Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota Corolla

Gal kas galetu pakomentuoti Toyota Corolla (vazinejanciu daugiau nei 3 men lotuliukas.gif )
Susigundziau pirktis (kazkur 2005 m), bet kad daug labai priestaraujanciu nuomoniu..
Gal ka mamytes (ir teveliai lotuliukas.gif ) patartu?
Atsakyti
QUOTE(avrile @ 2010 01 10, 11:52)
Gal kas galetu pakomentuoti Toyota Corolla (vazinejanciu daugiau nei 3 men  lotuliukas.gif )
Susigundziau pirktis (kazkur 2005 m), bet kad daug labai priestaraujanciu nuomoniu..
Gal ka mamytes (ir teveliai lotuliukas.gif ) patartu?

O kokios tos prieštaraujančios nuomonės ? Jau dėl ko ko, bet dėl Corollos mažiausiai prieštaravimų. Be galo patikima, dėl to kiek brangoka ir kiek nuobodi (jei senesnis modelis) mašina smile.gif Nusipirkęs retai kas gailisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MindaugasT @ 2010 01 10, 18:34)
O kokios tos prieštaraujančios nuomonės ?

moteriskes neperka patikimumo, saugumo, novartoriskumo, specifinio patogaus valdymo, jos perka spalva, stiliu, mada, grozi, o cia priestaravimu gali rasti daug.
Atsakyti
QUOTE(MindaugasT @ 2010 01 10, 18:34)
O kokios tos prieštaraujančios nuomonės ? Jau dėl ko ko, bet dėl Corollos mažiausiai prieštaravimų. Be galo patikima, dėl to kiek brangoka ir kiek nuobodi (jei senesnis modelis) mašina smile.gif Nusipirkęs retai kas gailisi smile.gif


Butent tai ir yra nuomones.
Vieni vardina pliusus, man kaip moteriai sunku spresti (gali bet ka pripasakot) del techniniu dalyku. Kiti tuo tarpu sako, kad uz tokia kaina galima pirktis geresniu metu kito modelio ir plius automatine pavaru deze (na man nebutinai, bet pageidautina).
Todel ir dvejoju.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(avrile @ 2010 01 10, 20:05)
Butent tai ir yra nuomones.
Vieni vardina pliusus, man kaip moteriai sunku spresti (gali bet ka pripasakot) del techniniu dalyku. Kiti tuo tarpu sako, kad uz tokia kaina galima pirktis geresniu metu kito modelio ir plius automatine pavaru deze (na man nebutinai, bet pageidautina).
Todel ir dvejoju..  g.gif

ai cia dvejones ne del masinos patikimumo , o del kainos. Yra tokia patarle : skupas moka dvigubai. Perkant naudota automobili , automobilio stovio nenusako metai, modelis, kaina. Pagrindinis kriterijus, nusakantis automobili stovi , gali buti rida ir eksploatavimo salygos. Dar as jums kontraargumenta pasakysiu, kurie sako, kad gali nusipirkti naujesniu metu kito modelio uz tokia kaina: jus palyginkite, kiek tas modelis kainuoja tokiu metu, kaip ir corolla, tai vadinama isliekamoji prekes verte. Supraskite, kad ir kazkada noredami parduoti savo naudota corolla gausite atitinkamai daugiau, negu uz kitu markiu automobili ir nebus problemu su jo realizacija, kai kito automobilio ir uz dyka jau niekas neims.
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2010 01 10, 20:34)
moteriskes neperka patikimumo, saugumo, novartoriskumo, specifinio patogaus valdymo, jos perka spalva, stiliu, mada, grozi, o cia priestaravimu gali rasti daug.


Perka moterys patikimumą dar ir kaip, nereikia nuvertinti. Todėl Corolla ir yra viena perkamiausių automobilių Lietuvoje, nors ir kokia nuobodi bebūtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MindaugasT @ 2010 01 10, 22:15)
Perka moterys patikimumą dar ir kaip, nereikia nuvertinti. Todėl Corolla ir yra viena perkamiausių automobilių Lietuvoje, nors ir kokia nuobodi bebūtų smile.gif

moteriska masina, kas ja dar pirks? is kur tokia statistika?na nesakyciau, kad perkamiausia, nes ju daug nera, nes brangios. pvz. mano seseriai nepatinka forma nuo 2002m ir nepirko
Atsakyti
O kaip del variklio 1.4 l ?
Atsakyti
QUOTE(avrile @ 2010 01 12, 12:51)
O kaip del variklio 1.4 l ?

visi normalus benzininiai varikliai
Atsakyti
Labai faina važineti su automatu ir jokiu greičiu dezes gedimu ar pan tik negalima nieko temti su automatu subires iš karto O as kol po to pripratau prie mehanines kaip ,reikalas pribrendo sesti uz jos vairo doh.gif mokinausi iš naujo
Atsakyti
Jei dažnai tenka važinėti įkalnėse, tai tikrai labai nepatogu, nes ji rieda atgal. Man teko kelias savaites važinėti po kalnuotas vietoves, prasikeikiau, ypač įkalnėje stovint prie sankryžos, nors vairavimo stažas nemažas. Verčiau rinktis arba mech., arba automatą. Pusiau man asmeniškai nepatiko ir niekada nepirkčiau.
Atsakyti
Kaip sekasi visoms Corolla savininkėms? 4u.gif
Atsakyti