Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

As HCG dabar nedarysiu. Treciadieni jei nesusirgsiu testuosiuos, nors taip knieti rytoj, bet pakentesiu blush2.gif O jei ir toliau mmm neateis, tada savaitgali pasidarysiu hcg.
Mireja, o tai ko dabar tie krutines skausmai tau, gal pasitikrink unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 20, 23:34)
Mireja, o tai ko dabar tie krutines skausmai tau, gal pasitikrink unsure.gif


Tai kad nesugalvoju ką tirtis. Galvoju jei po dar vienų mmm nepraeis, gal kokį prolaktiną priduosiu g.gif

Na ir kantrybė tavo, šaunuolė thumbup.gif Laikau kumsčius wub.gif
Atsakyti
zaneta nesikankink, daryk HCG, rodys tikrai wub.gif
Atsakyti
Zaneta, linkiu, kad ta temperatura butu tik i gera!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2006 11 20, 23:20)
Man iki šiol žiauriai skauda krutis, net nežinau ką daryt... juokinga prisimint kad prieš kelias sav to skausmu džiaugiausi  doh.gif


Man koki gal 3 cikla po nepavykusio IVF irgi labai ziausiai skaudejo krutis, net nakti viena pabusdavu nuo skausmo. pasitikrinau, pakalbejau su gydytoju, sake, kad gali skysciai ishsivaikscioti, nes nuo harmonu daug ju galejo prisikaupti.

Pasitikrink Mireja, bus ramiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
o kelinta diena po isodinimo turetu mmm ateiti? kaip cia zinoti? blush2.gif
Atsakyti
Ateina labai individualiai, vienoms po 9 net dienų, kitoms po 14 ir daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 11 21, 10:24)
Ateina labai individualiai, vienoms po 9 net dienų, kitoms po 14 ir daugiau.


ojatau kaip ilgai kitoms. o nutrakus krinona gal greiciau ateitu? nes jau nebegaliu as jo naudoti, negerai man jauciu nuo jo ir jau pms kankina net dirbt nebegaliu. ateitu mmm tai bent is tos puses palengvetu, atsigauciau nors po kokiu 2 dienu.
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 21, 10:26)
ojatau kaip ilgai kitoms. o nutrakus krinona gal greiciau ateitu? nes jau nebegaliu as jo naudoti, negerai man jauciu nuo jo ir jau pms kankina net dirbt nebegaliu. ateitu mmm tai bent is tos puses palengvetu, atsigauciau nors po kokiu 2 dienu.

Pasidaryk HCG ir nereikės nervuotis daugiau, bus aišku smile.gif Tada galėsi nutraukti crinoną, jei nieko nebus. Nematau prasmės save taip kankinti, kada kraujo pagalba gali sužinoti greičiau ir tiksliau.
Atsakyti
QUOTE(Orchidėja @ 2006 11 21, 10:41)
Pasidaryk HCG ir nereikės nervuotis daugiau, bus aišku smile.gif Tada galėsi nutraukti crinoną, jei nieko nebus.  Nematau prasmės save taip kankinti, kada kraujo pagalba gali sužinoti greičiau ir tiksliau.


daktaras sake tik penktadieni darytis kraujo tyrima sad.gif o man jau nuo vakar visi pms pozymiai kaip visada. o gal kas zinot ar siauliuose daro HCG? i kauna lekti del to kazkaip nesinori ir is darbo neisleis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 21, 10:46)
daktaras sake tik penktadieni darytis kraujo tyrima sad.gif o man jau nuo vakar visi pms pozymiai kaip visada. o gal kas zinot ar siauliuose daro HCG? i kauna lekti del to kazkaip nesinori ir is darbo neisleis  blush2.gif

Nu ir kas, kad sakė lotuliukas.gif
Jei nieko nebus, tai jau tikrai rodys. Jei tau tas laukimas tokia kančia, tai tikrai darykis HCG tyrimą anksčiau . mirksiukas.gif
Atsakyti
nu siauliai tai kaimas is viso. pasiskambinau pasiklaust. nezino jie tokio tyrimo. o kaip jis pilnai skamba?
Atsakyti