Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis implantas

QUOTE(Ice_Touch @ 2009 05 08, 11:10)
Cia, UK,  deda ji nurse GP centre. Kita savaite kaip tik ir des man implanta, tai skaitau visus uz ir pries blush2.gif viliuosi, jog busiu is tu laiminguju, kurioms mmm bus negausios cool.gif  g.gif  blush2.gif

na, matyt visur skirtingai gali buti, mano poliklinikoj nedejo, reikejo eiti i seimos planavimo centra mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo premium: 08 gegužės 2009 - 14:55
Sveikos 4u.gif

Taigi jau pusantro menesio turiu implanta rolleyes.gif pliusas - dingo mmmm thumbup.gif tik nezinau kaip ilgam. Vakar lyg tepliot rusvai pradejo, bet nieko daugiau schmoll.gif g.gif idomu kiek laiko taip tesis mmmm nebuvimas g.gif tongue.gif
Dabar jau lyg apmazejo galvos skausmas, bet ispradziu tai oj kaip buvo. Kiekviena diena galvos skausmas, bet pakeliamas ax.gif dar pirma menesi jauciausi labai prastai, pavargus, mieguista, nieko nenorejau daryti tik miegoti doh.gif bet atrodo ir sitas dalykas jau gereja cool.gif
Taigi, kol kas nesu nusivylusi implantu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš turiu implanona jau beveik 2 metus.Priaugau 15 kilų.Košmaras!!!Teko išvažiuoti iš Anglijos.*****,help!!!Žinau,kad merginos traukdavo laukan ir Lietuvoje.Kur?Kaip?HELP!!!
Atsakyti
Pasiskaičius forumą, susidaro įspūdis, kad tas implantas - tai tik "siūliukas, kurį įdeda po oda". Bet tai ne joks stebuklas, tai tiesiog prailginto poveikio HORMONINĖ KONTRACEPCIJA. Jis yra tik iš vieno hormono - progestino, dėl to daugeliui merginų susiknisa mėnesinės. Dabar naujesni kontraceptikai yra iš dviejų hormonų - estrogenų ir progesterono, ir jų kiekis keičiasi paraleliai moters ciklo fazę. Aišku, patogu, kad 3 metus nereikia rūpintis, bet... nesidėčiau.
Atsakyti
tai kaip tik atvirksciai, senos kartos kontraceptikai budavo su dviem hormonais- estrogenu ir progestinu, o dabar jau gali rinktis - naudoti su dviem ar vienu hormonu progestinu mirksiukas.gif . yra moteru, kurios netoleruoja estrogenu, tai joms vienahormones priemones issigelbejimas. tik tiek, kad jas nelabasias reikia gerti kasdien be pertrauku, vartojau 3 menesius po gimdymo, nes jos tinka maitinancioms. kaip, beje, maitinancioms tinka ir implantas del tos pacios priezasties. jau antri va metai tas implantas pas mane, niekuo nesiskundziu. ir neissiaiskinusi veikimo, privalumu ir trukumu tikrai nebuciau dejusis schmoll.gif o kai pasidomi ir issiaiskini viska (ne is SM, is gydytojo), ir nelieka abejoniu, tada ir dediesi smile.gif
bet aisku, tai tik vienas is budu, kontracepcijos pasirinkimas siais laikais tikrai nemazas, kiekvienas renkasi kas jam priimtiniau.
Papildyta:
QUOTE(marga-mirga @ 2009 07 30, 12:15)
Aš turiu implanona jau beveik 2 metus.Priaugau 15 kilų.Košmaras!!!Teko išvažiuoti iš Anglijos.*****,help!!!Žinau,kad merginos traukdavo  laukan ir Lietuvoje.Kur?Kaip?HELP!!!

esi tikra, kad priaugai del implanto? biggrin.gif nes as tai numeciau po nestumo 20 kg, implantas ne prie ko schmoll.gif svorio neitakoja, kaip, beje, ir kadaise gertos paprastos novynette piliules svoriui itakos nepadare schmoll.gif Tai ar issiemei ta implanta?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Trys menesiai su trupuciu turiu implanta rolleyes.gif siaip viskas kaip ir gerai tik galvos skausmas karts nuo karto islenda unsure.gif bet sake, kad implantas jo nesukelia, as tuo netikiu schmoll.gif ir jauciu, jog svoris eme kisti blink.gif dar stebesiu svori ir jei jis tikrai dides imsiu lauk imlanta, kad ir kaip patogu su juo bebutu ax.gif

O mmmm nuo idejimo imlanto nera thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki apie sia kontracepcijos priemone taip pat suzinojau neseniai smile.gif
Is savo drauges kuri gyvena anglijoje , ir ten visos paaugles juos tuuri 16-17 metu. Nes yra 99% kontracepcija. Anksciau buvau apie tai visiskai nieko negirdejus, del to kai pas drauge netycia uzciuopiau ta kieta darini po oda , galvojau kad ten vena susokus ir ji pradejo vartoti narkotikus.....
zodziu nezinanciam kraupus jausmas..
Atsakyti
JO implamtas geras daiktas thumbup.gif ,bet jei nerukot ,nes kitaip gali pradeti vystytis striuma. o siaip apie kontracepsijas UK ,TAI VISISKAI NEPRIKLAUSO AR TAU 16 AR TAU 60 visi kontraceptikai jei tu esi prisiregistravusi NHS yra nemokami. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Turiu ir aš kontraceptinį implantą tik dar trumpai - nuo liepos mėn. Kol kas esu patenkinta, tik truputi nervina kraujingos išskyros, bet labai patogu, kai gali galvos nesukdamas spontaniškai kur nors keliauti (tablečių sus savimi kiekvieną dieną nesinešiodavau, tad pprireikus ku išdumti su nakvyne būtinai turėdavau grįžti namo).
Na šiame puslapyje niekas nerašo apie nepatogumus, kurie atsiranda įdėjus implantą: man ištino ta vieta, skaudėjo, negalėjau apie 1 mėn. nieko sunkaus pakelti, nes pradėdavo skaudėti. Įvedimo žaizdelė dar dabar neužgijusi iki galo.
na nežinau, ar kitoms tokių problemų nebuvo, bet man klurį laiką tai sukėlė nepatogumų didelių, nes kaip tik keliavau, o tai nei labaminų galėdavau pakelti, nei miegoti normaliai, nes skaudėdavo doh.gif
Atsakyti
rytoj man des implanta g.gif truputi bijau doh.gif
Atsakyti
kaip jau anksciau rasiau isiemiau ta velnia doh.gif dingo visos problemos doh.gif bet uztat turiu gera randa ant rankos dabar doh.gif ir jis nei kiek nemazeja,o atrodo tragiskai.gyvenime nesidesiu daugiau implanto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angelo palyteta @ 2009 10 15, 20:53)
rytoj man des implanta g.gif truputi bijau doh.gif


Nebijok 4u.gif as irgi galvoju detis implanon, bet bijau neigiamos reakcijos ax.gif
Atsakyti