Įkraunama...
Įkraunama...

Kalis ir magnis

QUOTE(liepsnele @ 2007 04 04, 22:31)
Sorry, neatsargiai issireiskiau. Norejau pasakyt, kad kai nuolat vartoji kazkokias medziagas ilga laika (ar tai vitaminai, ar mineralines medziagos), organizmas ima vis maziau tu medziagu pasisavinti ir taip atsiranda trukumas tu medziagu, kurias ilgai vartoji.




O iš kur čia tokia teorija blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2007 04 05, 08:50)
O iš kur čia tokia teorija blink.gif  blink.gif  blink.gif


Na tikrai ne mano, gydytoju zurnaluose skaiciau.
Atsakyti
Pas mane kalio buvo 3,8 ir man išrašė gerti kalio tabletes po 1 2 kartus dienoje. Aš taip ir likau nesupratusi?
Atsakyti
Kokie pozymiai, kai truksta magnio , zinau.
O kokie pozymiai, kai truksta kalio?
Atsakyti
panasus kaip ir magnio.pagrinde sirdies plakimai,permusimai,ranku padrebejimai.bent man tai sirdis plake kai kalio truko.
Atsakyti
Mano tai buvo bloga kardiograma. o prieš tai dieną buvo ir labai bloga.
Atsakyti
QUOTE(mamaRuta @ 2006 11 12, 20:19)
Sveiki, gal dar kam buna taip kaip man? smile.gif Jau trecius metus beveik istisai vartoju kalio ir magnio preparatus, jei tik nustoju, tuoj atsiranda sirdies ritmo sutrikimu, atsiranda daug permusimu, beveik istisai jauciuosi pavargusi. Gydytojai nieko neranda, liepia ir toliau vartoti tuos du mineralus, bet taip noretusi buti nuo ju nepriklausomai!!! verysad.gif


o skydliaukę tyrė?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2007 04 12, 10:58)
Pas mane kalio buvo 3,8 ir man išrašė gerti kalio tabletes po 1 2 kartus dienoje. Aš taip ir likau nesupratusi?

Cituoju: "Kalio koncentracija 3,5–4,0 mmol/l rodo, kad reikia susirūpinti kalio kiekiu organizme. Tokiu atveju sveikiems jauniems asmenims pakaktų daug kalio turinčios dietos ar profilaktinių kalio dozių. "
Taip kad viskas teisingai mirksiukas.gif
Atsakyti
O ką man daryti - jau keli mėn. kaip geriu kalį, nes jo buvo mažai ir širdies ritmo sutrikimai buvo. Nuo 3,6 paaugo iki 3,9 ir STOP. O šį mėnesį ir nukrito iki 3,8, nors kalio tabletes vartoju visą tą laiką, alkoholio beveik nevartoju, kad neišplautų. Ir valgau normaliai - nu ne perdaugiausiai, bet daugiau negaliu. Man aiškina, kad valgyčiau daržoves, turinčias daug kalio, ale jau nebesivaizduoju, kokiais kiekiais man valgyt - nu negaliu aš valgyt daugiau nei man lenda. Pavalgau pusryčius, pietus ir vakare užkandu. Ir viskas, nebenoriu. O širdies ritmo sutrikimų irgi nebenoriu. Nebežinau, nervina jau tokios nesąmonės...


Atsakyti
As tai geriu Cordisoli,tai padarau pertrauka koki menesi ir vel toliau ji vartoju.Bet nezinau gal mano organizmas pilnai neisisavina jo.Nes per ta menesi kai nevartoju prasideda koju meslungiai,ranku drebejimas ir sirdies neramumai.Tai tenka gerti man pastoviai,kad isvengciau tu nemalonumu.
Atsakyti
QUOTE(Viktoriaa @ 2008 10 03, 19:38)
As tai geriu Cordisoli,tai padarau pertrauka koki menesi ir vel toliau ji vartoju.Bet nezinau gal mano organizmas pilnai neisisavina jo.Nes per ta menesi kai nevartoju prasideda koju meslungiai,ranku drebejimas ir sirdies neramumai.Tai tenka gerti man pastoviai,kad isvengciau tu nemalonumu.


Nu aš irgi pradėjau gerti tą cordisoli, tai žiūrėsim kaip bus, dar bandysiu valgyti daugiau ir daugiau daržovių bei džiovintų vaisių - nu man su valgymu problema, - man atrodė, kad valgau normaliai, bet pasirodo, kad tas normaliai tai itin mažai, su tokiu valgymu neva tik lašelinės periodiškos padėt gali. Tai teks susiimti ir prisiversti valgyti - nu ir bandysiu rinktis tokius produktus kurie kalio daug turi...
Atsakyti
Labutis. Noriu paklausti dėl magnio. Dabar vaistinėse tiek daug visokio magnio,bet gal kas žino koks preparatas pats geriausias? Kaip žinau reikia pirkti toki magni kuris gerai isisavina ir nedirgina skrandžio g.gif Bet kas ten žino,parašyta magnis su vit.B6 tai ta ir perku.Bet kad ir naudos būtu o ne tik dėl šventos ramybes ji gerti.
Atsakyti