Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota Corolla

Nu geras nesitikėjau rasti tokios temos SM.Gaila, kad ji apmirė blink.gif
Atsakyti
pas mane toyota corolla verso 2007m. bveik 2008 galima sakyti ,6 pavaros ,2.2 variklis ,labai ekonomiska tiek greitkeliu tiek mieste ,nepatikejom ,kad tiek mazai reikia dyzelio,yra 7 vietos ,gabaritai nemazi,reikia priprasti parkuotis,siaip nieko bloga patinka kol kas,,aisku kainavo nemazus pinigus,bet uz tat toyota,,,,,,,,,, smile.gif
Atsakyti
pas mus corolla verso 2007 metu,2.2 motoras,tai pasaka ne masina ,septynios voetos,bet tos vietos extra atvejui ,juk kiekviena diena ten kazka nesedes ,juk ne taxi dirbam,,,o siaip labai ekonomiska,displejus rodo kiek kuro sanaudos,tiesa gabaritus turi nemazus ,,,bet jau ir ne minivenas,jeigu sarana vairuot teko tai verso mazesne,tik va kurie megsta matyti prieki visa ,tai pakelus sedyne jo nesimato,,,reikia priprast ir jaust masina,,,taip lietuvoj ju padaugejo ,gatvese vazineja ,bet rasti nusipirkti ja sunkoka buvo ,teko pavargti,kad ir kaina nemaza ir nebuvo gaila paklot ,bet vistiek pasirinkimo nera,einama masinyte siuo metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaijo @ 2010 12 06, 21:14)
pas mus corolla verso 2007 metu,2.2 motoras,tai pasaka ne masina ,septynios voetos,bet tos vietos extra atvejui ,juk kiekviena diena ten kazka nesedes ,juk ne taxi dirbam,,,o siaip labai ekonomiska,displejus rodo kiek kuro sanaudos,tiesa gabaritus turi nemazus ,,,bet jau ir ne minivenas,jeigu sarana vairuot teko tai verso mazesne,tik va kurie megsta matyti prieki visa ,tai pakelus sedyne jo nesimato,,,reikia priprast ir jaust masina,,,taip lietuvoj ju padaugejo ,gatvese vazineja ,bet rasti nusipirkti ja sunkoka buvo ,teko pavargti,kad ir kaina nemaza ir nebuvo gaila paklot ,bet vistiek pasirinkimo nera,einama masinyte siuo metu smile.gif


Sveikinu įsigijus šaunų automobilį smile.gif Vis dėl to jis minivenas nes turi septynias sėdimas vietas. O labai įdomu ar kuro sąnaudas žiurite pagal kompiuterį ar pagal realų užpylimą?
Atsakyti
Ir mano mašinukė toyota corolla verso, tik mano ne tokia nauja - 2002 metų smile.gif Tikrai taupi dizelinė mašinytė, kol kas nesiskundžiu, tpfu 3 k. O dėl gabaritų tai nežinau, man tai ji visai nedidukė atrodo ir manevringa bigsmile.gif
Atsakyti
sveiki.gal as cia ne i tema bet..
o gal kas is jusu jau nori parduoti senutes toyotas?prasom kreiptis gal ka sutarsim.galite rasyti autosupirkimas0@gmail.com
Atsakyti
as irgi ieskau corollos, tik ne miniveno, mazesnes, kad ir dvidures, bet ne senesnes nei 2002 metu g.gif
Atsakyti
Gal turi kokių atsiliepimų apie automatines Toyota Corolla Verso (1,8 variklis; 2005-2007 m.)? Labai kaprizinga, ar ne? Ir kiek maždaug kuro ima, kažkur radau apie 8 benzino ir 10 dujų.
Atsakyti
O aš vienoj vietoj radau keistą sakinį, kad į Toyota Corolla Verso nuo 2004 m. negalima vaikiškos autokėdutės pritaisyti, atseit reikia kažkokių specialių tvirtinimo detalių ir panašiai. Gal kas turintis šį automobilį galėtų parašyti, ar tai tiesa?
Atsakyti
QUOTE(Pimkie @ 2011 10 21, 15:36)
O aš vienoj vietoj radau keistą sakinį, kad į Toyota Corolla Verso nuo 2004 m. negalima vaikiškos autokėdutės pritaisyti, atseit reikia kažkokių specialių tvirtinimo detalių ir panašiai. Gal kas turintis šį automobilį galėtų parašyti, ar tai tiesa?

2006m. Verso yra tvirtinimas . Tvirtinasi su saugos dirzu.
Atsakyti
Kokie Corolla Verso nuo 2005 m. MINUSAI?
Atsakyti
Kaip norėčiau Corollos. wub.gif Kada nors aš ją turėsiu. ax.gif
Atsakyti