Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 21, 11:59)
nu siauliai tai kaimas is viso. pasiskambinau pasiklaust. nezino jie tokio tyrimo. o kaip jis pilnai skamba?

mergaičių iš Šiaulių skyrelio pasiteirauk, tikrai žinau, kad jos kažkur hcg Šiauliuose darosi. sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 21, 11:46)
daktaras sake tik penktadieni darytis kraujo tyrima sad.gif o man jau nuo vakar visi pms pozymiai kaip visada. o gal kas zinot ar siauliuose daro HCG? i kauna lekti del to kazkaip nesinori ir is darbo neisleis  blush2.gif


Šiauliuose HCG daro ligoninėj, kur Kudirkos gatvėj yra mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Sedula @ 2006 11 21, 11:36)
Šiauliuose HCG daro ligoninėj, kur Kudirkos gatvėj yra  mirksiukas.gif .

aciu 4u.gif ten jau skambinau kazko jie itartinai nesigaudo tame tyrime ir patys nezino ar ji i vilniu vezt ar vietoj daryt. keista. jei liks laiko per pietus rieks bandyt nuvaziuot iki ju vietoj issiaiskint g.gif
Atsakyti
Sveiki, istrinkit mane prasau is IVF saraso lapkricio menesio. Mums teko nutraukti stimuliacija. schmoll.gif



QUOTE(svajukė @ 2006 11 16, 13:44)
Gandrus gaudo:
spalį: Ritusia - 1 IVF,  saules_zuikutis - 1 IVF, Knopka - 1 IVF
lapkritį: Simbutė - 2 IVF, zaneta1 - 2 IVF, Philipuks - 1 IVF, Laukiukas - 1 IVF
gruodį: Babulka - 1 IVF
sausį:
vasarį: Magi - 3 IVF


Pastvėrė:
vasarį: Zanavykė - po 1 IVF - dvynukai
kovą: Daiva - po 2 IVF, Vira - po 4 IVF
balandį: Plaštakė - po 1 IVF - dvynukai, Tlana - po 1 IVF
birželį: Keitė - po 1 IVF - dvynukai, Roželė - po 1 IVF, Didi - po 1 IVF - dvynukai
rugpjūtį: Aretė - po 4 IVF, Gytautė - po 2 IVF - dvynukai, Vyrux - po 1 IVF
rugsėjį: Devina - po 3 IVF
spalį: Svajukė - po 5 IVF, VilmaJ.- po 3 IVF, Sidabrė - po 2 IVF, Selli - po 3 IVF


Atsakyti
QUOTE(laukiukas @ 2006 11 21, 17:55)
Sveiki, istrinkit mane prasau is IVF saraso lapkricio menesio. Mums teko nutraukti stimuliacija.  schmoll.gif


verysad.gif O kas nutiko?
Atsakyti
Isaugo tik dvi kiausialastes, gydytoja patare nutraukti ir nerizikuoti. Vel bandysime pradeti po menesio, kaz kur gruodzio pabaigoje, su didesne doze.
Gal tada bus geriau... g.gif




QUOTE(Mirėja @ 2006 11 21, 18:04)
verysad.gif O kas nutiko?

Atsakyti
QUOTE(laukiukas @ 2006 11 21, 18:47)
Isaugo tik dvi kiausialastes, gydytoja patare nutraukti ir nerizikuoti. Vel bandysime pradeti po menesio, kaz kur gruodzio pabaigoje, su didesne doze.
Gal tada bus geriau...  g.gif

oi kaip gaila. r unsure.gif eikėtų būtinai fsh pasitikrinti...
Atsakyti
QUOTE(laukiukas @ 2006 11 21, 16:55)
Sveiki, istrinkit mane prasau is IVF saraso lapkricio menesio. Mums teko nutraukti stimuliacija.  schmoll.gif

Gaila verysad.gif laikykis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laukiukas @ 2006 11 21, 18:47)
Isaugo tik dvi kiausialastes, gydytoja patare nutraukti ir nerizikuoti. Vel bandysime pradeti po menesio, kaz kur gruodzio pabaigoje, su didesne doze.
Gal tada bus geriau...  g.gif


console.gif neliudek, viskas bus gerai wub.gif
perkelsiu tave i sausi, gerai? ax.gif jei gruodi planuoji pradet stimuliacijas, tai punkcija turetu but sausi, arne? mirksiukas.gif


merginos, ar nieko negirdet apie Ritusia ir Knopka? g.gif gal jos net nestartavo? Kadangi si sarasiuka peremiau visai nesenai, tai kazkaip ir nepamenu siu merginu istorijos ax.gif Padekit susigaudyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 21 lapkričio 2006 - 18:26
QUOTE(laukiukas @ 2006 11 21, 16:55)
Sveiki, istrinkit mane prasau is IVF saraso lapkricio menesio. Mums teko nutraukti stimuliacija.  schmoll.gif


kaip gaila 4u.gif
Atsakyti
Man kuo toliau tuo labiau plaukai siausiasi. Nezinau kaip reiks istverti jei nepasiseks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 11 21, 20:04)
Man kuo toliau tuo labiau plaukai siausiasi. Nezinau kaip reiks istverti jei nepasiseks  unsure.gif

negalima taip rasyt ax.gif cia as didziausia pesimiste tongue.gif kitos turit but mazesnes 4u.gif ot 4u.gif viska teks kartu istvert. bet tikiuosi pasiseks 4u.gif
Atsakyti