Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis implantas

kiek lietuvoj dabar kainuoja implantas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dana123 @ 2010 06 10, 16:32)
kiek lietuvoj dabar kainuoja implantas? bigsmile.gif



Kiek žinau kol kas kontraceptinio implanto Lietuvoje nėra. bet galiu ir klysti, gal jau atsirado g.gif jei nori, kad nereikėtų kasdien gerti tablečių ir nieko ten kaišioti, tai turbūt tau tinkamiausias būtų pleistras. Paprasčiausia naudoti, nereikia kasdien prisiminti ir galvoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeliukas0902: 11 birželio 2010 - 13:00
QUOTE(angeliukas0902 @ 2010 06 11, 13:59)
Kiek žinau kol kas kontraceptinio implanto Lietuvoje nėra. bet galiu ir klysti, gal jau atsirado g.gif jei nori, kad nereikėtų kasdien gerti tablečių ir nieko ten kaišioti, tai turbūt tau tinkamiausias būtų pleistras. Paprasčiausia naudoti, nereikia kasdien prisiminti ir galvoti.

nieko gero iš to pleistro. man asmeniškai jis dirgindavo odą. o ir keisti jį reikia kas 7dienas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2010 06 12, 09:17)
nieko gero iš to pleistro. man asmeniškai jis dirgindavo odą. o ir keisti jį reikia kas 7dienas  g.gif


na, taip keisti reikia dažniau, bet ne tike dažnai, kaip gerti tabletes smile.gif todėl aš ir už jį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamile-Mile @ 2010 06 14, 11:36)
na, taip keisti reikia dažniau, bet ne tike dažnai, kaip gerti tabletes smile.gif todėl aš ir už jį smile.gif

o man geriau gert tabletes kasdien nei paskui vaikščiot sudirginta paraudusia oda
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2010 06 14, 12:39)
o man geriau gert tabletes kasdien nei paskui vaikščiot sudirginta paraudusia oda


jei dirgina oda, aišku, kad negerai ir ta priemonė tau nėra tinkama. Tačiau tabletės dirgina skrandį biggrin.gif čia kaip kuriai geriau. Man tai pleistras atrodo labai patogi apsaugos priemonė ir pamiršti neįmanoma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeliukas0902: 14 birželio 2010 - 14:23
QUOTE(mazulia479 @ 2010 01 06, 13:26)
gal uk taip bet airijoj be medical card mokesi uz vius kontrceptikus

tai kad ir be medical card jis brangiai nekainuoja palygingti pries kontraceptikus.moki vaistineje tik 85 eurus nu ir daktarui duodi 50euru

QUOTE(lella @ 2010 06 09, 12:39)
Turiu implanta rankoje jau 2,5metu, idetas uk, kur lietuvoje galiu issimti ji, jau noriu ir laikas, nes jau daugiau kaip metai gyvenu cia lt smile.gif

deja deja lt ju kaip nededa taip ir neisimineja nors manau nuejus pas daktara susitarsi.jei ne ginekologas tai chirurgas tikrai isims biggrin.gif

na o as pati jau du sezonus atvariau su implantais(is viso 6metus)ir po vieno ir po kito pastojau greitai ir be problemu.aisku svoris nuo ju siek tiek paauga bet patogumas nerealus.dar su juo pasaulyje niekas nepastojo thumbup.gif
Atsakyti
as siuo metu turiu implanta,isidejau ne lietuvoje ir gydytoja sake,kad su implantu yra teoriska galimybe pastot,bet praktikoje taip dar nera buve,zinoma jei kalbi apie implanta,kuri deda i ranka
blush2.gif
Atsakyti
sveiki. noriu pasidalinti savo patirtimi del kontraceptinio implanto dejimosi. deje kol kas lietuvoje jo turbut dar nera.pati gyvenu anglijoje.jis cia taip pat nera labai paplites, bet gydytojai ji labai rekomenduoja, keletas mano draugiu, buvo ji isidejusios, taciau po keletos menesiu isieme, labai jau daug turejo salutiniu poveikiu. as taip pat nusprendziau ji isbandyti, nusiteikiau kad man viskas bus gerai, deje. si implanta specialia didele adata istumia i rankos paodi, trims metams, keleta dienu ranka sunkiai valdosi, skauda, veliau viskas kaip ir nieko. tik deje prasideda nuolatinis kraujavimas, keleta dienu apstoja ir vel prasideda. jis nera gausus, bet bevei nuolatinis, sumazeja seksualinis potraukis, nuolat kinta nuotaikos, padazneja pykcio priepoliai, implantas pradeda slinktis giliau i raumenis.gydytojai teige kad po keletos menesiu, viskas bus gerai, turetu net menesines is vis dingti, bet deja, pusantru metu taip gyvenau, kol galiausiai, nusprendziau isimti ji, liko nedidele pjuvio vieta, bet randelis jau liks visada. iskart pagerejo savijauta, nuotaika, atsirado nenumaldomas seksualinis potraukis, ir pagaliua pradejau normaliai sirgti menesinemis. deje sis implantas nepasitvirtino. verysad.gif
Atsakyti
Na visi dalykai turi savo pliusų ir minusų. Svarbiausia, kad ne pati išsirinktum, o gydytoja padarytų reikiamus tyrimus ir paskirtų tinkamą priemonę. Jei aš rinkčiausi tarp pleistro ir implanto, būčiau už pleistrą. Kažkaip man ne taip baisiai atrodo, kaip svetimkūnis organizme....
Atsakyti
QUOTE(galvadebesyse @ 2010 08 11, 13:59)
Na visi dalykai turi savo pliusų ir minusų. Svarbiausia, kad ne pati išsirinktum, o gydytoja padarytų reikiamus tyrimus ir paskirtų tinkamą priemonę. Jei aš rinkčiausi tarp pleistro ir implanto, būčiau už pleistrą. Kažkaip man ne taip baisiai atrodo, kaip svetimkūnis organizme....


Va, tas man irgi nejauku būtų... sad.gif
Atsakyti
Labas,merginos.as ir turiu ta implanta isidejus,jau 3menesiai bus,na man nera jokiu nuotaikos pasikeitimu,nei skausmu,tik va tas pastovus kraujavimas tikrai erzina,net nezinau ka daryti?ar vertetu ji issiimti,gal tikrai taip neturetu but.
Atsakyti