėjo pas gydytoją eit ir pradingo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(simbute @ 2006 11 22, 20:24)
O kaip tu pati laikais? 4u.gif


aciu as normaliai turbut 4u.gif kiek tai imanoma smile.gif pabliaunu, pasinervuoju, papykstu ir biski aprimstu smile.gif po to vel is naujo. atsibodo tu mmm laukti, noretus kad pilvas nebegurgetu pagaliau ir nebeskaudetu.
visgi labai man rupi dar kaip dviems musu mergaitems sekasi, kuriuos spali daresi ivf g.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 22, 20:31)
aciu as normaliai turbut  4u.gif  kiek tai imanoma smile.gif pabliaunu, pasinervuoju, papykstu ir biski aprimstu smile.gif po to vel is naujo. atsibodo tu mmm laukti, noretus kad pilvas nebegurgetu pagaliau ir nebeskaudetu.
visgi labai man rupi dar kaip dviems musu mergaitems sekasi, kuriuos spali daresi ivf  g.gif


Nu skausmai, gurgejimas tik i gera, mars GCH daryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simbute @ 2006 11 22, 20:39)
Nu skausmai, gurgejimas tik i gera, mars GCH daryt 4u.gif

hmz 4u.gif nu kad gal ne i gera g.gif neturiu tokiu roziniu vilciu visgi si karta, nes krutine visiskas ramiakas, vakar dar kazkiek maudeno, o siandien nei ciut ciut - daryk ka nori ax.gif ir seip vakar tik va kai ziauriai teko pasinervuot tai kitaip ir pamaudeno pilva, o seip tai va jau trecia diena grynai kaip pries mmm ir tiek. kiekviena men pas mane labai ryskus pms buna blush2.gif
Atsakyti
Baikit ieškoti kažkokių tai požymių, nuo to tik stogas važiuoja g.gif g.gif Kiekvienai būna skirtingai, būna, kad nėštumą pastebi kokiam trečiam ar šeštam (!!! ir tokių atvejų žinau). Kai mes laukiam nesulaukiam nestuke.gif , tai kiekvienas pagurgenimas pilve atrodo pasaulio pabaiga.
Atsakyti
Niekur as nedingau blush2.gif Tiesiog esu visai susivelusi doh.gif Siandien pramigau tai nespejau testo padaryti, darysiu rytoj kaip ir sake U. HCG pasidaryti be sansu nes is darbo niekaip negaliu istrukti doh.gif Jei ka bandysiu ieskoti kur nors sestadieni. O siaip jokiu nestumo pozymiu nebejauciu, su vyru nubliovem posmeli, o dabar ramiai laukiam mmm smile.gif

p.s. aciu visoms uz rupesteli wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaneta1: 22 lapkričio 2006 - 23:46
zaneta1, o aš linkiu, kad mmm neateitų wub.gif
Atsakyti
Zaneta wub.gif tikiuosi, kad per naksti "nubliovet" abu su TB smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 11 23, 07:15)
zaneta1, o aš linkiu, kad mmm neateitų wub.gif



QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 23, 07:14)
Zaneta wub.gif tikiuosi, kad per naksti "nubliovet" abu su TB smile.gif  4u.gif



Bijau kad tai nebutu tiesa hihihi.gif blush2.gif

Pasidariau siandien testa ir ka... grazus teigiamas wub.gif
Rankos dreba, negaliu patiketi. Merginos dar nesveikinkit, bet pradzia manau gera. Labai tikiuosi kad tai bus musu 5 metu vedybu dovana wub.gif Taigi siandien tyliai dziaugiuosi ir laukiu saules zuikucio testuko. Stebuklai tesiasi... wub.gif
Ir dar jauciu begaline meile U. wub.gif tegu tik kas pabando ka blogo pasakyti apie ja nono.gif

Geros visoms dienos, begu i darbeli 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaneta1: 23 lapkričio 2006 - 09:04