Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota Corolla

Kokia važiuojančių šia mašina nuomonė apie ją? Labai laukiu atsiliepimų, nes kilo noras ją įsigyti.
Atsakyti
pati geriausia mašina thumbup.gif o modelis nuo 2002 dar ir pats gražiausias wub.gif

ČIA rasi daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ma: 14 lapkričio 2006 - 13:15
Tiek daug gatvese corollų... Negi, mamytės, neturite, ką pasakyt?
Atsakyti
Gera, graži tik rupūžokas brangi doh.gif Man labai faina mašinytė smile.gif Super moteriška smile.gif
Bet jei tau reikės važinėti su tavo profilyj išvardinta trijule wub.gif tai geriau žiūrėk Corolla Verso mirksiukas.gif Tau pats pats būtų thumbup.gif Aišku jei tik kišenė išneša cool.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Mano trijule greit jau su savo važinės. Čia aš labai sena, tad jau susitaupiau ir ruošiuosi pirkti naują mašiną lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitra @ 2006 11 14, 20:03)
Tiek daug gatvese corollų... Negi, mamytės, neturite, ką pasakyt?


bet dauguma jų darbinės. reiktų darbdavių paklausinėti, ar brangiai kainuoja jas išlaikyti biggrin.gif
Atsakyti
Labai fainas smagus, moteriskas masiniukas. Beje kaip tik toki siuo metu parduodam, 1998m., dyzeliukas, jei ka sudomino rasykit. http://www.autoplius...a...&id=1008311
Atsakyti
Aš kai dabar rinkausi mašiną, tai papuoliau ir ant tojotos korolos.Tai visi draugų atsiliepimai buvo labai geri: ir patvarios, ir ekonomiškos ir dailios.Bet neradau su automatu.Tad ir neįsigijau.
Atsakyti
Aš ją turiu jau trys mėnesiai ir esu LAAAABAI patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
visgi toyota pateisina savo varda biggrin.gif mano pirmoji masinyte buvo corolla 92-97 metu leidimo, atvazinejau su ja 2 metus, beveik be jokiu gedimu thumbup.gif ir kadangi buvo gaila parduoti ja visa tvarkinga tai tevams palikau vazinetis smile.gif dabar vel turiu toyota tik celica, o trecioji kaip dabar juokiuosi vel bus corolla arba auris (nes man mazesne corolla patinka, o ja eme ir pervadino smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2007 03 02, 12:19)
vel bus corolla arba auris (nes man mazesne corolla patinka, o ja eme ir pervadino smile.gif)

Gal YARIS ? Corolla tikrai patikima mašina, tik šiuo metu kokybė truputi krito, o gal atsirado daugiau konkurentų.
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2007 03 02, 23:07)
Gal YARIS ? Corolla tikrai patikima mašina, tik šiuo metu kokybė truputi krito, o gal atsirado daugiau konkurentų.


Kada ta kokybė krito??????????????????
Atsakyti