Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota Corolla

QUOTE(pussycat @ 2008 05 06, 08:39)
Tai gal tada geriau pirkti su benzinu ir deti dujas Corollai?

tai nebutinai juk tau pareis tas smagratis smile.gif\aisku galimas ir toks variantas, tik paskaiciuok, kada tau ta duju iranga atsipirks wink.gif

jei tave nuramins, pas vyra darbovietej buvo 8 corollos dyzelines ir nei vienas smagratis neparejo, dabar irgi vazinejam corola dyzeliu D4D - jau 230 000 km ir viskas ciki mirksiukas.gif
patikslinu, kalba eina apie masimas nuo 2004 m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dabej: 06 gegužės 2008 - 21:06
Aš prieš keturis metus važinėjau su 91 m. corola, tai buvo tikrai labai gera mašinikė, tik labai surūdijo. Bet aplopius rūdis su ja dar ir dabar kaime teta važinėja.
Dabar vyras turi audi c4, tai aš jau pamiršau vairavimą verysad.gif
Vėl noriu corolos, tačiau įperkamos 98-2000 yra labai baisios (visai nepanašios į toyotas).
Dar pasvajosiu ir palauksiu kol galėsiu įsigyti svajoniu corolą 2002-2005.
Atsakyti
gal kas gali padet...
turim seimoj 2 corollas, bet kazkaip nei pas viena nerandu galines sedynes desines puses saugos dirzo segejo (na tas daiktas, i kuri segamas saugos dirzas).
paieskojau jo po sedyne kiek leidzia ranka ikisti, bet nei vienoj neradau... kaip pas kitus? gal tas segejas labai jau gudriai pasleptas... g.gif
Atsakyti
išimk sėdynę, gal po ja bus pakištas. smile.gif
Atsakyti
Vairuoju Toyota corolla, esu laaabai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
as taip pat ziurineju masinikes,bet svarstau 2variantus: toyota corolla ar yaris geresne?Daznai vazineju is miesto i miesta,tai ga labiau tinka corolla?O kiek supratau tai yariukas labiau miesto masiniukas? wub.gif
Atsakyti
Planuojam pirkti 2007 TC, dyzeli, 7 sedyniu. gal kas papsakotu kokios silpnybes, negerumai gali but?
Atsakyti
QUOTE(Rhealife @ 2009 03 22, 01:03)
Planuojam pirkti 2007 TC, dyzeli, 7 sedyniu. gal kas papsakotu kokios silpnybes, negerumai gali but?


Kokie dar negerumai 2 metų senumo automobilyje ir dar toyotoj, nebent nudrožta "be dievo mieros" biggrin.gif
Atsakyti
ieskau pirkit Toyota Corolla nuo 2003 metu. siutyti i pm
Atsakyti
Sveiki,

Merginos, gal kas turite patirties vairuojant Toyota su pusiau automatine pavaru deze MMT (Multi Mode Transmission). Nes planuojame isigyti toki automobili, taciau internete radau daug negatyviu atsiliepimu ir suabejojom ar tikrai verta?

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas. Aš vairuoju toyota corolla su automatine pavarų dėže, ir labai tuo džiaugiuosi. Važinėju jau trys metai ir neturiu jokių problemų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavega: 12 spalio 2009 - 21:02

o siaip....
pagal Autobildo duomenis auksciausiai vieta pagal maziausiai gendancias masinas uzeme ne kas kitas, o toyota corolla (92-97 m.) ji buvo ivertina 6 is 6 galimu.
corolla (97-2001) 6-, o corolla (2001-2006) - 5-
jei ka domins galesiu daugiau poto parasyti su kokiom problemom susiduria kiekviena serija... mirksiukas.gif
[/quote]

Labas!

Domina 1999-10-31 Corolla. Ka galetum negero apie ja pasakyti (nelieciant dizaino temos smile.gif )?

Aciu labai.
Atsakyti