Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Shakira, laikykis ir nepasiduok. 4u.gif

Simbute, ar tikrai jau viskas? g.gif

Euromergele, tu manęs kažko klausei, bet kol aš viską perskaičiau, tai ir pamiršau. doh.gif davai susitinkam prie progos. 4u.gif beje, tą etapą kai pradedi viską iki smulkmenų aiškintis ir stengiesi sugfalvoti, ką čia dar tokio padarius, kad pasisektų, manau, kiekviena praeinam. ypač kai kelis kartus nepavyksta. man taip irgi buvo. bet paskutinį kartą nusispjoviau į viską, nuėjau pas gydytoją ir pasakiau, kad darysiu, kaip pasakysit. ir nebesigilinau per daug į nieką... cool.gif
Atsakyti
svajuke smile.gif turbut klausiau ka vartojai po isodinimo, nes pastaruosi metu ir seminaruose si tema vis kabinama ir kabinama smile.gif susitikti galima, tik vis nera laiko? Gal kita savaite Vilniaus susitikima darom? smile.gif

beje..galime mane truktelti irgi i vasario menesi su 3 ir ditvajroges tikiuosi sekmingu kartu smile.gif


QUOTE(svajukė @ 2006 11 20, 13:28)
Euromergele, tu manęs kažko klausei, bet kol aš viską perskaičiau, tai ir pamiršau.  doh.gif davai susitinkam prie progos.  4u.gif

Atsakyti
po įsodinimo vartojau dexą, crinoną ir aspiriną (aspiriną tiesa nuo pat schemos pradžios). estrofemą vėliau pradėjau, jau kai žinojau, kad nestuke.gif .
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 11 19, 13:20)
Sveikutes  4u.gif

aciu visoms siunciancioms statistika  ax.gif

Leta7, Redute, Zorske, Gytaute, Zaneta, Simbute - tai merginos, kurios jau "prisidave". Aciu  aciuks.gif

Vienas bendras pastebejimas (matyt tikrai neaiskiai suformuoluota  blush2.gif ), "Punkcijos diena" ir "Isodinimo diena", reiketu nurodyti ne ciklo diena ar savaites diena, bet menesio diena. Pvz.: 2006.11.01-punkcija ir 2006.11.03-isodinimas. Pagal sia informacija nustatysim kuri menesi darytas IVF'as ir jei reikes, galesime nustatyti keliu dienu embrionai buvo talpinami. ax.gif

Kai tvarkingai sudeliosiu visa info i lentele, issiusiu susipazinimui  mirksiukas.gif

Taigi, radusios laisvas 5 minutes, nepatingekite prisiminti tai kas buvo ir siuskite man i AZ, labai lauskiu  mirksiukas.gif
Primenu, kokia informacija reiketu siusti:
Nick'as
Moters amžius
Problemos kilmė (vyriška, moteriška, abu, neaiški...)
IVF schema (ilga, trumpa, ..)
Punkcijos diena (pvz. 2006.11.01)
Įsodinimo diena (pvz. 2006.11.03)
IVF Nr.
Procedūra (IVF/ IVF+ICSI)
Išpunktuotų kiaušialasčių kiekis
Apsivaisinusių kiaušialasčių kiekis
Kelių ląstelių embrionas (-ai) įsodintas
Įsodintų embrionų kiekis
Šaldyti/nauji embrionai
Neštumas (Taip/Ne)
HCG/ bHCG (pvz. b114 arba 114)
HCG darymo diena (nuo įsodinimo dienos)
Įsitvirtinusių žirniukų kiekis
Gydytojas (vardas/pavardė)
Gydymo įstaiga


gero likusio savaitgalio  drinks_cheers.gif

Darviena,

O gal galima tau i maila parasyti, nea man tai labai ilga AZ gausis. A geriau padarysiu kokia nors excel lentele ir tau atsiusiu. A?
Atsakyti
darviena
negaliu tau išsiūsti až, pilna dėžutė pas tave
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2006 11 20, 14:51)
Darviena,

O gal galima tau i maila parasyti, nea man tai labai ilga AZ gausis. A geriau padarysiu kokia nors excel lentele ir tau atsiusiu. A?


nusiunciau i tavo AZ savo email'a ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 20 lapkričio 2006 - 17:51
QUOTE(paiduke @ 2006 11 20, 15:27)
darviena
negaliu tau išsiūsti až, pilna dėžutė pas tave


bandyk dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes, norejau paklausti. Labai supanikavau kad temperatura pakilo. Visada buvo 37-37.2 o sivakar 37.5 Bijau kad nebuciau kokio viruso pasigavusi. Mergaites kas daretes IVF ar cia nieko baisaus ta pakilusi temperatura, ar nepakenks jeigu ten kas nors yra unsure.gif blush2.gif Man 11-a d.po is.
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 20, 21:40)
sveikutes, norejau paklausti. Labai supanikavau kad temperatura pakilo. Visada buvo 37-37.2 o sivakar 37.5 Bijau kad nebuciau kokio viruso pasigavusi. Mergaites kas daretes IVF ar cia nieko baisaus ta pakilusi temperatura, ar nepakenks jeigu ten kas nors yra unsure.gif  blush2.gif  Man 11-a d.po is.


kaip gaila kad as neismanau apie tai ir negaliu nieko dabar pasakyti ir patarti blush2.gif bet tikiuosi kad cia nieko blogo ir tuoj kas nors is mergaiciu tave nuramins 4u.gif o tu niekur nepersalai?
Atsakyti
saules zuikuti, kaip tu 4u.gif
As tai jau ziauriai panikuoju, lyg tais visi pozymiai dingo, dar siandien diena ir pilva kaip pries mmm skaudejo, bet paskui praejo
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 20, 21:59)
saules zuikuti, kaip tu 4u.gif
As tai jau ziauriai panikuoju, lyg tais visi pozymiai dingo, dar siandien diena ir pilva kaip pries mmm skaudejo, bet paskui praejo


aj as tai nezinau net kaip pasakyt ax.gif ner jokiu tu pozymiu nuo pat pradziu sad.gif dabar jau pilva skausteli kaip pries mmm, nors jos turbut tik savaitgali turetu ateiti blush2.gif ir kazkaip man tas krinonas nebepatinka g.gif toks keistas jausmas... blush2.gif
Atsakyti
Ramiau, juk jau nebedaug kankintis 4u.gif

Žaneta, tokia temp nieko tokio... Gal nesamonę pasakysiu, bet man rodos čia progesteronas+nervai, nes vos ne visos to skundžiasi. Laikykis wub.gif Kada HCG darysi? O tie požymiai verysad.gif Man iki šiol žiauriai skauda krutis, net nežinau ką daryt... juokinga prisimint kad prieš kelias sav to skausmu džiaugiausi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 20 lapkričio 2006 - 22:26