Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis implantas



kad tu menesiniu nebus tai as tik dziaugiuosi:) nereiks galbvos sukti vasara kai maudytis noresis o negali ir panasiai, jos tik nepatogumu pridaro bent jau man blush2.gif tik bijau kad svoris priaugs..nes ir taip man tas svoris tik tik, jau daugiau nebenoriu nes ir taip sau nepatinku , o jei dasidetu keli kg tai neapsidziaukciau...kaip tau su svoriu?
[/quote]




as ir dziaugiuosi biggrin.gif va jau trecias menesis nera drinks_cheers.gif blush2.gif del svorio virma karta kaip dejau tikrai neaugo o dabar auga arba stovi vietoj bet manau ne del implanto o del kitu priezasciu g.gif
Atsakyti
o va tik isisdejus implanta cia butinai turi prasideti kraujavimas tas? ar ne? o kaip tau asmeniskai buvo? prasidejo kraujavimas po jo idejimo? jo as ir manau kad svoris is oro neauga jei prisiziuri ka dediesi i burna.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet_Love_ @ 2010 11 12, 21:24)
o va tik isisdejus implanta cia butinai turi prasideti kraujavimas tas? ar ne? o kaip tau asmeniskai buvo? prasidejo kraujavimas po jo idejimo? jo as ir manau kad svoris is oro neauga jei prisiziuri ka dediesi i burna.. ax.gif




jo zinok tik isidejau ir atrodo jau kita diena pradejau kraujuoti bet neilgai ir nedaug pora dienu ir iki dabar ramu g.gif ax.gif
Atsakyti
***** o as nepradedu jau nuo antradienio..man baisu nes atrodo dauguma pradeda kraujuot o as ne...gal kas su manim netaip.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet_Love_ @ 2010 11 13, 21:24)
***** o as nepradedu jau nuo antradienio..man baisu nes atrodo dauguma pradeda kraujuot o as ne...gal kas su manim netaip.. blink.gif


as nepradejau. pirmos menesines prasidejo laiku pagal cikla smile.gif
Atsakyti
Drauge UK isidejo si implanta - per pora menesiu priaugo apie 10 kg ir toliau svoris tik auga. Labai susigadino figura verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 12 02, 10:56)
Drauge UK isidejo si implanta - per pora menesiu priaugo apie 10 kg ir toliau svoris tik auga. Labai susigadino figura verysad.gif




taip pries dedant yra parasyta buklete arba pasako daktare kad gali priaugti svorio bet gali ir nepriaugti ax.gif
Atsakyti
Tai vat, o ji linkusi i pilnejima yra, bet dbr nebekontroliuojama tai tapo verysad.gif O neisiima del draugo doh.gif Is kur tokiu nesupratingu vyru atsiranda, nes ji dar ir ruko blink.gif doh.gif
Atsakyti
as netikiu kad svoris auga is oro, taip nieko nedarant ima ir auga..jei valgo ten kaip nezinau kas, ir neziuri ka valgo tai manau normalu kad svorio priauga..o jei ziuri ka dediesi i burna nemanau kad tas svoris taip ir auga..aisku, apetitas padidejo, dabar tuoj menuo kaip turiu implanta, bet stengiuos valdytis ir nekimst beleko ir belekada.
Atsakyti
QUOTE(Sweet_Love_ @ 2010 12 03, 16:01)
as netikiu kad svoris auga is oro, taip nieko nedarant ima ir auga..jei valgo ten kaip nezinau kas, ir neziuri ka valgo tai manau normalu kad svorio priauga..o jei ziuri ka dediesi i burna nemanau kad tas svoris taip ir auga..aisku, apetitas padidejo, dabar tuoj menuo kaip turiu implanta, bet stengiuos valdytis ir nekimst beleko ir belekada.




patikek svoris auga ir valgant tik darzoves va pas drauge auga svoris nors ji mesos visai nevalgo vegetare.nzz is kur bet auga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 12 02, 12:56)
Drauge UK isidejo si implanta - per pora menesiu priaugo apie 10 kg ir toliau svoris tik auga. Labai susigadino figura verysad.gif



QUOTE(Honey/Tea @ 2010 12 02, 18:42)
Tai vat, o ji linkusi i pilnejima yra, bet dbr nebekontroliuojama tai tapo verysad.gif O neisiima del draugo doh.gif Is kur tokiu nesupratingu vyru atsiranda, nes ji dar ir ruko blink.gif  doh.gif



esu linkusi pilneti, rukau, po implanto idejimo nuolatos jauciu alki, tad tenka kontroliuoti save labiau nnei bet kada, o be to ir amzius jau tas, kad naturliai imu apvaleti.
manau, kad yra galimybe kazka apkaltinti - tai ir kaltina. As pvz kai noriu valgyti o tai daryti dar ne laikas - geriu vandeni ir svorio kol kas nepriaugau papildomo. reikia numesti ta kuris atsirado dar iki implanto idejimo smile.gif svoris toks pats jau 1.5 metu.
Atsakyti
pritariu Staigmenai, kad apkaltinti galima beleka..aisku alkis jauciasi didesnis, pradzioj bent jau, nors as isidejus tik menesi, bet dabar apmazejo kazkiek. stengiuos valgyt taip pat kaip pries implanta. bet jei nekeisi valgymo iprociu kaip pries idejima tai kazkaip man nelabai itiketinai skamba kad svoris auga taip is niekur..
Atsakyti