Įkraunama...
Įkraunama...

Kalis ir magnis

Bliamba, pradėjau gerti cordisolį, geriu jau 3 dienas, po dvi tabletes 2 kartus per dieną - atsisakiau kavos, arbatos, valgau daug kalio turinčių produktų - ale širdis kalatotis pradėjo - negali būt kad to kalio per 3 dienas perdaug pasidarė?
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 10 04, 23:07)
Labutis. Noriu paklausti dėl magnio. Dabar vaistinėse tiek daug visokio magnio,bet gal kas žino koks preparatas pats geriausias? Kaip žinau reikia pirkti toki magni kuris gerai isisavina ir nedirgina skrandžio g.gif Bet kas ten žino,parašyta magnis su vit.B6 tai ta ir perku.Bet kad ir naudos būtu o ne tik dėl šventos ramybes ji gerti.


mano isbandytas papildas PANANGIN ten yra kalis su magniu, pirma savaite pagerdavau po 2 x 3k. dienoj jei blogai ne tik su sirdim bet ir su nervukais,bloga nuotaika pan.. o toliau po 1 x 3 kart dienoj, na kai pagereja po menesio pertrauak reik padaryt,bet sitas geras geras, ir mama mano naudoja, ir dar blogu atsiliepimu negirdeja unes svarbiausia jaucias poveikis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 10 04, 23:07)
Labutis. Noriu paklausti dėl magnio. Dabar vaistinėse tiek daug visokio magnio,bet gal kas žino koks preparatas pats geriausias? Kaip žinau reikia pirkti toki magni kuris gerai isisavina ir nedirgina skrandžio g.gif Bet kas ten žino,parašyta magnis su vit.B6 tai ta ir perku.Bet kad ir naudos būtu o ne tik dėl šventos ramybes ji gerti.

Man nėštumo metu trūko Kalio, tai paskyrus Kalio cloridą paskyrė ir magnio - Diasporal. Jis būna 2 "pavidalais" - tabletės ir milteliai. Jei tabletės, tai reikia sučiulpt po 1-ą 3 kartus per dieną, o jei milteliais, tai juos tirpinti vandenyje, po 1 paketėlį 1 kart per dieną.
Kas liečia Diasporal, tai iš kelių gyd.girdėjau, kad šis yra "švariausias", natūraliausias magnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maliku: 06 spalio 2008 - 21:25
QUOTE(mamaRuta @ 2006 11 12, 20:19)
Sveiki, gal dar kam buna taip kaip man? smile.gif Jau trecius metus beveik istisai vartoju kalio ir magnio preparatus, jei tik nustoju, tuoj atsiranda sirdies ritmo sutrikimu, atsiranda daug permusimu, beveik istisai jauciuosi pavargusi. Gydytojai nieko neranda, liepia ir toliau vartoti tuos du mineralus, bet taip noretusi buti nuo ju nepriklausomai!!! verysad.gif


Cia nieko blogo kad tu juos naudoji.
Mano mama daktare ir ji man visada nuperka kalio ir magnio tableciu. as ju kasdien negeriu, geriu tada kada laaabai nusikalus esu, ant rytojaus puikiai jauciuosi!
Atsakyti
Galima pasidaryti kraujo tyrimuką ir bus aišku, kiek ko turim. Tiesa, jie mokami, bet kainuoja nebrangiai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, o koki jus gerete kali? Tokias ružavas tabletes taip? Aš tai geriu kalio chloridas 4u.gif O gal yra gersniu?

O Magnis šitas labai geras. Dar yra geriamos magnio kapsulės.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barby: 01 vasario 2009 - 21:56
Sveikutes,
mano kalis pries operacija buvo 3.2, tai sugeriau visa pakuote, po menesio vel padare kraujo tyrima 3.2. Dabar liepe gerti kali su magniu, aceit gal geriau pasisavins g.gif
kaip tik siuo metu bandome tapti nestuke.gif
kazin gerti ir toliau tuos vitaminus ar reiktu nutraukti?

man siaip kai tiek buvo nukrites kalis, labai akyse mirgejo ir atrode, kad betkada galiu nukristi. Pradejus ji gerti, tikrai zvalesne tapau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brashkiu @ 2008 10 06, 17:25)
mano isbandytas papildas PANANGIN ten yra kalis su magniu, pirma savaite pagerdavau po 2 x 3k. dienoj jei blogai ne tik su sirdim bet ir su nervukais,bloga nuotaika pan.. o toliau po 1 x 3 kart dienoj, na kai pagereja po menesio pertrauak reik padaryt,bet sitas geras geras, ir mama mano naudoja, ir dar blogu atsiliepimu negirdeja unes svarbiausia jaucias poveikis  thumbup.gif


As irgi geriu panangina,po tablete du kartus,tik tai ne papildas,o toks jau rimtesnis vaistas,manau jau vien i dozes pasiziurejus aisku.Beje,gana pigus variantas palyginus su papildais,ir maziau reikia,nes didesnes dozes.
Atsakyti
Sveikos.
Gal kas patarsit. Karts nuo karto permuša širdį, nukritęs spaudimas. Ištyrė skydliaukės hormonus ir kalį. Kalis 3,8. Ar čia toks jau tikrai mirtinas skaičius, kad būtinai reikia imtis didelio kiekio papildų ar galima toliau ramiai gyventi?
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2009 07 03, 17:14)
Sveikos.
Gal kas patarsit. Karts nuo karto permuša širdį, nukritęs spaudimas. Ištyrė skydliaukės hormonus ir kalį. Kalis 3,8. Ar čia toks jau tikrai mirtinas skaičius, kad būtinai reikia imtis didelio kiekio papildų ar galima toliau ramiai gyventi?

Pati neseniai dariausi kalio tyrimus. Kalio norma yra nuo 3.6-5.5mmol. As vasara visada ji geriu, nes per karscius prakaituojama ir daug jo netenkama. Tai manau reiketu pagerti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 07 03, 18:25)
Pati neseniai dariausi kalio tyrimus. Kalio norma yra nuo 3.6-5.5mmol. As vasara visada ji geriu, nes per karscius prakaituojama ir daug jo netenkama. Tai manau reiketu pagerti smile.gif

Na viena problema, kad lyg kalis su žindymu pjaunasi g.gif Mane gydytoja tiek prigąsdino, kad jau kone mirštanti pasijutau, nes man sakė ne profilaktinių dozių reik, o gydomųjų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2009 07 03, 19:42)
Na viena problema, kad lyg kalis su žindymu pjaunasi  g.gif Mane gydytoja tiek prigąsdino, kad jau kone mirštanti pasijutau, nes man sakė ne profilaktinių dozių reik, o gydomųjų  g.gif

Del sito dalyko nezinau. Pas mane tyrimai ant stalo padeti tai pati dabar pasianalizavau ir normas susiradau. Gal zindanciom reikia jo daugiau. Nes taip pagal normas kalis jau ant ribos.
Atsakyti